زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۱ علوم کامپیوتر

ارسال: #۱۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ، توسط sd_javadi.)
اینو یادم رفت بگم ... بزرگترین اشتباهی که انجام دادم این بود که سر جلسه کنکور مهندسی نرفتم !
روز قبلش علوم داده بودم و خسته بودم ، شبش هم تا دیروقت بیدار بودم ، صحبش خوابم میومد و هم اینکه به منابع اش مسلط نبودم و نرفتم ! شاید اگه کنکورش رو میدادم نتیجه خوبی میگرفتم.

یه تبلیغ و ضد تبلیغ هم برای مانشت .

من هم مثل خیلی از شما دوستان مصاحبه‌های مختلف رو خوندم ، از تجربیات و منابع شون استفاده کردم و از این جهت باید تشکر کنم چون بدون مانشت این رتبه رو نمیاوردم .

از طرف دیگه بعد از شروع کردن به خوندن ، هر هفته که یکبار به اینجا سر میزدم و مباحث و سوالایی که اینجا مطرح میشد رو میدیدم خیلی استرس میگرفتم ! میدیدم که چقدر بچه‌ها فعالن و من هیچ شانسی ندارم ! از این جهت سر زدن به مانشت رو برای خودم ممنوع کرده بودم .

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شاید به دردتون خورد)
۱۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , farahnaz , Belissima , Aurora , خانه سبز , Sophia , uniquegirl , BJS , Mohammad-A , rozh66 , reyhaneh64 , Parva , Nil Lu , jafarir , samereh , Hera , judi
ارسال: #۱۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ب.ظ
من ۱ سئوال دارم.برای ساختمان(وبقیه درسها) کتابهای پوران و مقسمی ، نیازهاتون را کاملا رفع کرد.یا اینکه در دانشگاه مطالبی که یاد گرفته بودید هم به همان اندازه موثر بوده؟درواقع میخوام بدونم منابع کنکوریتون فقط برای مهارت در تست زنی بهتون کمک کردند؟وشما اشکال پایه ای در درسی نداشتید؟ و همه اشکالاتتان را در کلاسهای دانشگاه رفع کردید؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  من ۱ سئوال دارم.برای ساختمان(وبقیه درسها) کتابهای پوران و مقسمی ، نیازهاتون را کاملا رفع کرد.یا اینکه در دانشگاه مطالبی که یاد گرفته بودید هم به همان اندازه موثر بوده؟درواقع میخوام بدونم منابع کنکوریتون فقط برای مهارت در تست زنی بهتون کمک کردند؟وشما اشکال پایه ای در درسی نداشتید؟ و همه اشکالاتتان را در کلاسهای دانشگاه رفع کردید؟
مطمئنی مصاحبه رو خوندید ؟ کل حرفم این بود که تو دانشگاه‌مون هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده که به درد کنکورم بخورم.
من اصلاً کتاب مقسمی رو تا این لحظه ندیدم.
ساختمان داده رو در همون حد که درخت لیست پیوندی چیه و درخت چیه و به چه دردی میخورن بلد بودم . برای کنکور هم از اول نشستم همون کتاب پوران رو خوندم و تستاشو زدم و تموم شد گذاشتمش کنار . من نمیدونم دنبال چه موضوعی هستید که توی کتابای کنکور نباشه ولی تو کنکور بیاد ؟
اشکال پایه ؟ از رشته مامایی بیای فقط کتاب کنکورو بخونی و تستش رو بزنیمیتونی یاد بگیریش . فقط اصل کنکور اینه که ، اون چیزی رو که یاد گرفتی یادت مونده یا نه !؟ والا هیچ میانبر ، ورد و جادو ، کتاب نایاب ،استاد نابغه و ... وجود خارجی ندارن.

