زمان کنونی: ۲۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت

ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۳۰ ق.ظ
Lightbulb خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت
سلام خدمت دوستان،
من خیلی واقعا گشتم برای این کتاب و یه نسخه اونو هم پیدا کردم پرینت کردم ولی به نظرم قدیمی اومد و در ضمن اون مطلبی که قرار بود برای کنکور بخونم اصلا توش نبود.

بنابراین تصمیم گرفتم اینجا پست کنم اگه کسی داره این کتاب شبکه دکتر حقیقت رو من به قیمت خوب ازش خریدارم.

من از نهایت شب حرف میزنم ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۴۹ ب.ظ
سلام دکتر حقیقت پارسال یه جزوه ی دست‌نویس که توسط یکی از شاگردهاش تهیه شده و ارایه می دادن در کلاس هاشون و از روی کتابی کار نمی کردن و معتقد بودن جزوشون برای کنکور ارشد کامل و کافیه و در کنارش یه سری مجموعه تست برای فصل های مختلف به صورت پی دی اف به شاگردهاشون می دادن اون کتابی که شما دانلود کردین بعید می دانم کاربردی باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۴۴ ب.ظ
نه اصلا فایده ای نداره و فقط کلی پول حروم کردم. الان به شدت دنبال کتاب شبکه میگردم که فصل پنجمش فریم بندیه.
این جزوه ارشد که میگین از دکتر حقیقت از کجا میتونم بدست بیارم؟

۰
۰
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۲۴ ب.ظ
سلام، من چاپ ۹۳ رو دارم نمیدونم بکارتون میاد یا نه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴ ب.ظ)kolak1991 نوشته شده توسط:  سلام، من چاپ ۹۳ رو دارم نمیدونم بکارتون میاد یا نه

سلام دوست من، ببین یه نگاش بنداز اگه فصل پنجمش فریم بندی هست خودشه و من همونو میخوام.
دستتم درد نکنه.

۰
۰
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۵۹ ب.ظ
RE: خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت
(۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان،
من خیلی واقعا گشتم برای این کتاب و یه نسخه اونو هم پیدا کردم پرینت کردم ولی به نظرم قدیمی اومد و در ضمن اون مطلبی که قرار بود برای کنکور بخونم اصلا توش نبود.

بنابراین تصمیم گرفتم اینجا پست کنم اگه کسی داره این کتاب شبکه دکتر حقیقت رو من به قیمت خوب ازش خریدارم.
سلام . من دارم این کتاب رو . کاملا هم نو هستش
اگر خواستید به این آیدی در تلگرام پیام بدید :
t.me//sems290
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سخنرانی دکتر حلت fas ۲ ۳۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۲ ۳۷۳ ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sems
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۱۳ ۹,۳۵۸ ۰۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Setareh71
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۵ ۳۸۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۲ ۲۳,۷۵۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nimaalo
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۸ ۷,۴۱۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: selena92
  کتاب معماری کامپیوتر دکتر کتیرایی marvelous ۷ ۶۵۴ ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ق.ظ
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۱۷,۰۸۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ A V A ۸۱ ۴۴,۸۴۷ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶ ب.ظ
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵۶۵ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close