زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی نرم افزار یا دیکشنری مناسب برای خواندن کتب زبان اصلی

ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
معرفی نرم افزار یا دیکشنری مناسب برای خواندن کتب زبان اصلی
سلام دوستان من قصد دارم کتاب زبان اصلی clrsرو بخونم اما برای ترجمه به نظر شما یه دیکشنری خوب یا نرم افزار خوب که بتونم استفاده کنم چیه؟ممنون

پیروزی ازان کسی است که بیش از دیگران پشتکار دارد.((ناپلئون))
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ب.ظ
کمک ترجمه
پیشنهاد من اینه که فقط در صورتی شروع به خوندن زبان اصلی کنید که خیلی کم به دیکشنری نیز داشته باشید(مثلا هر یک یا دوصفحه یکی دو بار نیاز به استفاده از دیشکنری باشه) چون در غیر این صورت باعث اعصاب خوردی میشه.
نرم افزار انتخابی هم بهتره طوری باشه که وقتی یک کلمه رو مثلا highlight می کنید یه popupبیاد و معنی رو نشون بده(یا به عبارتی نیازی به تایپ مستقیم توسط خود شما نداشته باشه). فکر کنم Babylon یه همچین قابلیتی رو داره

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Aurora , sajad2020 , faraaz_mb

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۴۶۵ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۲۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۶۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۲۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۷۸ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۰۵۴ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۶۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close