زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست مشاوره : بشینم بخونم یا .....؟

ارسال: #۳۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ب.ظ
خارج رفتن ربطی به دانشگاه نداره . ما شاگرد اولمون یه مقاله خیلی عالی داده بود که الان هم فاند از دانشگاه مک مستر کانادا گرفته . من هم با یه اختلاف کمی شاگرد دوم شدم و به سهمیه شاگرد اولی نرسیدم . خود شاگرد اولمون هم استفاده نکرد. حالا هم تو این دو راهی گیر کردم . البته با توجه به نظر دوستان بیشتر متمایل شدم بشینم برای سال آینده بخونم.

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط parsaNA.)
RE: درخواست مشاوره : بشینم بخونم یا .....؟
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  خارج رفتن ربطی به دانشگاه نداره . ما شاگرد اولمون یه مقاله خیلی عالی داده بود که الان هم فاند از دانشگاه مک مستر کانادا گرفته . من هم با یه اختلاف کمی شاگرد دوم شدم و به سهمیه شاگرد اولی نرسیدم . خود شاگرد اولمون هم استفاده نکرد. حالا هم تو این دو راهی گیر کردم . البته با توجه به نظر دوستان بیشتر متمایل شدم بشینم برای سال آینده بخونم.

مک مستر ؟ منظورتون مک گیله ؟

من هم مثل شما با اختلاف کمی دوم شدم . ولی اون موقع به من گفتند اگه نفر اول استفاده نکنه بهت سهمیه تعلق میگیره که نفر اول استفاده کرد . شما اگه مطمئنی نفر اول استفاده نکرده از حقت استفاده کن . کلا دانشگاه به یه نفر حق داره سهمیه بده .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  خارج رفتن ربطی به دانشگاه نداره . ما شاگرد اولمون یه مقاله خیلی عالی داده بود که الان هم فاند از دانشگاه مک مستر کانادا گرفته . من هم با یه اختلاف کمی شاگرد دوم شدم و به سهمیه شاگرد اولی نرسیدم . خود شاگرد اولمون هم استفاده نکرد. حالا هم تو این دو راهی گیر کردم . البته با توجه به نظر دوستان بیشتر متمایل شدم بشینم برای سال آینده بخونم.

مک مستر ؟ منظورتون مک گیله ؟

من هم مثل شما با اختلاف کمی دوم شدم . ولی اون موقع به من گفتند اگه نفر اول استفاده نکنه بهت سهمیه تعلق میگیره که نفر اول استفاده کرد . شما اگه مطمئنی نفر اول استفاده نکرده از حقت استفاده کن . کلا دانشگاه به یه نفر حق داره سهمیه بده .

نه من پرسیدم میگن نمیشه استفاده کنم . شما مطمئنین میشه به نفر دوم بدن سهمیه را؟

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ، توسط luna.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  خارج رفتن ربطی به دانشگاه نداره . ما شاگرد اولمون یه مقاله خیلی عالی داده بود که الان هم فاند از دانشگاه مک مستر کانادا گرفته . من هم با یه اختلاف کمی شاگرد دوم شدم و به سهمیه شاگرد اولی نرسیدم . خود شاگرد اولمون هم استفاده نکرد. حالا هم تو این دو راهی گیر کردم . البته با توجه به نظر دوستان بیشتر متمایل شدم بشینم برای سال آینده بخونم.

سهمیه شاگرد اولی رو فکر کنم شما می تونی استفاده کنی. من دوستم دانشگاه تهران چنین اتفاقی واسش افتاد و تونست استفاده کنه. البته اون شاگرد اولشون خودش بدون کنکور انگار رتبش ۱ یا ۲ شده بود اینه که لازم نداشت رشتشون البته کامپیوتر نبود.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  مک مستر ؟ منظورتون مک گیله ؟

نه من پرسیدم میگن نمیشه استفاده کنم . شما مطمئنین میشه به نفر دوم بدن سهمیه را؟

اون موقع من حتی شنیدم که دانشگاه شهید رجایی به دو تا از دانشجوهاش این سهمیه رو داده چون اختلافشون خیلی ناچیز بوده . ولی خوب این ریسک داره و ممکنه بعدا مشکل پیش بیاد . اما اینکه دانشگاه می تونه به نفر دوم در صورت انصراف نفر اول سهمیه بده ، هم اون موقع ها ( یعنی تا همین پارسال ) انجام میشد . البته ممکنه دانشگاتون یکم ناز کنه یا بگه نمیشه و ... ولی شما باید تلاشتونو بکنید که بعدا پشیمون نشید . تو این زمینه فکر نکنم قانون مکتوبی باشه ولی انجامش هم غیر قانونی نیست . یعنی تا حالا کسایی بودند که اینکارو کردند .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ب.ظ
پس میشه اینطور خلاصه کرد:
۱/اگه بری شریف یا یه دانشگاه تاپ قسمت زیادی از راهو رفتی و اگه تو این دانشگاه مقاله هم بدی که چه بهتر
۲/ بری یه دانشگاه معمولی یا آزاد و رو مقاله کار کنی ومقاله های تاپ بدی در اینصورت هم راه هموار میشه
درسته؟
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ
من بودم که از رو نمی رفتم
من متولد ۶۲ ام
بعد ۵سال تازه ارشد شرکت کردم
ولی خوب بازم از رو نمی رم
در هر صورت جدای از این شوخیا اگه روحیشو داری بمون بخون
اما اگه نه برو.
من خودم سال ۸۵کنکور هوش بارتبه ۲۲۰انتخاب رشته نکردم
وگذاشتمش واسه سال بعد،سال بعدم که جریاناتی پیش اومد که اصلا سر جلسه نرفتم و... نتونستم دیگه شرکت کنم تا امسال.
پس شرایط خودتونو در نظر بگیرین
ولی من با شرایط خودم بازم به این رتبه خیلی ناراضی نیستم.
انشالله موفق باشین

هیج اگر سایه پذیرد ما همان سایه ی هیچیم .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Mohammad-A , rasoul67 , marzieh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۴۳۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۹۳ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  میخوام ارشد آی تی بخونم راهنمایی میخوام hadeeee ۱ ۲,۱۹۱ ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۵۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۰۱ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چطوری کتاب مرجع (به انگلیسی) رو بخونم؟ sajadg ۷ ۶,۴۵۲ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sajadg
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۲۰ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  مشاوره برای کنکور دکتری Rehe1994 ۰ ۲,۱۳۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close