زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهندسی نرم افزار

ارسال: #۶۱
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۵۴ ب.ظ
کتاب مهندسی نرم افزار جدید پارسه
پرسمن هیچ ترجمه خوبی نداره حتی سالخورده هم گیج کننده است مطالب خیلی شبیه همه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ق.ظ
RE: کتاب مهندسی نرم افزار جدید پارسه
سلام دوستان

من با کتاب پرسمن مشکل دارم، ترجمش خوب نیست و بعضی جاهاش قابل فهم نیست !

دوستانی که چاپ جدید پوران پژوهش رو دارن که ظاهراً خلاصه پرسمنه(من چاپ های قبلی رو دارم که بعضی فصل‌ها رو نداره) به نظرشون چقدر کامله ؟ میشه این کتاب + پارسه رو خوند و پرسمن رو نخوند؟
از دوستانی که تجربه دارن خواهش می کنم راهنمایی کنن
ممنون
ارسال: #۶۳
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ ق.ظ
کتاب مهندسی نرم افزار جدید پارسه
من مهندسی نرم افزار ترجمه هاشمی طبا رو از اینترنت دانلود کردم ولی خوندنش واقعا خسته کننده و گیج کننده است .من برا این درس همون کتاب پارسه دکتر ناظمی سال ۸۹ رو میخونم با این که خیلی خلاصه هست لااقل گیج کننده نیست.
ارسال: #۶۴
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۱۸ ق.ظ
RE: کتاب مهندسی نرم افزار جدید پارسه
من هر فصلو هم پرسمن میخونم هم پارسه.به نظر من کتاب پارسه پرسمن رو عالی خلاصه کرده.اگه کسی کمبود وقت داره پارسه کفایت میکنه .پرسمن ترجمه سالخورده خیلی از جاهاش مزخرف ترجمه کرده ولی پارسه همون مطلبو با یه بیان خیلی روون‌تر گفته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: natanz , Aurora
ارسال: #۶۵
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط ف.ش.)
برای مهندسی نرم افزار پرسمن یا سامرویل ؟
با سلام،
خیلی وقته که با درس سرو کار نداشتم
حالا میخوام مهندسی نرم افزار رو بخونم، جزوه استادمون توی دانشگاه از کتاب سامرویل بوده. آیا کتاب سامرویل منبع خوبی برای ارشد هست یا حتما باید پرسمن رو بخونم؟
ارسال: #۶۶
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ب.ظ
پرسمن یا سامرویل
سامرویل اصلا برای ارشد مناسب نیست
خیلی مباحثش با پرسمن متفاوته. انگار دو بحث جدا هستند

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
ارسال: #۶۷
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۱ ب.ظ
RE: پرسمن یا سامرویل
من یه نگاه کلی که کردم فکر نکنم اینطور باشه!
آیا مطئن هستید؟ یعنی سامرویل اصلا به درد ارشد نمی خوره؟
ارسال: #۶۸
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
سال ۸۹ صد در صد مطالب مثل پوران بود و سال ۹۰ بجز یک سوال همگی در پوران وجود داشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m
ارسال: #۶۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ب.ظ
RE: مهندسی نرم افزار
سلام دفترچه عوض شده برای مهندسی نرم افزار درس مهندسی نرم افزارو گذاشتن که تا حالا نبوده کتاب درسی تستی میخوام پوران یا مقسمی(گسترش) کدومشون خوبه بعد حفظیه یا نه سخته اگه مثل پایگاه هم باشه باز خوبه خیلی ممنون میشم.
ارسال: #۷۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ب.ظ
Question درس مهندسی نرم افزار
بهترین منبع برای درس مهندسی نرم افزار چی می تونه باشه؟
من می خوام کتاب کنکور مهندسی نرم افزار بگیرم ولی چون تو این درس ضعیفم و درکش برام مشکله می خوام کتابی بگیرم که خیلی خوب توضیح داده باشه، شما چی پیشنهاد می کنید؟؟؟
ارسال: #۷۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ ب.ظ
درس مهندسی نرم افزار
اگه زبان انگلیسی خوب بلد هستین کتاب مهندسی نرم افزار پرسمن ویرایش هقتم یک کتاب جامع و مرجع می باشد
اینم لینک دانلود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و اگر خوندن کتاب انگلیسی سخت براتون ویرایش پنجم این کتاب ترجمه شدش هست و میتونین تهیه کنین ولی خب این نکته رو هم بگم استاد ما که کامل هر دو ویرایش این کتاب رو خونده بود می گفت ویرایش پنجم این کتاب مثل این می مونه که با ژیان بخوای به مقصدت برسی و ویرایش هفتم مثل این می مونه که با یه ماشین مدل بالا به مقصدت برسی Big Grin
کتاب دیگری رو من در خاطر ندارم
نویسنده ایرانی هم تو این زمینه کم هستش یه کتابی هست که نویسنده اش فکر کنم مهندس پارسا می باشد ولی اونم خیلی قدیمیه

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjaaan , Helmaa
ارسال: #۷۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ب.ظ
RE: درس مهندسی نرم افزار
من خودم کتاب مهندسی نرم افزار مهندس ناظمی از اساتید پارسه را خوندم . کتاب خوبیه . در کنارش کتاب ارشد سپاهان هم خوبه .
به نظر من این درس را مرجع نخونی خیلی بهتره چون اینجوری هم هیچی نمی فهمی و هم زده میشی . اگه با این درس مشکلی داشتی می تونی ویس های استاد ناظمی هم بگیری گوش کنی .
 سپاس‌گزاری شده توسط: web132
ارسال: #۷۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ق.ظ
درس مهندسی نرم افزار
من که کلافه شدم از خوندنش.از پوران میخونم.کسی متونه را ه حلی بده واسه بهتر خوندنن؟آخه من میفهمم مفهوم کلیش رو اما عین جملات رو نمیتونم حفظ کنم.
ارسال: #۷۴
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ ق.ظ
درس مهندسی نرم افزار
کنکور ازاد یا سراسری؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال: #۷۵
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ق.ظ
RE: درس مهندسی نرم افزار
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  کنکور ازاد یا سراسری؟

کنکو آزاد دیگه.دولتی که تموم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] خلاصه درس کامپایلر و مهندسی نرم افزار baran.r ۵ ۱۰,۱۳۲ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rray
  بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷ taha.maten ۱۳۷ ۷۸,۶۸۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۲۵ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  درخواست حل المسائل کتاب مهندسی نرم افزار پرسمن armin.sheikh ۱ ۶,۳۰۷ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: minad.96
  تراز و حد نصاب مهندسی کامپیوتر نرم افزار camputer89 ۰ ۲,۰۶۱ ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: camputer89
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۷۸۷ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close