زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رابطه امتحان پایانی و PES!!!!

ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط alirrrrrr.)
سلام بچه ها.یه خاطره میخام بگم از امتحان زبان تخصصی دوره کارشناسی.
خلاصه من دو تا از هم اتاقیا که همترمی بودیم زبان تخصصی داشتیم و یه نصف روز هم وقت داشتیم.
بعد امتحان امروزو که دادیم عصر آزاد شدیم تا فردا ۶ صبح که واسه زبان تخصصی بخونیم.
بعد به پیشنهاد گهربارانه بروبچ رفتیم یه دور pes بازی کنیم تا ویتامین روحیهمون با برد تو pes بالا برهBig Grin!!!،که تا به خودمون اومدیم داشت نماز قضا میشد ساعت ۱۱ شب شده بود!!!!اومدیم نماز و غذا رو به جا آوردیم.از ساعت ۱۲ شب تا ۱/۳۰ خوندیم که متوجه شدیم که کار به جایی نمیرسه با این خوندناConfused با این وضع خوندن.توی همین گیر و دار بودیم که یکی از این دو دوست علیمBig Grin که به حلال الرعایا لقب داشتTongue پیشنهاد طلاییه شو از تو کیسش در آوردBig Grin ، آقا به پیشنهاد این دوستومون قرار شد که یه ۳۰ دقیقه ای تنفس بگیریم و بریم یه فیلمی ببینیم!!!!اخه فیما ۱/۵ ساعتن ،از اولش خودمونو گول زدیم.آقا فیلم اولو دیدیم ،زد تو حالمون آخرش بد تموم شد،دیگه اینطور شد که فیلم دوم پلی شدBig GrinTongue !!!!.خلاصه تا ۵:۰۰ با دوستان داشتم فیض میبردم که دیگه نکشیدم،آخه متد درسیمون خیلی سنگین شده بود!!!Big Grin.
واسه همین من یه ۳۰ دقیقه ای خوابیدم و دوستان pes رو به راه انداختن!!
منم بعد بیدار شدن صبحونه جاتون خالی یه دستی pes زدموBig Grin با برد مقتدرانه و انرژی لازمه از پیروزی رفتیم سراغ جلسه.آقا سرتونو درد نیارم،اقای x ای که اومد مارو شب قبل مسخره کرد که میوفتین شد ۱۲!!!Big Grin و من ۱۸/۵ و دوستان حلال الرعایا ۲۰ شدن!!Big Grin و پایهتو الرعایا ۱۹!!!
منم واسه این از همه دوستان کمتر شدم چون که از این متد به طور کامل نتونستم استفاده کنم،متاسفانه ۳۰ دقیقشو با خواب به بطالت گذشتBig Grin!!!!
حالا اینم یه نصیحت گهر بار از من بود واسه دوستای کارشناسی،Tongue!!!!
۸
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , SaMiRa.e , r.sh69 , mrousta , mosaferkuchulu , ماه بانو , Jooybari , narges_r , rasoul67 , berkeley , mjzarrin , najme60 , mamat , hamed_k2 , mhkpnu , انرژی مثبت , Donna , احسان مومنی , mehdi.m2 , mahinjoon , Lover Of Science , Hera
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ق.ظ
خاطره تون رو جالب و شور انگیز تعریف میکنید Smile Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , rasoul67
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ق.ظ، توسط alirrrrrr.)
RE: رابطه امتحان پایانی و PES!!!!
(۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  خاطره تون رو جالب و شور انگیز تعریف میکنید Smile Big Grin
جداBig Grin راستشو بخاین همه تو خابگاه از دست خاطرات من بیزار بودنBig Grin آخه تو روز n تا خاطره واسشون تعریف میکردم.اسممو بچه ها گذاشته بودن Memories Man!!!!Big GrinTongue

