زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر

ارسال: #۱۰۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ
RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  من تقریبا سه هفته پیش رفتم مالک اشتر راه ندادن با کلی آشنا(استاد پسرعموم که اونجا می خونه..نه خودش!!!) و نامه بازی و ...بلاخره راه دادن رفتم تو اولین چیزی که نظرمو جلب کرد یه سرباز بود! آره یه سرباز از یه ساختون دراومد رفت به ساختمون دیگه...این دانشگاه برای کسانی مناسبه که تو پوشش رعایت کنن مثلا آستین کوتاه ممنوعه..ورود لپ تاپ به داخل دانشگاه ممنوعه..لپ تاپه منو تحویل گرفتن..کلی دوربین مداربسته در محوطه دانشگاه وجود داره کیفیت غذاش خوب بود و سلف سرویسش عالی بود به نظرم...ولی من احساس می کردم تو پادگانم!!!
خلاصه جو امنیتیش بالاست...یکی مثله من نمیتونه اونجا درس بخونه ..مونده به شرایط هر فرد...به نظرم اونجا رئیس داشگاه نداره یعنی به سرپرست اونجا نمیگن رئیس دانشگاه ؛میگن فرمانده !!
همچنین تو این دانشگاه ها مثلا تو رشته هوش مصنوعی یا امنیت شبکه چیزی که در دانشگا ه ای دیگه تدریس میشه رو نمیگن...کلا یه چیز دیگه تحویل میدن!!! ..یعنی رو کاربرد این رشته ها تو صنایع دفاعی و موشکی بحث میکنن ..پایان نامه ها هم باید بمربوط به صنایع دفاعی یا موشکی باشه ولی باز از پادگان جامع امام حسین خیلی بهتره..
اینجور که از دوستم شنیدم ، میگفت برای ثبت مقاله ، دانشجوها برای ازسال مقاله نام دانشگاه امیرکبیر را ذکر میکنند ، Undecided اگر ثبت مقاله مشکل داشته باشه ،جهت اپلای کردن دیگه هیچی Angel
اما در کل به نظر میاد ادامه تحصیل فقط در داخل کشور ممکن باشه Exclamation

اینجور که در دفترچه ذکر شده ، دانشگاه امام حسین از همان اول دانشجو رو بورس میکنه .....

اگر کسی قصد اپلای کردن نداشته باشه و با محیط پاسداری و ... سازگار باشه به نظر دانشگاه امام حسین گزینه مناسبی خواهد بود

Confused
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ
RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ ب.ظ)mohamadreza نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  من تقریبا سه هفته پیش رفتم مالک اشتر راه ندادن با کلی آشنا(استاد پسرعموم که اونجا می خونه..نه خودش!!!) و نامه بازی و ...بلاخره راه دادن رفتم تو اولین چیزی که نظرمو جلب کرد یه سرباز بود! آره یه سرباز از یه ساختون دراومد رفت به ساختمون دیگه...این دانشگاه برای کسانی مناسبه که تو پوشش رعایت کنن مثلا آستین کوتاه ممنوعه..ورود لپ تاپ به داخل دانشگاه ممنوعه..لپ تاپه منو تحویل گرفتن..کلی دوربین مداربسته در محوطه دانشگاه وجود داره کیفیت غذاش خوب بود و سلف سرویسش عالی بود به نظرم...ولی من احساس می کردم تو پادگانم!!!
خلاصه جو امنیتیش بالاست...یکی مثله من نمیتونه اونجا درس بخونه ..مونده به شرایط هر فرد...به نظرم اونجا رئیس داشگاه نداره یعنی به سرپرست اونجا نمیگن رئیس دانشگاه ؛میگن فرمانده !!
همچنین تو این دانشگاه ها مثلا تو رشته هوش مصنوعی یا امنیت شبکه چیزی که در دانشگا ه ای دیگه تدریس میشه رو نمیگن...کلا یه چیز دیگه تحویل میدن!!! ..یعنی رو کاربرد این رشته ها تو صنایع دفاعی و موشکی بحث میکنن ..پایان نامه ها هم باید بمربوط به صنایع دفاعی یا موشکی باشه ولی باز از پادگان جامع امام حسین خیلی بهتره..

