زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای شروع کنکور ارشد ۹۲ نرم افزار

ارسال: #۱۶
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ
سلام به همه دوستان
پیاماتون عالی بود
۱/من ۲۰ درصد دروس رو تو تابستون خوندم اما ولش کردم دو ماهه.شاغلم و هر روز صبح تا ۱/۵ اونجام.
پنج شنبه و دو شنبه تعطیلم.و دو روز ساعت ۱ تموم میشه کارم.
کنکورهای ماهانو شرکت کردم
الان چطر همه دروس رو برای ازمون ۲۵% برسونم؟
۱۲ روز وقت دارم.
منابع رو هم دارم.ولی اونایی که دو ماه پیش خوندم یادم رفته!
با رایضی مهندسی و کامپایلر در گیرم!!!
خواهشا کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککم کنید.
دچار افسردگی حادی شدم داغونم سر این ماجرااااااااااااااااااااااااااااااااااا.کارمو هم نمیشه رها کنم دارم رسمی میشم........
کمککککککککککککککککککککککککککککک خواهشا
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۷
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ ب.ظ
با سلام

من هم از دوستانی که این راه را پیموده اند یه راهنمایی و مشاوره میخام

من در حال حاضر سرباز هستم و ۱۸ ماه مونده تا تموم بشه و میخام که در این مدت ۱۸ ماه خودمو برای کنکور ارشد اماده کنم ولی نمیدونم از کجا و چطوری شروع کنم . من منابع را تهیه کرده ام و مشکلی که دارم اینه که چطوری و روزی چندتا کتاب را بخونم البته من روزی میتونم ۳ تا ۴ ساعت وقت بزارم و بیشتر از اون نمیتونم لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

با هزار تومان چیکار میشه کرد؟
میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردو...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۸
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ
RE: راهنمایی برای شروع کنکور ارشد ۹۲ نرم افزار
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)MAHSAN65 نوشته شده توسط:  با سلام
راستش چند روز پیش که نتایج کنکور کارشناسی ارشد رو زده بودند وقتی که نتایجو دیدم وقبول نشده بودم خیلی ناراحت شدم و هر کاری می کردم نمی تونستم جلوی اشکامو بگیرم تقریبا از روز تا به امروز از بس غصه خوردم نزدیک ۱تا۲ وزن کم کردهام ولی اگه بخوام حقیقتو بگم اونقد که از خودم انتظار داشتم درس نخونده بودم چون ترم آخرم بود
یه چیز دیگه اینکه من متولد ۱۳۶۵ ام و فک می کنم درس خوندن از من گذشته
تصمیم گرفتم دیگه هر جوری شده امسال حتما قبول شم
ولی متاسفانه برنامه ریزی در ست حسابی ندارم
ونمی دونم چقد درس بخونم چه منابعی شروع کنم
در ضمن کل وقتم هم آزاده و از این لحاظ مشکلی ندارم
ببخشید خیلی طولانی شد
لطفا راهنماییم کنید

واقعا تودیگه کی هستی متولد ۱۳۶۵ هستی ومیگی فکر می کنی ازتوگذشته ؟پس خیلی افسرده هستی واحسای پیری می کنی اینطوری توزندگیت موفق نمیشی من متولد ۱۳۵۰ هستم تازه فکر می کنم بهترین موقع است واسه تحصیلات تکمیلی ! اینو بدون که با پیرفکری وناامیدی هرگز موفق نخواهی شد هرچندجوان باشی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , mohammadali1990
ارسال: #۱۹
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ق.ظ
به نظر من که کار و کسب درآمد بهتره تا اینکه بخوای خودتو بکشی که حالا یه مدرکم بگیری(منظورم فوق و بالاتر)ادم وقتی کارش خوبه بنظز من باید توی همون حرفش پیشرفت کنه نه درس بخونه!البته اگه بخوای استاد دانشگاه بشی یا واسه جایی اقدام کنی چرا باید بخونی اما اگه بخوای تو همون شرکت بمونی بدون ارزشی نداره اینم حقوقت ۲۰۰۰۰ تومان میره روش ببین می ارزه؟!
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ب.ظ
سلام عزیزم
من پارسال شرو کردم کنکورم بعد نشد ولی آزاد قبول شدم و نرفتم الان میخام باز کنکور بدم
انگیزم ضعیف شده اما میخام خودمو بندازم توش ..........
یه تجربه من اینه که اصلا نا امید نشی و هروز یه مقدار بخونی و هیچ درسی رو با یه دور یاد نمیگیری یعنی مطالب به حافظه ی ماندگارت نمیره مگر با مرور .
موفق باشی .
۱
۰
ارسال: #۲۱
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ
از دوستان کسی نیست که منو راهنمایی کنه که چطوری بخونم و مرور را چطور و هر چند وقت یکبار انجام بدم

من در حال حاضر سرباز هستم و ۱۸ ماه مونده تا تموم بشه و میخام که در این مدت ۱۸ ماه خودمو برای کنکور ارشد اماده کنم ولی نمیدونم از کجا و چطوری شروع کنم . من منابع را تهیه کرده ام و مشکلی که دارم اینه که چطوری و روزی چندتا کتاب را بخونم البته من روزی میتونم ۳ تا ۴ ساعت وقت بزارم و بیشتر از اون نمیتونم لطفا راهنمایی بفرمایید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۲۲
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ
لطفا راهنمایی کنید

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۲۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۸۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۰۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲,۵۸۱ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
Information برنامه ریزی برای آزمون استخدامی hamid_parsa ۵ ۶,۵۳۴ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_parsa
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۴۶ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۷۹۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  جزوه منابع ارشد فراگیر نرم افزار mehdiam ۲ ۲,۷۱۳ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mehdiam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close