زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک سوال از آقای تنهایی ودوستان ارشد ودکترادرموردمعیارهای انتخاب رشته

ارسال: #۳۱
۱۴ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۲۷ ق.ظ
یک سوال مهم از جناب آقای تنهایی و بقیه دوستان ارشد و دکترا
البته اضافه کنم من لیسانس خودم دولتیه.....وصرفا در جهت منافع شخصی حرف نمی زنم.
ولی باز هم از عدالت بین دولتی و آزاد حمایت می کنم.

وبعدش این که این برجستگی مدارک اساتید یک دانشگاه بیشتر برای مدیر گروه ورئیس روسای دانشگاه اهمیت داره.
الان دیگه دانشجوها به جایی رسیدند که از استاد فقط تدریس عالی و اخلاق خوب می خواند. کاری به مدرکش ندارند.
اصولا استادی که خوب درس می ده و سطح اطلاعاتش بالاست خیلی بیشتر تودانشکده عزت واحترام داره تا استادی که مدرک بالاتری داره....
تودانشگاه ما که اینجوری بود.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , yasemi , sepid
ارسال: #۳۲
۰۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۹ ب.ظ، توسط taha_h.)
RE: یک سوال مهم از جناب آقای تنهایی و بقیه دوستان ارشد و دکترا
(۰۱ دى ۱۳۸۹ ۰۳:۳۲ ب.ظ)sama2010 نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۸۹ ۰۲:۰۱ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  من بدترین دانشگاه دولتی رو به بهترین دانشگاه آزاد ترجیح می دم.
و دانشگاهی که مقطع دکتری رو داره رو به دانشگاهی که این مقطع رو نداره کاملاً ترجیح می دم.
شبانه روزانه از نظر من هیچ فرقی ندارند بجز هزینه.
خوش نمره بودن هم اصلاً اهمیتی نداره.

دانشگاه آزاد واحد قزوین رو چطور جناب تنهایی؟فکر نکنم جزو ۵ دانشگاه برتر ایران نباشه به خصوص با نظم وحشتناکی که بر این دانشگاه حاکمه .

دانشگاه آزاد، آزاده، درپیت هم در پیته. حالا بالا بری پایین بیای، در پیت در پیته. قزوین رو هم دیدیم. یک کم نو نوار و رنگ و لعاب دادن بهش. آزاد به درد لای جرز می خوره. قبول کن عزیز
(۱۱ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۴۹ ق.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۸۹ ۰۱:۲۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  من همون طور که گفتم بدترین دانشگاه دولتی رو بر علوم تحقیقات و قزوین ترجیح می‍‍دم.
میشه دلیلتونو بفرمایید؟
از لحاظ سطح علمی قطعا علوم تحقیقات سطح بالاتری داره نسبت به به قول خودتون بدترین دانشگاه دولتی،از چه لحاظ بدترین دانشگاه دولتی رو ترجیح میدین به بهترین دانشگاه آزاد؟!HuhHuh

چون آزاد = بی دانشی= پول بده مدرک بگیر= مزخرف
فک کنم باید توی هر ۲ تا دانشگاه بوده باشی تا درک کنی تفاوت رو. البته اگه بشه ازاد رو دانشگاه گذاشت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۳ ب.ظ)taha_h نوشته شده توسط:  
(01 دى ۱۳۸۹ ۰۳:۳۲ ب.ظ)sama2010 نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۸۹ ۰۲:۰۱ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  من بدترین دانشگاه دولتی رو به بهترین دانشگاه آزاد ترجیح می دم.
و دانشگاهی که مقطع دکتری رو داره رو به دانشگاهی که این مقطع رو نداره کاملاً ترجیح می دم.
شبانه روزانه از نظر من هیچ فرقی ندارند بجز هزینه.
خوش نمره بودن هم اصلاً اهمیتی نداره.

دانشگاه آزاد واحد قزوین رو چطور جناب تنهایی؟فکر نکنم جزو ۵ دانشگاه برتر ایران نباشه به خصوص با نظم وحشتناکی که بر این دانشگاه حاکمه .

دانشگاه آزاد، آزاده، درپیت هم در پیته. حالا بالا بری پایین بیای، در پیت در پیته. قزوین رو هم دیدیم. یک کم نو نوار و رنگ و لعاب دادن بهش. آزاد به درد لای جرز می خوره. قبول کن عزیز
واقعا آدم منطق بعضی‌ها رو که میبینه یاد مرحوم ارسطو میوفته!!!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid , yasemi
ارسال: #۳۴
۰۶ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط sepid.)
(۰۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۳ ب.ظ)taha_h نوشته شده توسط:  دانشگاه آزاد، آزاده، درپیت هم در پیته. حالا بالا بری پایین بیای، در پیت در پیته. قزوین رو هم دیدیم. یک کم نو نوار و رنگ و لعاب دادن بهش. آزاد به درد لای جرز می خوره. قبول کن عزیز

(۰۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۰۸ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  واقعا آدم منطق بعضی‌ها رو که میبینه یاد مرحوم ارسطو میوفته!!!

شدیدا بنده هم با این منطق ارسطویی دچار هنگ شدم..
خیلی دقیق و مستدل و علمی قضیه شکافته شده به قلم ایشون!!!!

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soheil

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۷۱ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۸ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۸۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۱۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۲۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۵۸۶ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close