عمو جو نده ، لب تاب واسه غربیه ها ممنوعه ولی واسه دانشجوهاش همه چی آزاده ، اتفاقا همون چیزایی که تو دانشگاه های دیگه میگن اینجام میگن اما اینجا روی کار عملی تاکیید دارن، چرا همه چیزو برعکس جلوه میدی؟ مثلا من میرم دانشگاه موشک زیر بغلمه؟ اتفاقا اونجا رییسم داره، دم در ورودی هم ۲ تا دوربین بیشتر نیست که خیلی هم معمولیه، جوش یکم نسبت به بقیه دانشگاه ها سنگین تر هست ولی اینطوری که شمام میگی نیست! سرباز دیدی اونجا چون این دانشگاه مال وزارت دفاعه، چیز عجیبی نبوده! اتفاقا اینجا آزمایشگاه هایی داره که تو ۹۰ درصد دانشگاه های ایران وجود نداره و واسه پیشرفت خیلی هم خوبن، اینجا به پسرا پروژه کسر خدمت هم میدن، امکان جذب تو شرکتایی مثل صا ایران و ایزایران و.. که وابسته به وزارتن هم واسشون هست، استاداشم از فضا نیومدن، درجه مرجه هم ندارن، از همین دانشگاه های خودمونن، اتفاقا سطح علمی خوبی هم دارن، یه جوری گفتی که منی که اینجا دارم درس میخونم ترسیدم!

من چیزهایی رو که دیدم گفتم نه بیشتر نه کمتر حتی نمیزاشتن خارج بشم گفتن باید بری برگه رو بدی استادی که معرفیت کرده امضا کنه ..گفتم رفته نیستش گفتن پس نمیزاریم بری با هزار تا خواهش و التماس تونستم خارج بشم...جدا تو ورودیش دستگاه ایکس ری هم داشت همونایی که تو فرودگاه ها هستش...

I feel loneliness in my room
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ب.ظ
مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
مالک اشتر و شاهد چادر اجباریه؟

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ق.ظ، توسط mohamadreza.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ ب.ظ)mohamadreza نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  من تقریبا سه هفته پیش رفتم مالک اشتر راه ندادن با کلی آشنا(استاد پسرعموم که اونجا می خونه..نه خودش!!!) و نامه بازی و ...بلاخره راه دادن رفتم تو اولین چیزی که نظرمو جلب کرد یه سرباز بود! آره یه سرباز از یه ساختون دراومد رفت به ساختمون دیگه...این دانشگاه برای کسانی مناسبه که تو پوشش رعایت کنن مثلا آستین کوتاه ممنوعه..ورود لپ تاپ به داخل دانشگاه ممنوعه..لپ تاپه منو تحویل گرفتن..کلی دوربین مداربسته در محوطه دانشگاه وجود داره کیفیت غذاش خوب بود و سلف سرویسش عالی بود به نظرم...ولی من احساس می کردم تو پادگانم!!!

عمو جو نده ، لب تاب واسه غربیه ها ممنوعه ولی واسه دانشجوهاش همه چی آزاده ، اتفاقا همون چیزایی که تو دانشگاه های دیگه میگن اینجام میگن اما اینجا روی کار عملی تاکیید دارن، چرا همه چیزو برعکس جلوه میدی؟ مثلا من میرم دانشگاه موشک زیر بغلمه؟ اتفاقا اونجا رییسم داره، دم در ورودی هم ۲ تا دوربین بیشتر نیست که خیلی هم معمولیه، جوش یکم نسبت به بقیه دانشگاه ها سنگین تر هست ولی اینطوری که شمام میگی نیست! سرباز دیدی اونجا چون این دانشگاه مال وزارت دفاعه، چیز عجیبی نبوده! اتفاقا اینجا آزمایشگاه هایی داره که تو ۹۰ درصد دانشگاه های ایران وجود نداره و واسه پیشرفت خیلی هم خوبن، اینجا به پسرا پروژه کسر خدمت هم میدن، امکان جذب تو شرکتایی مثل صا ایران و ایزایران و.. که وابسته به وزارتن هم واسشون هست، استاداشم از فضا نیومدن، درجه مرجه هم ندارن، از همین دانشگاه های خودمونن، اتفاقا سطح علمی خوبی هم دارن، یه جوری گفتی که منی که اینجا دارم درس میخونم ترسیدم!

