زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شیوه طراحان کنکور

ارسال: #۱۶
۲۹ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۴۶ ق.ظ
شیوه طراحان کنکور
در جواب این بحث باید بگم من هم کوچکترین اعتقادی به این بحث ندارم اما خوب یه چی بگم دوست من سال قبل بهم گفت رفتی دروس تخصصی معماری رو دوتا ب بزن دو تا ج جالبه پشت سر هم و متوالی منم اینکارو کردم جالبه شد ۵تا درست ۱۵ تا غلط درصدم شد ۰۰

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۹ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۱ ب.ظ
RE: شیوه طراحان کنکور
(۲۹ آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۶ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  دوستان این بحثها چیه که مطرح می کنید؟ از لحاظ آماری کاملاً طبیعیه که تعداد فراوانی توی هر گزینه برابر باشه چرا که به گزینه‌ها به صورت راندوم بین الف تا د تقسیم می شوند. انجام دادن این کار و آزمون اون ریسک بسیار بزرگی هست و من ۱۰۰ درصد مطمئن هستم که جواب نخواهد داد. توی فرصت باقی مانده بچسبید به درستون و این جور فکرها رو بریزید بیرون.
Shy

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۲۹ آذر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۲ ب.ظ
RE: شیوه طراحان کنکور
(۲۹ آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۶ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  دوستان این بحثها چیه که مطرح می کنید؟ از لحاظ آماری کاملاً طبیعیه که تعداد فراوانی توی هر گزینه برابر باشه چرا که به گزینه‌ها به صورت راندوم بین الف تا د تقسیم می شوند. انجام دادن این کار و آزمون اون ریسک بسیار بزرگی هست و من ۱۰۰ درصد مطمئن هستم که جواب نخواهد داد. توی فرصت باقی مانده بچسبید به درستون و این جور فکرها رو بریزید بیرون.

ممنون جناب admin من هم اگر دقت کنید گفتم که باید درس خوند و همچنین گفتم این مسئله فرضیه که آیا با مفروضات مسئله طرف می تونه گزینه د رو بزنه یا نه همین!

به afaght 1389 نخیر- منظورم اصلا شما نبودید. حالا اگر احساس می کنید که جبهه گرفتید دیگه احساس شما استBig Grin

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۱۶۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۱۰,۰۴۱ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان goodzila ۳۰ ۴۰,۷۲۴ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ryaghobi2050
  لغات تافل را به آسانترین شیوه یاد بگیرید haana38 ۰ ۱,۳۵۴ ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: haana38
  شیوه و سوالات مصاحبه ارشد ۹۶ دانشگاه شاهد jentelman1990 ۲ ۵,۵۶۹ ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ali hjt
  شیوه‌نامه اجرایی آزمون دکتری ۹۶- امتیازات مرحله مصاحبه shahmorteza ۶ ۴,۹۰۴ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: damash
  شیوه ی نشانی دهی wskf ۰ ۹۵۶ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
Lightbulb آموزش کامل شیوه نوشتن یک مقاله (ویژه مانشت) Br2012 ۱۷۴ ۱۳۲,۸۴۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cisco_man
  شیوه رفرنس دادن H-Arshad ۶ ۲,۶۸۶ ۰۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  شیوه مطالعه زبان انگلیسی آزمون کارشناسی ارشد hamedy20 ۲ ۲,۳۲۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close