زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حال و احوال دوستان تا نتیجه آزاد۹۱

ارسال: #۱۶
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ق.ظ
منم آ یتی قزوینم....ولی اصلا نمیتونم پیش بنی کنم قبول میشم یانه!!!!!!!!!!!چ.ن نمیدونم بقیه چیکارکردن....
به امیدخدا هرچی خیروصلاحمونه

تنهاوظیفه انسان عشق ورزیدن است.......
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ق.ظ
RE: حال و احوال دوستان تا نتیجه آزاد۹۱
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ)itmrd20112012 نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  منم ای تی قزوین شبکه بودم دوستان کسی سوالاشو ندیده تو اینترنت ؟
من عالی امتحان دادم
همه درسا ۳۰ به بالا

شوخی میکنی دیگه آره؟؟
۳۰ درصد؟؟
آخه خیلی آسون بود...فکر کنم همه اینقدو زده باشن..البته باز هم بستگی به انتخابتون داره...سخت ترین جاش شبکه قزوین اه که فکر کنم باید همه درسهارو بالای ۵۰ زده باشی..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ق.ظ، توسط soli.)
آسون که بود اما متاسفانه وقتش خیلی کم بود - خیلییا وقت کم آوردن از جمله خود من - محض همین خیلی می ترسم و استرس دارم . . .

آقای airix000 شما که دولتی قبول شدین - واسه چی منتظر جواب آزادین ؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۱۹
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ق.ظ، توسط javid_1110.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ)itmrd20112012 نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  منم ای تی قزوین شبکه بودم دوستان کسی سوالاشو ندیده تو اینترنت ؟
من عالی امتحان دادم
همه درسا ۳۰ به بالا

شوخی میکنی دیگه آره؟؟
۳۰ درصد؟؟
آخه خیلی آسون بود...فکر کنم همه اینقدو زده باشن..البته باز هم بستگی به انتخابتون داره...سخت ترین جاش شبکه قزوین اه که فکر کنم باید همه درسهارو بالای ۵۰ زده باشی..

کارنامه قبولیهای سال قبل رو که دیدم اکثر درصداشون بالای ۵۰ بود به جز یکی دو درس. ولی امسال متفاوت بود . از یه طرف وقتو کم کرده بودن از طرف دیگه هم سوالای بعضی درسارو تغییر داده بودن مثل هوش مصنوعی .. من فقط سوالای زبان رو پیدا کردم که اونم ۵۰ زدم مابقی رو نمیدونم ولی کنم بین ۳۰ تا ۴۰ بشن
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ، توسط arixooo.)
ایشالا که قبول میشی..

(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ق.ظ)soli نوشته شده توسط:  آسون که بود اما متاسفانه وقتش خیلی کم بود - خیلییا وقت کم آوردن از جمله خود من - محض همین خیلی می ترسم و استرس دارم . . .

آقای airix000 شما که دولتی قبول شدین - واسه چی منتظر جواب آزادین ؟؟؟

نه منتظر نیستم...از سر بیکاری مانشت زیاد میامو هر چی تاپیکه میخونم...آره وقتشو کم کرده بودند...ایشالا که همتون قبول میشید..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ب.ظ
من هوش مشهد زدم

فکر نکنم قبول شم همه چیو فراموش کرده بودم.Huh

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ق.ظ
من اصلا درصدام نمی دونم . . . خوبه شما می دونید
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ ب.ظ، توسط javid_1110.)
گفتن ۴۵ روز بعد از آزمون کلیدا میاد که هنوز نیومده .. سوالای آزاد ۹۱ همه ی رشته ها هم تو نت هست به جز این آی تی Sad
میگن امسال ظرفیت افزایش پیدا کرده .. کسی خبر داره دقیق چند نفر میگیرن ؟و اینکه تکمیل ظرفیت اوضاعش چطوره ؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط *Najmeh*.)
منم که سردر گم نمیدونم چی میشه
نمیدونم دوباره شروع کنم یا نه Sad

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ ق.ظ
دانشگاه آزاد سالهای قبل اصلا کلید سوالات رو اعلام نکرده - امسالم که خوب اعلام نکرده تا الان و فکرم نمی کنم دیگه اعلام کنه - در مورد ظرفیت ها هم که اخباری اعلام نکرده - و احتمال زیاد تا زمانی که نتایج اعلام نشه مشخص نمی شه چقدر می گیره / اما امیدوارم که همه قبول بشیم -
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ ب.ظ
چرا یه چیزایی من شنیدم .. گفتن که امسال به اونایی که در مرحله اول قبول نمیشن فرصت میدن خودشون دانشگاههایی رو واسه گزینش تکمیل ظرفیت انتخاب کنند و اینکه میگن ۲۰ % ظرفیت افزایش پیدا کرده ... البته من از دوستام شنیدم . صحت و سقمشو نمیدونم ...
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ق.ظ
ایشالا که همون مرحله اول قبول بشیم - به تکمیل ظرفیت نخوریم
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ق.ظ
واقعا فکر کردن به تکمیل ظرفیت وحشتناک ان شاالله هر کس لیاقتشو داره قبول بشه توی مرحله اول

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ، توسط javid_1110.)
آره خب ولی میگن ظرفیت آی تی قزوین (شبکه های کامپیوتری) فقط ۲۴ نفره :|
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  آره خب ولی میگن ظرفیت آی تی قزوین فقط ۲۴ نفره :|

بله پارسال ۲۴ نفر تو مرحله اول گرفت.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۵۰۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۸۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  در حال حاضر بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه؟ Mehdi.Sarf ۴ ۷,۱۳۱ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۳۲ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  خطای نتیجه در متلب The BesT ۶ ۴,۲۲۶ ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۵۶۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  کمک از دوستان برای حل تمارین omidgh74 ۰ ۱,۷۵۱ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: omidgh74
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۲۵۵ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  نیازمند راهنمایی و مشاوره دوستان Atiii ۷ ۵,۹۲۲ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22
  دوستان کنکوری عزیزم لطفا دست منم بگیرید و کمک کنید شروع کنم khanum baangize ۲۵ ۱۴,۳۸۱ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: khak

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close