من چیزهایی رو که دیدم گفتم نه بیشتر نه کمتر حتی نمیزاشتن خارج بشم گفتن باید بری برگه رو بدی استادی که معرفیت کرده امضا کنه ..گفتم رفته نیستش گفتن پس نمیزاریم بری با هزار تا خواهش و التماس تونستم خارج بشم...جدا تو ورودیش دستگاه ایکس ری هم داشت همونایی که تو فرودگاه ها هستش...

آخه بنده خدا من الان دارم تو همین دانشگاه میخونم، خب معلومه که یکم جوش با بقیه فرق داره ، ناسلامتی دانشگاه وزارت دفاعه، نمیشه که هرکسی را راه بدن! معلومه سوال پیچش میکنن،بله دستگاه داره ، درستش هم همینه که واسه چنین جایی داشته باشه ولی تو دیدی یه نفر از دانشجوها کیفش یا چیز دیگه ای را روی اون دستگاه ایکس ری بزاره؟ نه ، اصلا روشنشم نکردن برات ، این جوری نگو حالا ملت فک می کنن ما اینجا صبحا مراسم صبحگاه داریم و رژه میریم Smile

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  مالک اشتر و شاهد چادر اجباریه؟

مالک اشتر بله ولی شاهدو نمیدونم احتمالا اونجا هم اجباریه

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ)sadradin نوشته شده توسط:  
اینجور که از دوستم شنیدم ، میگفت برای ثبت مقاله ، دانشجوها برای ازسال مقاله نام دانشگاه امیرکبیر را ذکر میکنند ، Undecided اگر ثبت مقاله مشکل داشته باشه ،جهت اپلای کردن دیگه هیچی Angel
اما در کل به نظر میاد ادامه تحصیل فقط در داخل کشور ممکن باشه Exclamation

اینجور که در دفترچه ذکر شده ، دانشگاه امام حسین از همان اول دانشجو رو بورس میکنه .....

اگر کسی قصد اپلای کردن نداشته باشه و با محیط پاسداری و ... سازگار باشه به نظر دانشگاه امام حسین گزینه مناسبی خواهد بود

Confused

اتفاقا ما تو جلسه معارفه از رییس مجتمع جریان مقالات را پرسیدیم که ایشون گفتند اصلا اینجوری نیست،پس ما الان داریم چجوری مقالاتمونو ثبت میکنیم؟بعدشم گفت مالک توی تعداد مقالات جزو ۱۰ دانشگاه اوله ایرانه
درمورد ادامه تحصیل هم یکی از دوستان که ارشدش را سال قبل از مالک گرفته الان داره تو آلمان درس میخونه، بستگی به کشور مقصد و دانشگاهش داره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadradin , لنیا , Good! , ka arman , fa_shinobi
ارسال: #۱۱۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ب.ظ
خوب اینایی که گفتم منظور این نبود که خوب نیست که!!! گفتم بستگی به شرایط هرفرد داره!! خوب مثلا من اساتیدشو نمیشناسم شاید عالی باشن...خود دانشگاه جای خوبی بود کیفیت غذا و سلفش عالی بود محوطش سرسبز بود...ولی یکی از رفقای نرم افزاریم رفته بود دانشگاه امام حسین یعنی برگشته بود میگفت منو بکشنم پامو اونجا نمیزارم...میگفت اونجا به دپارتمان هاشون میگفتن موقعیت!!! میگفت دژبان داشت..قسم خورد که بالای دانشگاه هلی کوپتر جولان میداد بعد گفت رفتم گروه کامپیوتر...یه راهرو بود با دوتا اتاق! !! بعدش تحقیق کرده بود از یک پاسدار که مسئولی بوده تو گروه کامپیوتر از نرم افزار و اساتید و...در جوابش گفته بودن چقدر به سپاه علاقه داری !!!؟؟ یه جواب های کلا نامربوط داده بودن...گفته بودند باید نمیدونم یه مدت باید اموزش پاسداری ببینی و از این حرفا...ولی مالک دیگه اینطوری نبود...