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شاید به دردتون خورد)
۱۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: elize , Xilinx , farahnaz , BJS , rozh66 , Nil Lu , samereh , Hera
ارسال: #۱۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۱ علوم کامپیوتر
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:   ولی در مورد ارشد فکرش همیشه بود ، اصلاً انگار مثل یه درس که باید پاسش کنم .[b]

جمله خیلی با حالی بود Smile

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۲۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
بله مطمئن باشید که خوندم!Smile پررنگش کردم . به خاطر همین برام سئوال بود.البته مقسمی بعضی کتاباش خوبه
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  ساختمان داده و الگوریتم‌ها (۴۴/۴۴)

درسیه که به ظاهرش میاد آسون باشه ولی خیلی هم اینطور نیست به خصوص سالهای اخیر که جنس سوالاش به شدت عوض شده. به نظر من قسمت الگوریتم‌هاش اونقدر میتونه سخت و غیر استاندارد باشه که کتاب‌ها هم نتونن جواب سنجش رو توجیه کنن . من خودم کتاب ساختمان داده پوران خوندم و روزای آخر مونده به کنکور کتاب الگوریتم هاشو هم یه نگاه انداختم و چندتا موضوعی رو که تو کنکورای گذشته علوم اومده بود رو یاد گرفتم ولی شنیدم کتاب مقسمی بهتره که من تا به حال زیارتش نکردم.
توصیه :
*مقسمی یا پوران پژوهش .
*جان هرکی دوست دارید دست از سر CLRS بردارید
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ق.ظ
داداش خیلی ممنون..به قول بچه ها مبسوط و کامل بود فقط یه نکته انحرافی و گمراه کننده(فکر کنم) وجود داشت که از خودتون میخوام توضیح بدید یا مسوولین سایت تصحیح کنند ...<<<برای آرامش یافتن قرص مصرف کنید!>>>
۱
۴
ارسال: #۲۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ق.ظ
Star RE: مصاحبه با رتبه ۱ علوم کامپیوتر
سلام

تبریک فراوان برای نتیجه فوق العادتون و تشکر از مصاحبه ای که داشتین...

میخواستم دوتا سوال هم بپرسم:

-من امسال کنکور دادم ولی نتیجه دلخواهمو نگرفتم ؛احتمال زیاد دوباره شرکت میکنم . اما میخوام در کنارش طراحی سایت و برنامه نویسی رو هم یاد بگیرم ؛ بنظر شما این کار در کنار درس خوند برای کنکور درسته؟ تمرکزمو ازبین نمیبره؟( جدای از مدیریت زمانش)

- خوندن کتابای مدارمنطقی و نظریه محاسبات رو برای تکمیل درسها پیشنهاد میکنید؟

مرسی

سلام گرم ما رو به دایی بزرگوارتون هم برسونید

موفق باشید

[تصویر:  ahr.jpg]
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ق.ظ)askary_amir69 نوشته شده توسط:  داداش خیلی ممنون..به قول بچه ها مبسوط و کامل بود فقط یه نکته انحرافی و گمراه کننده(فکر کنم) وجود داشت که از خودتون میخوام توضیح بدید یا مسوولین سایت تصحیح کنند ...<<<برای آرامش یافتن قرص مصرف کنید!>>>

مشلکی نمیبینم . من تجربه شخصی خودم رو گفتم . من هم مثل اکثر بچه‌های کنکوری استرس ، دلنگرانی و شب‌ها خواب خیلی سخت و سبکی داشتم . دیدم اینجوری نمیتونم تا کنکور دووم بیارم ، رفتم پیش دکتر متخصص (این طرز فکر فوق العاده اشتباس که هرکسی به دکتر روانپزشک مراجعه میکنه حتما دیوونس ) و با مشورت همدیگه قرص‌هایی رو تجویز کرد که در عین کاهش استرس ، خواب آلودگی نیاره (اکثر قرص‌‌های آرامش بخش این مشکل رو دارن) . تا قبل و بعد کنکور آرامش لازم رو داشتم و بعد از اون هم تدریجی کنار گذاشتم و اینم نیتجه.

شاید کمتر کسی مثل من میومد این حرفو با تمامی مشخصات فردی و ... توی سایت پربازدیدی مثل اینجا بزنه ، بازهم به خاطر این دید غلط که "قرص فقط برای آدمای خاصه" ! من همچین فکری ندارم و به چشم کار اشتباه بهش نگاه نمیکنم.
حرف آخر این که اگه ضرر قرض (فقط و فقط با تجویز پزشک متخصص !) از سودش بیشتر بود هیچوقت تولید و توصیه نمیشد.

