زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال از فصل ۶ شبکه پارسه

ارسال:

bijibuji پرسیده:

Question سوال از فصل ۶ شبکه پارسه

دوستانی که شبکه پارسه رو خوندن، من سوال از فصل ۶ اش دارم.
می شه این سوال رو یه نفر توضیح بده. یعنی منطق حل اش رو توضیح بده متوجه بشیم که باید چی رو مساوی چی بذاریم و چرا؟ چرا اش مهم تره یه توضیح کوتاه ممنون می شم بدین.
(من با روش های کنترل جریان کامل آَشنا هستم. سوال خاص در مورد همین مورد دارم فقط)

مرسی

سوال:

HuhHuhHuh

کتاب: جزوه شبکه پارسه (حقیقت)
فصل: ۶
صفحه: ۱۰۱

۰
ارسال:

sal_dovomi پاسخ داده:

سوال از فصل ۶ شبکه پارسه

خوب باید زمان ارسال از طریق ماهواره رو مساوی زمان ارسال از طریق خط زمینی قرار بدید.توی ماهواره هم میدونیم زمان ارسال به همراه ۲تاتاخیرانتشارداریم ولی تو خط زمینی زمان ارسال همراه یک تاخیرانتشار.

ارسال:

bijibuji پاسخ داده:

RE: سوال از فصل ۶ شبکه پارسه

(۲۹ آذر ۱۳۸۹ ۰۴:۴۳ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  خوب باید زمان ارسال از طریق ماهواره رو مساوی زمان ارسال از طریق خط زمینی قرار بدید.توی ماهواره هم میدونیم زمان ارسال به همراه ۲تاتاخیرانتشارداریم ولی تو خط زمینی زمان ارسال همراه یک تاخیرانتشار.

ممنون
اما اگر دقت کرده باشید، اینکه ۲ تا تاخیر انتشار باشه یا یکی خیلی سلیقه ای هستش انگار
در بعضی تست‌ها می بینی گزینه ای منطبق با ۲ تاخیر نیست و راه حل رو با ۱ تاخیر رفته.
من واقعا نتونستم در این مبحث یک قانون بی استثنا کشف کنم
اما از پاسخ تون ممنونم. یه نگاهی به سوال می ندازم مجدد با راهنمایی شما
خیلی خیلی مرسی HeartBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

bijibuji پاسخ داده:

سوال از فصل ۶ شبکه پارسه

مثلا در همین مورد یک تاخیر انتشار محاسبه کرده آقای حقیقت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۱۲ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۸۰۶ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۵۹ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۶۰۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۵۴۳ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
Lightbulb خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت marvelous ۵ ۴,۶۲۶ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sems
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۵۳ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال درباره کنترل ترافیک شبکه zorro ۱ ۳,۰۷۰ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۷۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۵۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close