زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امتحان سیستم عامل هادی سلیمی

ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ق.ظ
امتحان سیستم عامل هادی سلیمی
امروز امتحان پایان ترم سیستم عامل بود.استادمون دکتر هادی سلیمیه.
تمام ترم هر هفته ما داشتیم کوییز میدادیم.هر کوییزم از کوییز قبل سخت تر میشد.دکتر سلیمی جزوه نداره و از خوده اسلاید سیلبر شاتز درس میده.واسه پایان ترمم همه مجبور شدیم کل کتاب سیلبر شاتز و اسلایداش و بخونیم و تستا و تمرینای مقسمی و پوران و حل کنیم.
جونم در اومد.اعتراف میکنم تو عمرم اینقدر یه درس و نخونده بودم(دروغ گفتم معماری و ریاضی مهندسی و خوندم) ولی باور کنید کلی لعنت به روح این استاد گرانقدر فرستادم...
اما....
اما امروز که روز موعود بود و من بیخودی سر شار از استرس بودم وقتی برگه سوالا رو پخش کردن دیدم که این هادی معرکست.گله...تاج سره...اصلا آقا سروره..
سوالات کاملا استاندارد و قشنگ بودن.اصلا طولانیو وقت گیر و سخت نبون.و این بزرگترین لحظه زندگیم بود.
اون لحظه بود که فهمیدم میتونم استاد سلیمی رو به عنوان یکی از بهترین استادای زندگیم (مثل دکتر آجرلو) تو مغزم حک کنم هیچ وقت فراموشش نکنم.چرا که کمتر استادی باعث میشه که دانشجوهاش هم درسو خیلی خوب بخونن و هم نمره خوبی بگیرن.
امیدوارم یه روزی بشه که هرکسی (آینده ماها) وقتی پست مهم تدریس و به عهده میگیریم واقعا دانشجو واسمون ارزش داشته باشه.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Andrew S.Tanenbaum , mosaferkuchulu , SarahArshad , zzsnowdrop , fereshteh JI , nafis.68 , amku , neda_Network , Hera
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ ب.ظ
RE: امتحان سیستم عامل هادی سلیمی
کتاب سیلبر شاتز و پوران منبع خوبیه واسه سیستم عامل؟؟؟؟؟Idea

باران که می بارد همه پرنده ها به دنبال سر پناهند
اما عقاب برای اجتناب از خیس شدن بالاتر از ابرها پرواز میکند ! این دیدگاه است که تفاوت را خلق میکندIdea
۰
۰
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ق.ظ
RE: امتحان سیستم عامل هادی سلیمی
یادش بخیر منم پارسال ترم هفتم مهندسی نرم افزار۲ با استاد سلیمی داشتم...از نظر من استاد واقعی هستن بدن اغراق من ایشون و دکتر مومنی رو الگوی خودم قرار دادم.
درس رو خیلی سخت گذروندیم هر هفته باید با یه نرم افزار کار می کردیم(از نصب تا اجرای یه پروژه تو اون نرم افزار) و هفته بعد ارائه می دادیم و کلا سایت دانشگاه رو اجاره کرده بودیمBig Grin منم که کلا جزوه نویس کلاس بودم تازه بچه های ترم بعدش هم از جزوه من استفاده می کردنBig Grin، یادمه یه مورد از حرفای سلیمی رو ننوشته بودم تو میانترمش اومده بود فکر کنم ۸۰ درصد بچه ها اون سوال رو جواب ندادن Big Grin
ولی با همه سختی هاش شیرین بود.
با نمره ۱۹/۵ هم پاس شدم.ترسید درس ۳ واحدی ۲۰ بده من از خوشحالی.................................!!!!!!!!!Wink
واقعآ دلم گرفتConfused یادش بخیر

در زندگی مهم این نیست که به ایده آل زندگیتان برسید، بلکه مهم این است که در مسیر رسیدن به ایده آل زندگیتان حرکت کنید...
(امیدوارم همه به مقصدمون برسیمBig Grin)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , unicornux , Hera

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۷۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۱۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۷۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۴۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۸۷ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۶۷ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۲۹۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۶۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۱۲۶ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  سیستم عامل سیلبرشاتز marvelous ۱ ۲,۱۱۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close