(شاید به دردتون خورد)
۱۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz , sheyda , BJS , sajad_8900 , Belissima , rozh66 , H-Arshad , reyhaneh64 , Nil Lu , samereh , svk7 , rata , Donna , Hera , RASPINA , judi
ارسال: #۲۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ب.ظ
سید پس بگو دوپینگ کرده بودی رتبه ۱ شدی دیــــــــگه Big Grin نه شوخی می کنم ، من خودم هم مواقع استرس قرص آرام بخش استفاده می کنم . اما اینطوری نیست که هیچ عوارضی نداشته باشه ، اصلا چنین قرصی وجود نداره . حتی قرص آدلت کلد هم عوارض داره حالا کم یا زیاد . اما ضرراش خیلی کم تر از منافعشه .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sd_javadi , BJS
ارسال: #۲۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ق.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  -من امسال کنکور دادم ولی نتیجه دلخواهمو نگرفتم ؛احتمال زیاد دوباره شرکت میکنم . اما میخوام در کنارش طراحی سایت و برنامه نویسی رو هم یاد بگیرم ؛ بنظر شما این کار در کنار درس خوند برای کنکور درسته؟ تمرکزمو ازبین نمیبره؟( جدای از مدیریت زمانش)

- خوندن کتابای مدارمنطقی و نظریه محاسبات رو برای تکمیل درسها پیشنهاد میکنید؟

۱ - تا قبل از تموم شدن تابستون که وقت زیاده میتونی به طراحی و برنامه نویسی بپردازی (کاری که من دقیقاً تو تابستون میکردم) ولی به هیچ وجه موازی بودن این کار با درس خوندن رو توصیه نمیکنم.

۲- مدار رو میشه خیلی سریع و برای یاد آوری خوند ، و برای نظریه محاسبات هم سوالات از مباحث تکراری میاد ، کتاب خاصی ذر این زمینه نمیشناسم ، ولی اگه منبع خاصی پیدا کردی به من هم بگو چون خیلی مورد نیاز هست.

(شاید به دردتون خورد)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sheyda , farahnaz
ارسال: #۲۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط sheyda.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  برای نظریه محاسبات هم سوالات از مباحث تکراری میاد ، کتاب خاصی ذر این زمینه نمیشناسم ، ولی اگه منبع خاصی پیدا کردی به من هم بگو چون خیلی مورد نیاز هست.

ممنون از راهنماییتون

ما کتاب Introduction To The Theory of Computation - Michael Sipser رو - برای نظریه محاسبات - پاس کردیم ولی نمیدونم ترجمه ای هم داره یا نه ؛ کتاب خوبیه .

بازم ممنون

۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  ما کتاب Introduction To The Theory of Computation - Michael Sipser رو - برای نظریه محاسبات - پاس کردیم ولی نمیدونم ترجمه ای هم داره یا نه ؛ کتاب خوبیه .

سیبسر ترجمه داره . البته زبان اصلی شو بخونی به زبان تخصصی ات خیلی کمک میکنه . کتاب مرجع زیاد میشناسم ، منظورم برای کنکور بود .

(شاید به دردتون خورد)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sheyda
ارسال: #۲۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  سیبسر ترجمه داره . البته زبان اصلی شو بخونی به زبان تخصصی ات خیلی کمک میکنه . کتاب مرجع زیاد میشناسم ، منظورم برای کنکور بود .

متاسفانه منم چیزی سراغ ندارم - برا کنکور - که معرفی کنم ...

۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ق.ظ

خیلی ممنون...منم دقیقا منظورم همین بود که گفتم توضیح بدید...قرص آرام بخشی که دکتر تجویز کنه خوبه و مشکلی نداره ولی بعضی ها متاسفانه قرصهای دیگه ای رو که اصلا هم بهداشتی نیست یه عنوان قرص آرام بخش کنکور و اینو بخوری تا صبح میتونی درس بخونی و اینا به دوستاشون معرفی میکنند ...خواستم توضیح بدید که نوعش مشخض بشه

بازم عذر میخوام
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sd_javadi
ارسال: #۳۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ق.ظ
آقا ما یه غلطی کردیم یه چیزی گفتیم ! پشت سرهم مسیج میدن که چه قرصی خوردی ! چی رو معرفی میکنی !؟ این خوبه یا نه !
این همه حرف زدم همینو دیدید واقعا !؟
جواب نمیدم ، خودتونو خسته نکنید.

(شاید به دردتون خورد)
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hera , judi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۲ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۷۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۶۲ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۶۶۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close