زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر

ارسال: #۹۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ ب.ظ
مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
دوباره برگشتم سر همون تاپیکی که ۲ سال پیش کلی مطلب توش نوشتم ):
لطفا اگه کسی دکتری مالک اشتر میخونه، اطلاعات بهم بده! آیا خوبه؟ سطح علمی ش؟ ...

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال: #۹۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ ب.ظ
وضعیت کارش چجوریه؟ بورسیه میگیره این دانشگاه؟ یا استخدام میکنه؟ یا هیچی؟
۰
۰
ارسال: #۹۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
مصاحبه مالک اشتر
سلام
کسی میدونه برای مصاحبه مالک اشتر کی با افراد تماس گرفته می شه؟
می خواهم بدونم مالک اشتر رو اوردم یا نه.
ممنون
۰
۰
ارسال: #۹۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ ب.ظ
RE: مصاحبه مالک اشتر
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)nsabery نوشته شده توسط:  سلام
کسی میدونه برای مصاحبه مالک اشتر کی با افراد تماس گرفته می شه؟
می خواهم بدونم مالک اشتر رو اوردم یا نه.
ممنون

معمولا اوایل تیر اسامی توی سایت سنجش اعلام میشه ، لینک زیر رو هم بخونید کاملا واستون روشن میشه ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انجمن تخصصی دلفی ایران
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۹۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ
مصاحبه مالک اشتر

۱۸ اعلام میکنن
۰
۰
ارسال: #۹۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ب.ظ
مصاحبه مالک اشتر
آقا کسی هست که فرم پذیرش بدون آزمون (استعداد درخشان)مالک اشتر رو پر کرده باشه؟
براش اس ام اس مصاحبه اومده؟
ممنون

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۹۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ب.ظ
فردا ۱۸ خرداد ، اعلام رسمی اسامی جهت مصاحبه
پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره۲) آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۲ بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبانی که با توجه به مندرجات کارنامه دریافتی در آزمون مذکور مجاز به انتخاب رشته شده و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، می‌رساند که اسامی داوطلبان چند برابرظرفیت و برنامه زمانی مصاحبه در کدرشته محلهای بورسیه، دارای شرایط خاص، دوره‌های مجازی و بین‌الملل و همچنین زمان برگزاری آزمون تشریحی و یا پروژه عملی در کدرشته‌های امتحانی ذیربط در روز شنبه مورخ ۱۸/۳/۹۲ از طریق سایت اینترنتی این سازمان به نشانی
و نشریه پیک سنجش مورخ ۲۰/۳/۹۲ منتشر می‌گردد.
ضمناً لازم به ذکر است آزمون پروژه رشته طراحی صنعتی (کد ۱۳۶۲) در تاریخ ۱۰/۳/۹۲ و منحصراً در شهر تهران برگزار می‌گردد.

منبع :

انجمن تخصصی دلفی ایران

۰
۰
ارسال: #۹۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ ب.ظ
مصاحبه مالک اشتر
میگم به من پیام ندادن یازنگ نزدن ولی تو سایت سنجش اسمم هست!!!!!!!!؟یعنی چی قبول شدم برا مصاحبه؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۹۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ب.ظ
مصاحبه مالک اشتر
بچه ها بگیم کار می کنیم ضرری نداره یعنی اونا با کار کردن مخالفتی ندارن ؟
یه سوال دیگه با چادر بریم بهتره؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ ب.ظ
بین هوش مصنوعی مالک اشتر و خواجه نصیر کدوم بهتره؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ
RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
سلام دوستای خوبم
یه سوال : شما چجوری واسه مصاحبه قبول شدین؟ یعنی چی اصلاً؟ بهم نخندیناااا

Sent from my ST26i using Tapatalk
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ
RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
من تقریبا سه هفته پیش رفتم مالک اشتر راه ندادن با کلی آشنا(استاد پسرعموم که اونجا می خونه..نه خودش!!!) و نامه بازی و ...بلاخره راه دادن رفتم تو اولین چیزی که نظرمو جلب کرد یه سرباز بود! آره یه سرباز از یه ساختون دراومد رفت به ساختمون دیگه...این دانشگاه برای کسانی مناسبه که تو پوشش رعایت کنن مثلا آستین کوتاه ممنوعه..ورود لپ تاپ به داخل دانشگاه ممنوعه..لپ تاپه منو تحویل گرفتن..کلی دوربین مداربسته در محوطه دانشگاه وجود داره کیفیت غذاش خوب بود و سلف سرویسش عالی بود به نظرم...ولی من احساس می کردم تو پادگانم!!!
خلاصه جو امنیتیش بالاست...یکی مثله من نمیتونه اونجا درس بخونه ..مونده به شرایط هر فرد...به نظرم اونجا رئیس داشگاه نداره یعنی به سرپرست اونجا نمیگن رئیس دانشگاه ؛میگن فرمانده !!
همچنین تو این دانشگاه ها مثلا تو رشته هوش مصنوعی یا امنیت شبکه چیزی که در دانشگا ه ای دیگه تدریس میشه رو نمیگن...کلا یه چیز دیگه تحویل میدن!!! ..یعنی رو کاربرد این رشته ها تو صنایع دفاعی و موشکی بحث میکنن ..پایان نامه ها هم باید بمربوط به صنایع دفاعی یا موشکی باشه ولی باز از پادگان جامع امام حسین خیلی بهتره..