I feel loneliness in my room
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ
اگر روزانه شاهد یا مالک قبول شیم نریم برای مصاحبه سال بعدبرای دولتی محروم میشیم؟

۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  اگر روزانه شاهد یا مالک قبول شیم نریم برای مصاحبه سال بعدبرای دولتی محروم میشیم؟

شما نری مصاحبه انگار رفتی مصاحبه و مالک شما رو رد کرده... سنجش میره بقیه انتخاب هات رو بررسی میکنه...
روزانه قبول نشدی که نرفته باشی محرومت کنن...

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa , Good! , chaka
ارسال: #۱۱۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  اگر روزانه شاهد یا مالک قبول شیم نریم برای مصاحبه سال بعدبرای دولتی محروم میشیم؟

شما نری مصاحبه انگار رفتی مصاحبه و مالک شما رو رد کرده... سنجش میره بقیه انتخاب هات رو بررسی میکنه...

قبول شیم،نریم، محرومیم؟
ینی بر اساس علاقه انتخاب کنیم.اگه قبول شدیم که باید بریم اگه نشدیم انتخاب بعدی بررسی میشه.
۰
۰
ارسال: #۱۱۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط jparisa.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  قبول شیم،نریم، محرومیم؟
ینی بر اساس علاقه انتخاب کنیم.اگه قبول شدیم که باید بریم اگه نشدیم انتخاب بعدی بررسی میشه.
منظورم مصاحبه ش بود Big Grin چه عصبانی!!!

۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  اگر روزانه شاهد یا مالک قبول شیم نریم برای مصاحبه سال بعدبرای دولتی محروم میشیم؟

قبول شیم،نریم، محرومیم؟
منظورم مصاحبه ش بود Big Grin چه عصبانی!!!

عصبانی چیه داشتم سوال میپرسیدم!Huhمعلوم نبود؟؟HuhBig GrinUndecided
میگم ینی تو مصاحبه قبول شیم باید بریم حتما درسته؟؟پس ینی فقط براساس علاقه انتخاب کنیم، درسته؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa
ارسال: #۱۱۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  عصبانی چیه داشتم سوال میپرسیدم!Huhمعلوم نبود؟؟HuhBig GrinUndecided
میگم ینی تو مصاحبه قبول شیم باید بریم حتما درسته؟؟پس ینی فقط براساس علاقه انتخاب کنیم، درسته؟؟
Big Grin من حس کردم لحنتون عصبیه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۱۱۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ
حالا در نهایت خوبه یا بده؟
نسبت به دانشگاه شیراز و اصفهان چطوریه؟
نسبت به کاشان چی؟

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ
بالاخره چادر نپوشیم تو مصاحبه رد میشیم یا نمیشیم؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ)سسوده نوشته شده توسط:  بالاخره چادر نپوشیم تو مصاحبه رد میشیم یا نمیشیم؟؟؟؟

حالا مالک کی مصاحبه اش هست ؟ توی سایت که چیزی نزده!
۰
۰
ارسال: #۱۲۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۲ ب.ظ
ببخشید امروز که اسامی اعلام شده، تو سایت مالک اشتر در رابطه با زمان مصاحبه چیزی رو نزدن،
کدوم قسمت سایت باید رفت؟؟؟
از کجا باید زمان بندی رو گرفت؟؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۱۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۶۲ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۵۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۰۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۳۵ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۳۷ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۶۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۳۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۷۸ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۲۶ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close