زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۵ شبکه و ۳۹ تجارت

ارسال: #۳۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط ania_13.)
گرایش شبکه ۵ گرایش تجارت ۳۹
چه جالب! مشاور پارسه بهم میگفت رو معماری زیاد وقت نذارم. شما چطور معماریو ۱۰۰ زدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من زیاد خوندم به حدی که تمام مطالب هنوز یادمه اما تو بدترین شرایطم فکر همچین رتبه ای رو نمیکردم. شما واقعا چه کردین؟ اگه بخوام باز شروع کنم میشه مرور واقعا چی شد این بمب از کجا خورد وسط زندگیم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ ب.ظ
گرایش شبکه ۵ گرایش تجارت ۳۹
تبریک میگم

منابع درسیتون کی اعلان میکنید
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط سپهر.)
RE: گرایش شبکه ۵ گرایش تجارت ۳۹
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ ب.ظ)pharlap نوشته شده توسط:  تبریک میگم

منابع درسیتون کی اعلان میکنید
قبلا اعلام کرده بودم
منابع
گسسته : پوران پژوهش البته تست ها به قدری سخت شده که واقعا کافی نیست ولی من فقط همین رو خوندم
ساختمان داده : اول کتاب دکتر قدسی رو خوندم که خیلی هم به درد طراحی خورد همزمان مقسمی رو هم می خوندم
طراحی الگوریتم: راهیان ارشد (چندان راضی کننده نبود) البته قبلا قدسی رو خونده بودم
شبکه : طرقی حقیقت واقعا عالی نوشته شده
مهندسی نرم افزار : چون این درس رو پاس نکرده بودم مرجع کتاب پرسمن ترجمه سالخورده تست هم پوران
پایگاه : مقسمی
سیستم: طرقی حقیقت
هوش : پوران و فصل آخر و ضمیمه ۱ کتاب راهیان ارشد
معماری : پوران
در ضمن برای امتحانات پارسه منابع مهندسی نرم افزار که معرفی کردم اصلا خوب نیستند من همیشه تو پارسه مهندسی نرم افزار رو پایین می زدم ولی تو کنکور خوب زدم

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  چه جالب! مشاور پارسه بهم میگفت رو معماری زیاد وقت نذارم. شما چطور معماریو ۱۰۰ زدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من زیاد خوندم به حدی که تمام مطالب هنوز یادمه اما تو بدترین شرایطم فکر همچین رتبه ای رو نمیکردم. شما واقعا چه کردین؟ اگه بخوام باز شروع کنم میشه مرور واقعا چی شد این بمب از کجا خورد وسط زندگیم؟
ببینید من بیشترین وقتم رو روی سیستم گذاشتم پایین ترین درصدم شد ولی اصلا پشیمان نیستم چون واقعا خوندن سیستم خیلی برام شیرین بود شاید اگر یه مدل دیگه سوال می دادند درصدم بالاتر می رفت ولی چون تمام زحمتم رو کشیدم زیاد ناراحت نیستم
شاید هم برای معماری اگر یه طور دیگه سوال می دادن من نمی تونستم همه رو حل کنم ولی بازهم خیال راحت بود که چیزی تو معماری نبوده که نخوندم
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ق.ظ
۵ شبکه و ۳۹ تجارت
میتونید درصدای دروس مشترک رو بفرمائید؟

از کلاس هم استفاده میکردین؟

آزمون آزمایشی چقدر تو این رتبه عالی موثر بوده؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ب.ظ
۵ شبکه و ۳۹ تجارت
بابا معماری ایول
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سپهر
ارسال: #۳۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ ب.ظ
RE: ۵ شبکه و ۳۹ تجارت
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ق.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  میتونید درصدای دروس مشترک رو بفرمائید؟

از کلاس هم استفاده میکردین؟

آزمون آزمایشی چقدر تو این رتبه عالی موثر بوده؟
من بعد از کنکور هیچ کدام از درصد هام رو حساب نکردم (مهم نبود برام)
فقط چیزهایی که یادم میاد گسسته ۱ تست زدم ساختمان و طراحی همه رو زدم مهندسی نرم افزار ۵ تا شبکه ۴ تا (اگه اشتباه نکنم).
هیچ کلاسی نرفتم
آزمون پارسه واقعا درس خوندنم رو منظم کرده بود و از هر آزمون می فهمیدم چه بخش هایی رو خوب خوندم چه بخش هایی نیاز به خوندن بیشتر داره .همچنین منبعی که برای پایگاه خوندم(مقسمی) مباحث مربوط به نرمال سازی سطح ۴ و ۵ رو خوب نگفته(به نظر من) ومن با حل تست آزمون های پارسه به این بخش مسلط شدم توی هوش مصنوعی هم در آزمون پارسه فهمیدم که فصل های آخر رو اصلابلد نیستم و رفتم کتاب راهیان ارشد رو گرفتم و فصل آخر و ضمیمه ۱ رو از روی اون خوندم
کلا برای من خیلی مفید بود.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mApMd , ماه بانو , jameshenas
ارسال: #۳۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ب.ظ)سپهر نوشته شده توسط:  من بعد از کنکور هیچ کدام از درصد هام رو حساب نکردم (مهم نبود برام)
فقط چیزهایی که یادم میاد گسسته ۱ تست زدم ساختمان و طراحی همه رو زدم مهندسی نرم افزار ۵ تا شبکه ۴ تا (اگه اشتباه نکنم).

سلام خیلی بهتون تبریک میگم گل کاشتید.