موقع وداع باهاشونم ازشون پیش پیش حلالیت طلبیدم واسه غیبتشون تو دوره ارشد!!!!Big Grin آخه بعضی از دوستا بد جور سوژه خاطره هستن!Smile
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , mrousta , rasoul67 , fatima1537 , Hera
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ
این پست و که دیدم خیلی خوشهال شدم
تا حالا فک میکردم که فقط خودم اینطورم ولی گویا شاگردانی توی دانشگاههای دیگه دارم :ی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ
RE: رابطه امتحان پایانی و PES!!!!
(۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.یه خاطره میخام بگم از امتحان زبان تخصصی دوره کارشناسی.
خلاصه من دو تا از هم اتاقیا که همترمی بودیم زبان تخصصی داشتیم و یه نصف روز هم وقت داشتیم.
بعد امتحان امروزو که دادیم عصر آزاد شدیم تا فردا ۶ صبح که واسه زبان تخصصی بخونیم.
بعد به پیشنهاد گهربارانه بروبچ رفتیم یه دور pes بازی کنیم تا ویتامین روحیهمون با برد تو pes بالا برهBig Grin!!!،که تا به خودمون اومدیم داشت نماز قضا میشد ساعت ۱۱ شب شده بود!!!!اومدیم نماز و غذا رو به جا آوردیم.از ساعت ۱۲ شب تا ۱/۳۰ خوندیم که متوجه شدیم که کار به جایی نمیرسه با این خوندناConfused با این وضع خوندن.توی همین گیر و دار بودیم که یکی از این دو دوست علیمBig Grin که به حلال الرعایا لقب داشتTongue پیشنهاد طلاییه شو از تو کیسش در آوردBig Grin ، آقا به پیشنهاد این دوستومون قرار شد که یه ۳۰ دقیقه ای تنفس بگیریم و بریم یه فیلمی ببینیم!!!!اخه فیما ۱/۵ ساعتن ،از اولش خودمونو گول زدیم.آقا فیلم اولو دیدیم ،زد تو حالمون آخرش بد تموم شد،دیگه اینطور شد که فیلم دوم پلی شدBig GrinTongue !!!!.خلاصه تا ۵:۰۰ با دوستان داشتم فیض میبردم که دیگه نکشیدم،آخه متد درسیمون خیلی سنگین شده بود!!!Big Grin.
واسه همین من یه ۳۰ دقیقه ای خوابیدم و دوستان pes رو به راه انداختن!!
منم بعد بیدار شدن صبحونه جاتون خالی یه دستی pes زدموBig Grin با برد مقتدرانه و انرژی لازمه از پیروزی رفتیم سراغ جلسه.آقا سرتونو درد نیارم،اقای x ای که اومد مارو شب قبل مسخره کرد که میوفتین شد ۱۲!!!Big Grin و من ۱۸/۵ و دوستان حلال الرعایا ۲۰ شدن!!Big Grin و پایهتو الرعایا ۱۹!!!
منم واسه این از همه دوستان کمتر شدم چون که از این متد به طور کامل نتونستم استفاده کنم،متاسفانه ۳۰ دقیقشو با خواب به بطالت گذشتBig Grin!!!!
حالا اینم یه نصیحت گهر بار از من بود واسه دوستای کارشناسی،Tongue!!!!

خیلی عالی بود.Smile
بازم واسمون تعریف کن.Wink

شاد باشید . بدرووود
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , alirrrrrr , berkeley
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ ق.ظ
این PES روحیه ای به ادم میده که نگو مخصوصا این روزا اپدیت یورو-ش هم اومده
درس که میخونم وقت استراحت میرم با داداشم یه دست بازی میکنم یه دفعه می بینم یه ساعت گذشته

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ق.ظ
فکرمیکردم تا حالا دیگه نسل PES منقرض شده و رفته پی کارش. تا وقتی FIFA 12 هست دیگه چرا PES آخه؟

