زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای شروع کنکور ارشد ۹۲ نرم افزار

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ
سلام دوستان
من تصمیم دارم از حالا شروع کنم به خوندن برای ارشد امسال ولی شرایطم یکم سخته:
۱)سال ۸۵ فارغ التحصیل شدم
۲)سال ۸۷ برای ارشد خوندم رتبه ام حدود ۹۰۰ شد و جایی قبول نشدم و متاسفانه خوندن برای سال بعدش را ول کردم
۳) روزی ۸ ساعت سر کارم(۸-۵ ) که برسم خونه میشه ۵/۵(البته ۵شنبه ها تعطیلم)
۴) ازدواج کردم و کارهای خونه هم هست که باید انجام بدم

حالا میخوام با این شرایط و اینکه روزانه وقت کمی برای درس خوندن دارم، شروع کنم به خوندن و امسال حتما" حتما" قبول بشمBig Grin

میشه منو راهنمایی کنید که چطوری بخونم؟چیا را بخونم و .... در ضمن نظریه زبان و طراحی الگوریتم هم جزو درسهاییه که خیلی برام سخته و معمولا تستاشونو نمیتونم حل کنم.

منتظر نظراتتون هستم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ق.ظ
کسی نیست من تازه وارد را راهنمایی کنه؟ Sad
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ق.ظ
RE: راهنمایی برای شروع کنکور ارشد ۹۲ نرم افزار
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ق.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  کسی نیست من تازه وارد را راهنمایی کنه؟ Sad

سلام ، خوب باید استارت زد ، مشکلتون چیه ؟ منابع نمیدونین ؟ چطور میتونیم کمکتون کنیم ؟

باز هوای وطنم وطنم آرزوست Heart مهر بود بر دهنم، سخنم آرزوست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ق.ظ)naderx نوشته شده توسط:  سلام ، خوب باید استارت زد ، مشکلتون چیه ؟ منابع نمیدونین ؟ چطور میتونیم کمکتون کنیم ؟

استارت زدم
ولی با این وقت کمی که روزانه دارم، نمیدونم چه درسهایی را بخونم، چه درسهایی را بیخیال بشم.چیکار کنم که امسال ۱۰۰% قبول شم،
برای نظریه و الگوریتم چه پیشنهادی دارین؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ب.ظ
شما کار بسیار سختی در پیش دارید( با توجه به وقت کم و مسائلی که خودتون ذکر کردید)
قدم اول طبیعتا پیدا کردن منابع مناسب هستش.
قدم دوم هم یک برنامه ریزی دقیق و دنبال کردن اون برنامه هستش.

شما اول منابع مناسب رو پیدا کنید تا بعد بشه در مورد برنامه ریزی صحبت کرد.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab , انرژی مثبت
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۴ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  شما کار بسیار سختی در پیش دارید( با توجه به وقت کم و مسائلی که خودتون ذکر کردید)
قدم اول طبیعتا پیدا کردن منابع مناسب هستش.
قدم دوم هم یک برنامه ریزی دقیق و دنبال کردن اون برنامه هستش.

شما اول منابع مناسب رو پیدا کنید تا بعد بشه در مورد برنامه ریزی صحبت کرد.

ممنون دوست عزیز

من این منابع را میخوام بخونم:
ساختمان داده : مقسمی- پارسه
سیستم عامل: پارسه
منطقی: پوران پژوهش
معماری : پارسه
ساختمان گسسته: پوران پژوهش
ریاضی مهندسی / محاسبات/ آمار : پارسه
کامپایلر: پارسه
زبانهای پیاده سازی: پارسه

نظریه و الگوریتم هم نمیدونم چی خوبه

به نظرتون اینا خوبن؟
با این وقت کم من، چه درسهایی را بیشتر بخونم؟ چه درسهایی را بیخیال خوندنش بشم؟
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
بازم میگم اصلا ناامید نباشید همینجا کسی هست با شرایط مشابه شما که پارسال امیرکبیر قبول شد

