زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در هر ترم چند درسو میشه حذف پزشکی کرد؟

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ، توسط good-wishes.)
در هر ترم چند درسو میشه حذف پزشکی کرد؟
سلام دوستان
من دانشجوی ترم ۴ برق هستم
یه سوال داشتم در هر ترم چند درسو میشه حذف پزشکی کرد
من این ترم ۲۰ واحد برداشتم که ۳ واحد به خاطر نرفتنم به کلاس حدف اموزشی شد ۳ از ۱۶ ۱۷ واحد باقی مونده و میخوام دو تا درس ۳ واحدی رو حذف کنم که تعداد واحدام ۱۱ تا میشه میخوام بدونم میشه این کارو کنم
خواهش میکنم کمکم کنید
راستی دانشگاهمم غیر انتفاعی هست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۹ ب.ظ
خواهش میکنم کمکم کنید سوال دارم در مورد حذف پزشکی!!!
فکر می کنم در صورت تایید هیچ محدودیتی در حذف پزشکی نباشد.

ولی در صورت کمتر شدن تعداد واحد از ۱۲ واحد اون ترم یک ترم تحصیلی حساب نشود. (از نظر مشروطی و ...)

البته حذف آموزشی به علت غیبت را بایید در قوانین دانشگاهتان بررسی کنید چون ممکن است اگر غیبت شما موجه نباشد برای شما صفر (و واحد) در نظر گرفته شود.
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ ب.ظ
RE: خواهش میکنم کمکم کنید سوال دارم در مورد حذف پزشکی!!!
(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  فکر می کنم در صورت تایید هیچ محدودیتی در حذف پزشکی نباشد.

ولی در صورت کمتر شدن تعداد واحد از ۱۲ واحد اون ترم یک ترم تحصیلی حساب نشود. (از نظر مشروطی و ...)

البته حذف آموزشی به علت غیبت را بایید در قوانین دانشگاهتان بررسی کنید چون ممکن است اگر غیبت شما موجه نباشد برای شما صفر (و واحد) در نظر گرفته شود.

مرسی دانشگاه ما اگه براشون گواهی پزشک ببری موردی نداره چون خودم ۲ ترم پیش هم یک درسو حذف پزشکی کردم گواهی بردم و مشکلی پیش نیومد فقط تو تعدادش موندم که میشه ۲ درس رو کرد یا نه که شما میگی مشکلی نیست بازم ممنون
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ ب.ظ
به نظرم بهترین کار اینه که در این باره از اموزش دانشگاهتون سوال کنید چون ممکنه قوانین اموزشی برای دانشگاه های مختلف متفاوت باشه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به نظرم بهترین کار اینه که در این باره از اموزش دانشگاهتون سوال کنید چون ممکنه قوانین اموزشی برای دانشگاه های مختلف متفاوت باشه.
دانشگاه تا ۴ تیر که امتحانا شروع میشه قسمت اموزش تعطیله و فقط قسمت مالی بازه که اونها جواب نمیدن
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ)dixxer نوشته شده توسط:  مرسی دانشگاه ما اگه براشون گواهی پزشک ببری موردی نداره چون خودم ۲ ترم پیش هم یک درسو حذف پزشکی کردم گواهی بردم و مشکلی پیش نیومد فقط تو تعدادش موندم که میشه ۲ درس رو کرد یا نه که شما میگی مشکلی نیست بازم ممنون
دانشگاه های دولتی معمولا به این سادگی قبول نمی کنند.

یک زمانی یادمه در مورد سخت گیری دانشگاه یک مثال داشیم که :
اگه گواهی فوت هم از پزشکی قانونی ببری دانشگاه هنوز قبول نمی کنه Big Grin

(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به نظرم بهترین کار اینه که در این باره از اموزش دانشگاهتون سوال کنید چون ممکنه قوانین اموزشی برای دانشگاه های مختلف متفاوت باشه.
موافق هستم
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ)dixxer نوشته شده توسط:  مرسی دانشگاه ما اگه براشون گواهی پزشک ببری موردی نداره چون خودم ۲ ترم پیش هم یک درسو حذف پزشکی کردم گواهی بردم و مشکلی پیش نیومد فقط تو تعدادش موندم که میشه ۲ درس رو کرد یا نه که شما میگی مشکلی نیست بازم ممنون
دانشگاه های دولتی معمولا به این سادگی قبول نمی کنند.

یک زمانی یادمه در مورد سخت گیری دانشگاه یک مثال داشیم که :
اگه گواهی فوت هم از پزشکی قانونی ببری دانشگاه هنوز قبول نمی کنه Big Grin

موافق هستم
ممنونBig Grin
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ب.ظ
علم و صنعت که حداکثر در دو ترم می تونستین حذف پزشکی داشته باشین. حالا هر تعداد واحد که بود.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ
یه سال بود که وسط امتحانا چند روز پشت سر هم تعطیل بود از دانشجوهای دانشگاه X خیلی ها رفته بودن شهرستان و دیگه بیخیال اون امتحان بعد از تعطیلات شده بودن و تعداد زیادی از دانشجوها گواهی پزشک برده بودن واسه حذف پزشکی، اونها هم هیچکدوم از حذفا رو قبول نکرده بودن و همه رو صفر رد کرده بودن از جمله دوست من Sad

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۵۳۱ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۲۹۲ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۹۶۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۸۹ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۵۰۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۶۷ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۵۸ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۳۹ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close