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ ب.ظ، توسط alirrrrrr.)
یه خاطره دیگه یادم اومد که بی ربط با این یکی نیستش!
توی یکی از شبهای پر هیاهوی خوابگاه به سان دیگر شبهای پر کار خوابگاه ما(آخه خوابگاه ما کلن جغد پرور بودنBig Grin) رفتیمو دوستان از سایر سوئیت هارو دعوت به مجادله و مناظره علمی کردیم!Big Grin بچه های دعوت شده به سمینارم به دلیل وجود فراغ علمی بالای اعضای برگزار کننده سمینار که من و یکی از دوستان بودیم دعوت مارو با روی باز پذیرفتن!آخه ماها PES بازای شهره ای هستیمSmileبعد قرار شد که دوستان برن مقالاتشونو بیارن تا توی این نشست علمی شرکت کنن!!!!
آره،خلاصه دوستان دسته بازی شونو رفتن از طبقه ۵ که کرایه داده بودن اونجا گرفتن!!!Big Grin واسه مجادله علمی اومدن توی سوییت ما.بعد افتتاحیه سمینار با بازیای ۴ نفره استارت خوردشو یه ۶،۷ باری شکستای ننگین باری رو بهشون تحمیل کردیم و دوستان دست از پا دراز تر بیرون رفتن از سوئیت!
خلاصه من و دوستم دیگه بعد از اون که فک کنم ساعت ۲:۳۰ یا ۳:۰۰ بود تصمیم گرفتیم که تا اذون صبح pes بازی کنیم و نماز صبح و بخونیمو ،طلب مغفرت واسه روزای آتی!!! ،آخه دیدیم اگه بخوابیم عمرا واسه ناهارم بیدارنمیشیم ،چه برسه واسه نماز صبح!!!آخه تجربه از دست دادن چندین فقره ناهارو تو کارنامه داشتیمBig GrinBig Grin به به همین خاطر بازیا رو به صورت ۲ نفره ادامه دادیمو،مرتبا من میبردم و !!!حالا بماندBig Grin.همین طور اینقدر توی باتلاق هیجان این دجال فرنگی گیر کرده بودیم که ای دل غافل ،دیدیم توی سالن آفتاب زدهSad،آخه اتاق ما مثل یه انباری پنجره نداشتش! ما هم که سرخورده، از اشتباه در کرده!و سیاهی پرونده!رفتیم نماز قضای صبحمونو به جا اوردیم ولی من واسه جبران ۲،۳ تا نماز قضای دیگرم هم به جا آوردمBig GrinBig Grin
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , mjzarrin , mahinjoon , Hera
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ
نمیدونم چه حکمتی داره اونایی که fifa12 بازی می کنن از PES خوششون نمیاد و همچنین کسانی که PES یازی می کنن از fifa خوششون نمیاد

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رابطه n~1 Mr.R3ZA ۰ ۱,۷۵۲ ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA
  توصیه های مهم در رابطه با انتخاب رشته (مهم) Happiness.72 ۰ ۱,۹۵۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  رابطه چند به یک somayeh afsh ۰ ۱,۵۶۶ ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: somayeh afsh
  حل رابطه جایگذاری با تکرار rahkaransg ۱ ۱,۹۶۹ ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: rahkaransg
  جواب رابطه های بازگشتی rahkaransg ۰ ۱,۶۸۴ ۱۴ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: rahkaransg
  تقسیم در جبر رابطه ای Ella ۱ ۲,۰۳۷ ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Ella
  مرجع امتحان "تجزیه تحلیل سیستم ها " برای "کارشناس تحلیلگر سیستم" hadiranji ۰ ۳,۰۲۹ ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hadiranji
  حل رابطه بازگشتی Hopegod ۳ ۲,۷۸۹ ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Hopegod
  حل سوال ۱ دکتری ۹۶ ( رابطه بازگشتی ) arash691 ۰ ۱,۴۱۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: arash691

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close