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , samaneh_aftab , sama89
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ)mr-sky نوشته شده توسط:  بازم میگم اصلا ناامید نباشید همینجا کسی هست با شرایط مشابه شما که پارسال امیرکبیر قبول شد
ولی ایشون اینقدر محکم بودن که حتی مرگ پدرشون تاثیر زیادی روی ایشون نگذاشت وراهشون رو ادامه دادن درست نزدیکای کنکور .محکم بودن خیلی مهمه وبا اراده بودن .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab , sama89
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۴ ب.ظ
پیشنهاد میکنم معماری رو از خود کتاب مرجع و پوران پژوهش بخونید، در کنارش به پارسه هم نگاهی داشته باشید.
پیشنهاد دیگه‌ام اینه که درسهای منطقی و نظریه رو بین درسهای سنگین بخونید، این درسها خوندنی کم دارند و بیشتر تمرین حل کردن هست. و با تمرین حل کردن توشون آدم کمکم مهارت پیدا میکنه و بهتر میشه که این به آدم روحیه و احساس پیشرفت میده.
ضمنا فکر میکنم شرکت در کنکور آزمایشی هم فکر خوبی باشه، باعث میشه زود به زود یه تخمینی از مهارتهاتون داشته باشید و اگر دارید غافل میشید دوباره تحریکتون میکنه که درس بخونید، مخصوصا که کار میکنید و ذهنتون مشغول چیزهای دیگه هم هست.
خیلی مهمه که کار رو رها نکنید و ناامید نشید. حتی اگر کار رو برای مدتی رها کردید باز ناامید نشید و برگردید.

به امید خدا موفق میشین Smile
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ ب.ظ
سلام دوست عزیز.
منم یه جورایی شرایطم مثل شماست.
من میخوام آی تی کنکور بدم
تصمیم گرفتم معماری نخونم چون ظریبش ۱ ولی اگه شما می خواید نرم افزار شرکت کنید نباید معماری حذف کنید.
دروس مشترک و تخصصی رو کامل بخونید اگه خواستید درسی حذف کنید یکی از ریاضیا باشه بهتره البته اگه ریاضیتون قوی که هیچ بجاش یکی از دروس تخصصی مثلا کامپایلر که تو کنکور امسالم همش ۲سوال داده بودن رو حذف کنید.
درسی که مشکل دارید تو برنامه روزانتون بذارید که اهسته و پیوسته یادش بگیرید.
البته اینا نظر من بود
امیدوارم موفق باشید.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ)نفس نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.
منم یه جورایی شرایطم مثل شماست.
من میخوام آی تی کنکور بدم
تصمیم گرفتم معماری نخونم چون ظریبش ۱ ولی اگه شما می خواید نرم افزار شرکت کنید نباید معماری حذف کنید.
دروس مشترک و تخصصی رو کامل بخونید اگه خواستید درسی حذف کنید یکی از ریاضیا باشه بهتره البته اگه ریاضیتون قوی که هیچ بجاش یکی از دروس تخصصی مثلا کامپایلر که تو کنکور امسالم همش ۲سوال داده بودن رو حذف کنید.
درسی که مشکل دارید تو برنامه روزانتون بذارید که اهسته و پیوسته یادش بگیرید.
البته اینا نظر من بود
امیدوارم موفق باشید.

ممنون دوست عزیز که به من روحیه میدین وراهنماییم میکنید.
شما از کی شروع کردین به خوندن؟ روزی چقدر میخونی؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ
به نظر من (البته زیاد تجربه ندارم)در هر صورت باید شروع به خوندن بکنید و در تمامی روزها چه کم یا زیاد حتما درس بخونید و هیچ روزی واسه استراحت نگذارید.
اول اون دروسی که توش ضعف دارین برای فهمیدن اون درس رو بخونید و هر روز یاداشت های گذشتتون رو قبل از شروع مطالعه کنید.
۲- دروسی رو که بخوبی بلدید مرور و هر روز تست بزنید و تست های رو که بلد نیستید علامت زده و در روز بعد اول با همان ها شروع کنید.
۳- اگر مطلبی رو از یک کتاب نفهمیدید کل کتاب رو کنار نگذارید فقط برای مطالعه بیشتر به کتابهای دیگر مراجعه کنید
۴- در دروس کامپیوتر نگران اشتباهات کتابها نباشید و به هیچ کتاب دیگر اطمینان نکنید ( چون ما در علوم کامپیوتر هنوز خبره نشدیم و هیچ مرجعی که بشه بهش اطمینان کرد نداریم)

