زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تقویت پایه بعضی دروس برای کنکور ۹۲

ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ، توسط farhud.)
Question تقویت پایه بعضی دروس برای کنکور ۹۲
دوستان من این تابستون قصد دارم هفت تا از منابع و دروس ارشد رو که به صورت مفهومی بخونم. میدونم زوده و امیدوارم مصداق آتیشی که شدید شروع میشه و سریع خاموش باشم(مطمئنا نخواهم شد). دلیلی که باعث شده بخوام انقدر زود از امسال برای کنکور سال ۹۲ (یعنی کنکور امسال نه و سال دیگه) بخونم: تقویت دروسی که توشون ضعف دارم و رسوندن خودم به سطح خوب و درک مفاهیم و مطالب دروس به صورت عمیق. من ضعف دارم و باید این ضعف رو تو فرصتی که دارم جبران کنم. چرا باید از تابستون که بهترین فرصته استفاده نکنم به این منظور؟

حضور در مانشت و دیدن تلاش زیاد و در نتیجه ی اون قبولی دوستانی که شب وروزشون رو میذارن برای قبولی انگیزه من رو چند برابر میکنه و به امید خدا هیچ وقت خسته نخواهم شد از تلاش برای قبولی توی ارشد.

راهنمایی ای که من از شما میخوام:

بارها دوستان نظرشون رو درباره منابع اعلام کردن ولی با توجه به اینکه هدف من درک مفهومی مطالب هست و من امسال کنکور نخواهم داد (البته شرکت میکنم ولی فقط برای آشنایی با حال و هوای کنکور) برای دروس زیر چه منابعی رو پیشنهاد میکنید؟ برای چه دروسی خوندن منبع مرجع رو پیشنهاد میکنید؟ آیا منابعی که نوشتم کافی هستن؟

۱-سیستم عامل: پوران
۲-نظریه زبانها: ترجمه پیتر لینز و حل تمرین + ویس و جزوه استاد کارگهی
۳-طراحی الگوریتمها: توی این درس تصمیمی ندارم که کدوم کتاب میتونه مناسبتر باشه.
۴-زبان: ۵۰۴ کافیه؟
۵-مدار منطقی:مقسمی
۶-ساختمان داده: هوروویتس
۷-ساختمان گسسته: پوران
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahRad
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ ب.ظ
سلام. شما میتونین امسال هم کنکور شرکت کنین و حتما موفق میشین اگر از تابستون شروع کنین ناامید نباشین! ضعیف هم که باشین اولش یکم سخته شاید! بعدش راه میفتین.
برا هر کتابی هم میخواین تو قسمت مربوط به همون درس تو همین سایت جستجو کنین جوابتون رو کامل میگیرین.
بخش منابع مفید برای ارشد
بخش دانلود منابع ارشد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhud
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  سلام. شما میتونین امسال هم کنکور شرکت کنین و حتما موفق میشین اگر از تابستون شروع کنین ناامید نباشین! ضعیف هم که باشین اولش یکم سخته شاید! بعدش راه میفتین.
برا هر کتابی هم میخواین تو قسمت مربوط به همون درس تو همین سایت جستجو کنین جوابتون رو کامل میگیرین.
بخش منابع مفید برای ارشد
بخش دانلود منابع ارشد
سلام
ممنون از راهنماییتون.
مطمئنا امسال هم شرکت میکنم ولی نه با هدف قبولی. فقط برای آشنایی با حال و هوای کنکور. چون به فرض خیلی بعید قبولی هم چند تا واحد مونده خواهم داشت برای ترم اول سال ۹۲/

در مورد منابع هم گشتم. چن تا از اینا رو هم تهیه کردم. قصدم از طرح این موضوع پیدا کردن کتابهای مناسبتر با هدف من هستش.باز هم ممنون.
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ ب.ظ
RE: تقویت پایه بعضی دروس برای کنکور ۹۲
(۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  ۱-سیستم عامل: پوران
۲-نظریه زبانها: ترجمه پیتر لینز و حل تمرین + ویس و جزوه استاد کارگهی
۳-طراحی الگوریتمها: توی این درس تصمیمی ندارم که کدوم کتاب میتونه مناسبتر باشه.
۴-زبان: ۵۰۴ کافیه؟
۵-مدار منطقی:مقسمی
۶-ساختمان داده: هوروویتس
۷-ساختمان گسسته: پوران

منم امسال می خوام شروع کنم برای مفهومی درس خوندن و با تحقیقات و پرس و جویی که کردم ، به نظرم اگر مرجع های اصلی رو بیشتر بخونید با توجه به این که وقت زیادی هم دارید خیلی مفید تر می تونه باشه . مخصوصا سیستم عامل که من تصمیم دارم تننبام بخونم و برای طراحی الگوریتم هم نیپولتیان رو پاس کردم اما می خوام CLRS بخونم و ساختمان گسسته هم گریمالدی و معماری که به نظرم حتما بخونیدش پترسون . باز هم می گم مرجع اصلی خوندن خیلی بهتره و انتخاب کتابای کنکوری هم بیشتر به خاطر کمبود وقت هست که مشکل شما نیست . موفق باشید Smile 
۱
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  برای طراحی الگوریتم هم نیپولتیان رو پاس کردم اما می خوام CLRS بخونم و ساختمان گسسته هم گریمالدی
ممنونم از راهنماییتون.
توی دروسی که گفتید از کدوم ترجمه ها استفاده میکنید؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ق.ظ
گریمالدی رو اکثرا ترجمه دکتر رضوانی پیشنهاد میدن. CLRS هم فکر کنم چند تا ترجمه داشته باشه که بیشتر زبان اصلی رو خوندن راضی تر بودن.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۲۳ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۴۶۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۳۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۳۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۹۰۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فیلم ۵ تا از دروس mona64 ۳ ۳,۵۴۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  حریدار فیلم آموزشی دروس برای کنکور نرم افزار NersiA ۱ ۲,۳۱۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
Smile چه دروس و استادی برای کنکور ارشد خوبه؟ NersiA ۱۴ ۱۰,۸۹۱ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: NersiA

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close