I feel loneliness in my room
۲
۳
ارسال: #۱۰۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  من تقریبا سه هفته پیش رفتم مالک اشتر راه ندادن با کلی آشنا(استاد پسرعموم که اونجا می خونه..نه خودش!!!) و نامه بازی و ...بلاخره راه دادن رفتم تو اولین چیزی که نظرمو جلب کرد یه سرباز بود! آره یه سرباز از یه ساختون دراومد رفت به ساختمون دیگه...این دانشگاه برای کسانی مناسبه که تو پوشش رعایت کنن مثلا آستین کوتاه ممنوعه..ورود لپ تاپ به داخل دانشگاه ممنوعه..لپ تاپه منو تحویل گرفتن..کلی دوربین مداربسته در محوطه دانشگاه وجود داره کیفیت غذاش خوب بود و سلف سرویسش عالی بود به نظرم...ولی من احساس می کردم تو پادگانم!!!
خلاصه جو امنیتیش بالاست...یکی مثله من نمیتونه اونجا درس بخونه ..مونده به شرایط هر فرد...به نظرم اونجا رئیس داشگاه نداره یعنی به سرپرست اونجا نمیگن رئیس دانشگاه ؛میگن فرمانده !!
همچنین تو این دانشگاه ها مثلا تو رشته هوش مصنوعی یا امنیت شبکه چیزی که در دانشگا ه ای دیگه تدریس میشه رو نمیگن...کلا یه چیز دیگه تحویل میدن!!! ..یعنی رو کاربرد این رشته ها تو صنایع دفاعی و موشکی بحث میکنن ..پایان نامه ها هم باید بمربوط به صنایع دفاعی یا موشکی باشه ولی باز از پادگان جامع امام حسین خیلی بهتره..

عمو جو نده ، لب تاب واسه غربیه ها ممنوعه ولی واسه دانشجوهاش همه چی آزاده ، اتفاقا همون چیزایی که تو دانشگاه های دیگه میگن اینجام میگن اما اینجا روی کار عملی تاکیید دارن، چرا همه چیزو برعکس جلوه میدی؟ مثلا من میرم دانشگاه موشک زیر بغلمه؟ اتفاقا اونجا رییسم داره، دم در ورودی هم ۲ تا دوربین بیشتر نیست که خیلی هم معمولیه، جوش یکم نسبت به بقیه دانشگاه ها سنگین تر هست ولی اینطوری که شمام میگی نیست! سرباز دیدی اونجا چون این دانشگاه مال وزارت دفاعه، چیز عجیبی نبوده! اتفاقا اینجا آزمایشگاه هایی داره که تو ۹۰ درصد دانشگاه های ایران وجود نداره و واسه پیشرفت خیلی هم خوبن، اینجا به پسرا پروژه کسر خدمت هم میدن، امکان جذب تو شرکتایی مثل صا ایران و ایزایران و.. که وابسته به وزارتن هم واسشون هست، استاداشم از فضا نیومدن، درجه مرجه هم ندارن، از همین دانشگاه های خودمونن، اتفاقا سطح علمی خوبی هم دارن، یه جوری گفتی که منی که اینجا دارم درس میخونم ترسیدم!
۱۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadradin , خانه سبز , mahyamk , Amoojan , ka arman , fa_shinobi , Farhad namjo
ارسال: #۱۰۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ
مالک اشتر تو رشته امنیت چه رنج رتبه ای رو قبول می کنه؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  سلام دوستای خوبم
یه سوال : شما چجوری واسه مصاحبه قبول شدین؟ یعنی چی اصلاً؟ بهم نخندیناااا

Sent from my ST26i using Tapatalk
رفتیم ، سوال پرسیدن، بعضیاشونو جواب دادیم ، بعضیاشونم سوتی دادیم، ۴ قسمت داشت سوالاش ، خانوادگی ، عقیدتی، احکام و سیاسی، زیاد سخت نمیگیرن، بیشتر قبولی هم به رتبه بستگی داره نه مصاحبه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۴۳ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۰۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۷۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۹۹ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۴ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۵۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close