من هم کنکور ای تی ۹۱ رو دادم و فقط یک تست گسسته رو درست زدم چون واقعا سخت بود،اما خیلی گیر دادم به اینکه بتونم سوالاتش رو درست حل کنم چون خیلی روش وقت گذاشته بودم ،از یک طرف وقتمو از دست دادم از یک طرف هم اعتماد به نفسم، این شد که زدم کنکورمو خراب کردم البته سوالات سیستم عامل هم بد بودنSad

شما با مواجه شدن با سوالات این دو درس هیچ ترس یا ناراحتی سراغتون نیومد؟
تشکر.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۳ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)mApMd نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ب.ظ)سپهر نوشته شده توسط:  من بعد از کنکور هیچ کدام از درصد هام رو حساب نکردم (مهم نبود برام)

من هم کنکور ای تی ۹۱ رو دادم و فقط یک تست گسسته رو درست زدم چون واقعا سخت بود،اما خیلی گیر دادم به اینکه بتونم سوالاتش رو درست حل کنم چون خیلی روش وقت گذاشته بودم ،از یک طرف وقتمو از دست دادم از یک طرف هم اعتماد به نفسم، این شد که زدم کنکورمو خراب کردم البته سوالات سیستم عامل هم بد بودنSad

تشکر.
سوال های سال پیش رو حل کرده بودم و مطمئن بودم که تست های گسسته امسال رو هم سخت می دهند و همیشه تو ذهنم بود که اگر ۳ تا تستش رو بزنم خیلی کار بزرگی کردم ولی فقط ۱ تست شد
برای سیستم هم روی یک سوال خیلی وقت گذاشتم که حدس می زنم حذف شده
ولی همیشه این رو مدنظرم داشتم که اگر چیزی رو نمی تونم حل کنم این قدر سخت هست که بقیه هم نمی تونن اون رو حل کنن برای همین اصلا سر جلسه اعتماد به نفسم رو از دست ندادم .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mApMd , ماه بانو
ارسال: #۳۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ ب.ظ
۵ شبکه و ۳۹ تجارت
تبریکککککککککککککککککک
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ ب.ظ
۵ شبکه و ۳۹ تجارت
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)mApMd نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ب.ظ)سپهر نوشته شده توسط:  من بعد از کنکور هیچ کدام از درصد هام رو حساب نکردم (مهم نبود برام)

تشکر.

من فکر میکنم این کار مشاوره باید این چیزا رو خوب توضیح بده. منم به همین دردسر افتادم.
شما از مشاوره استفاده میکردین؟

رضایت بخش بود؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa
ارسال: #۴۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  شما تو منابع گفتید که برای شبکه فقط کتاب حقیقت رو خوندید. منم حقیقت رو خونده بودم ولی کنکور امسال به نظرم سبکش با حقیقت خیلی فرق داشت. نمیدونم شاید من خوب نخوندم. می خواستم بدونم شما چطور با خوندن حقیقت تونستید شبکه رو بزنید.
من منظورم کتاب جدید ایشون هست ۱۳۹۰ با عنوان شبکه های کامپیوتری با رویکرد حل مسائل جلد سیاه رنگی داره
البته تست های امسال سخت بود و من ۲ تا رو با شک زدم و هنوز هم نمیدونم که درست زدم یا نه
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۶ ب.ظ
خیلی عالیه تبریک میگم ولی تو رو خدا بگین چی خوندین چه کتابایی چه منابعی؟
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ب.ظ)roze_mary نوشته شده توسط:  خیلی عالیه تبریک میگم ولی تو رو خدا بگین چی خوندین چه کتابایی چه منابعی؟
بار سوم که منابع رو می گم
منابع
گسسته : پوران پژوهش البته تست ها به قدری سخت شده که واقعا کافی نیست ولی من فقط همین رو خوندم
ساختمان داده : اول کتاب دکتر قدسی رو خوندم که خیلی هم به درد طراحی خورد همزمان مقسمی رو هم می خوندم
طراحی الگوریتم: راهیان ارشد (چندان راضی کننده نبود) البته قبلا قدسی رو خونده بودم
شبکه : طرقی حقیقت واقعا عالی نوشته شده
مهندسی نرم افزار : چون این درس رو پاس نکرده بودم مرجع کتاب پرسمن ترجمه سالخورده تست هم پوران
پایگاه : مقسمی
سیستم: طرقی حقیقت
هوش : پوران و فصل آخر و ضمیمه ۱ کتاب راهیان ارشد
معماری : پوران
در ضمن برای امتحانات پارسه منابع مهندسی نرم افزار که معرفی کردم اصلا خوب نیستند من همیشه تو پارسه مهندسی نرمافزار رو پایین می زدم ولی تو کنکور خوب زدم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MONA_STAR , fateme_68 , شاپری
ارسال: #۴۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۷ ق.ظ
۵ شبکه و ۳۹ تجارت
تبریک رفیق
عالی بود ، با روحیه ، با اراده ، با هدف و پر تلاش
موفق باشی

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ب.ظ
۵ شبکه و ۳۹ تجارت
رتبه ی مرتبی آوردی (یعنی خوب)

There is no there there.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۴۸ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۴۰۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۵۹ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۲۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت ؟ amir1371 ۱ ۲,۶۵۲ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت؟ moein7tl ۳ ۳,۳۱۴ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۹۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  تجارت ، هوش یا معماری ؟ msna ۱ ۲,۲۱۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  زمینه های کاری تجارت الکترونیک Miladanty ۱ ۲,۹۸۶ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  مصاحبه رتبه ۶۵ آی تی و تجارت کنکور ارشد ۹۶ erfan.el ۰ ۳,۰۳۶ ۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan.el

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close