فقط تلاش و هدف بزرگ باعث موفقیت میشه( اگر استعداد هم داری دیگه ۱۰۰٪ به هدفتون میرسید)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab , MAHSAN65 , sajad_8900
ارسال: #۱۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ق.ظ)b.alikhani نوشته شده توسط:  salam dustan, man sale 90 konkure mohandesie it sherkat kardam va hanuz ketabamo daram.agar kasi mayele ketabaro ba nesfe gheymat bekhare (albate joz 2 ketabe shabake va systeme dr haghighat mitune be i maili ke midam peygham bezare ta hamahang konim.
bahar-best1988@yahoo.com
دوست عزیز فارسی بنویسید فینگلیش نوشتن ممنوعه
ضمن این که در صورتی که تمایل به فروش کتاب یا جزوه ای دارید در تاپیک مربوط به خودش در بخش بازارچه کتاب این کار ور انجام بدید یا از ؛قفسه کتاب؛ استفاده کنید.ممنون

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ق.ظ، توسط sarehkar.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)MAHSAN65 نوشته شده توسط:  با سلام
راستش چند روز پیش که نتایج کنکور کارشناسی ارشد رو زده بودند وقتی که نتایجو دیدم وقبول نشده بودم خیلی ناراحت شدم و هر کاری می کردم نمی تونستم جلوی اشکامو بگیرم تقریبا از روز تا به امروز از بس غصه خوردم نزدیک ۱تا۲ وزن کم کردهام ولی اگه بخوام حقیقتو بگم اونقد که از خودم انتظار داشتم درس نخونده بودم چون ترم آخرم بود
یه چیز دیگه اینکه من متولد ۱۳۶۵ ام و فک می کنم درس خوندن از من گذشته
تصمیم گرفتم دیگه هر جوری شده امسال حتما قبول شم
ولی متاسفانه برنامه ریزی در ست حسابی ندارم
ونمی دونم چقد درس بخونم چه منابعی شروع کنم
در ضمن کل وقتم هم آزاده و از این لحاظ مشکلی ندارم
ببخشید خیلی طولانی شد
لطفا راهنماییم کنید

۶۵ که زیاد نیست من خودم ۶۴ ای ام تازه ترم آخر نرمافزارم

(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ق.ظ)naderx نوشته شده توسط:  سلام ، خوب باید استارت زد ، مشکلتون چیه ؟ منابع نمیدونین ؟ چطور میتونیم کمکتون کنیم ؟

استارت زدم
ولی با این وقت کمی که روزانه دارم، نمیدونم چه درسهایی را بخونم، چه درسهایی را بیخیال بشم.چیکار کنم که امسال ۱۰۰% قبول شم،
برای نظریه و الگوریتم چه پیشنهادی دارین؟

من تو اینترنت گشتم برای نظریه لینز رو بخونین بهتره
طراحی الگوریتم هم clrs مقسمی
کلا دوست دارین از منابع بخونین یا کتاب های پارسه و پوران و...؟
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۵
۲۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ ق.ظ
با سلام یه همه دوستان
یه حرف امید بخش بهتون بزنم که یکی از همکاران خود من که متاهل هم هست رتبش شد ۱۵۰/ با رفت و آمد به محل کار تقریبا روزی ۱۲ ساعتش هدر میرفت ولی از بقیه وقتش خوب استفاده کرده بود.
و البته یه نفر دیگه رو هم سراغ دارم که میگفت روری ۱۵ ساعت میخوندم و رتبش شده ۱۵۰۰/
اول توکل کنید بعدش هم تلاش تلاش تلاش
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab , Ali-B , Amir V , mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۳۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۸۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۰۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲,۵۸۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
Information برنامه ریزی برای آزمون استخدامی hamid_parsa ۵ ۶,۵۳۴ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_parsa
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۴۸ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۷۹۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  جزوه منابع ارشد فراگیر نرم افزار mehdiam ۲ ۲,۷۱۳ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mehdiam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close