زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشورت برای انتخاب آی تی مجازی یا هوش شبانه(حتما باید بنویسیم توروخدا جواب بدید؟؟؟؟

ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ق.ظ، توسط neilabak.)
مشورت برای انتخاب آی تی مجازی یا هوش شبانه(حتما باید بنویسیم توروخدا جواب بدید؟؟؟؟
سلام دوستان
من یه مشورت داشتم.من آی تی رو بیشتر دوست دارم ولی رتبه خوبی توش نیاوردم.(۳۸۸ و ۴۰۶)
نرم رو هم دوست دارم و لی ازرشته هوش هیچی نمیدونم.
هدفم آی تی بود و سر کنکور مهندسی همینجوری رفتم ولی به شکل معجزه آسایی رتبه نرم و هوشم هر دو حدود ۴۰۰ شده .
نرم بعیده شبانه قبول شم ولی هوش اینجور که میگن امیدی هست
میخوام ببینم عقلانیه منی که اصلا از هوش هیچ زمینه ای ندارم هوش رو انتخاب کنم؟
(من هیچی ریاضی -مدار و دروس نرم افزار رو نخوندم )

کدوم ترجیح داره؟:
مجازی آی تی
شبانه هوش
شبانه نرم( اگه بیارم)
با توجه به اینکه کلا چند شهری که خانوادم قبول کردن انتخاب کنم محدوده به :اراک -کاشان-همدان-اصفهان-تهران
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ب.ظ
مشورت برای انتخاب آی تی مجازی یا هوش شبانه
وقتی میتونید شبانه قبول بشید .... اصلا به مجازی فکر نکنید .... (مجازی هر رشته ای که باشه )

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neilabak , BJS
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ق.ظ، توسط neilabak.)
RE: مشورت برای انتخاب آی تی مجازی یا هوش شبانه
حتی برای منی که اصلا از رشته هوش هیچی نمیدونم؟! Huh
میخوام بدونم اصلا از دروسی که توی ارشد هوش اومد و من هیچی ازش نمیدونم مثل مدار الکتریکی توی ارشد مشکلی برام پیش نمیاد؟

کاش یه کم به کسایی که رتبشون مثل من بد شده هم مشورت داده میشد.Undecided
ما بیشتر از دوستانی که رتبشون خوب شده به مشورت احتیاج داریم.
(حتما باید بنویسیم توروخدا جواب بدید؟؟؟؟)
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ق.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  حتی برای منی که اصلا از رشته هوش هیچی نمیدونم؟! Huh
میخوام بدونم اصلا از دروسی که توی ارشد هوش اومد و من هیچی ازش نمیدونم مثل مدار الکتریکی توی ارشد مشکلی برام پیش نمیاد؟

درسهای هوش مصنوعی (با کپی پیست از یه سایت) :

یادگیری ماشین
شناسایی الگو
شبکه های عصبی
پردازش تصویر
سیستم های فازی
رباتیک
مباحث ویژه در هوش مصنوعی
پردازش سیگنال
بینایی ماشین
و ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neilabak
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط cormen.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ق.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  حتی برای منی که اصلا از رشته هوش هیچی نمیدونم؟! Huh

من امروز با یکی از بچه ای ارشد هوش صحبت میکردم میگفت دروس هوش کاملا جدیده و به هیج وجه پیش نیاز نمی خواد!!!!
منم نرم بودم اما هوشم ۳۰۰ شده از درس هوش و مدارم سر در نمیارم
شما شهرستان مثل بوعلی سینای همدان رو از دست نده من خودم همدانی ام امسال بوعلی دکتری هوش هم میگیره بیا اینجا تلاش خودتو بکن تا بدون کنکور دکتری هم همینجا بمونی حالا به نظر خودت روزانه بوعلی رو میشه با مجازی مقایسه کرد؟

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است،

و ماندگار شدن برای یک عمر؛
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neilabak , red.boy.1367
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ ب.ظ
چه خوب شدید IT بودید کامپیوتر شدید ۴۰۰
آره شبانه بهتره
شبا نه تهران قبول می شید یا نه؟
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ ب.ظ
با این رتبه در آیتی شبانه شهرستان به احتمال زیاد قبول می شوی...

من اگه جای شما بودم مجازی رو انتخاب می کردم صد در صد...
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط neilabak.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  من امروز با یکی از بچه ای ارشد هوش صحبت میکردم میگفت دروس هوش کاملا جدیده و به هیج وجه پیش نیاز نمی خواد!!!!
منم نرم بودم اما هوشم ۳۰۰ شده از درس هوش و مدارم سر در نمیارم
شما شهرستان مثل بوعلی سینای همدان رو از دست نده من خودم همدانی ام امسال بوعلی دکتری هوش هم میگیره بیا اینجا تلاش خودتو بکن تا بدون کنکور دکتری هم همینجا بمونی حالا به نظر خودت روزانه بوعلی رو میشه با مجازی مقایسه کرد؟
ممنون از راهنمایی.(شما گفتید روزانه همدان؟روزانه که نمیارم!) و البته مشکلم با همدان اینه که متاسفانه خوابگاه نداره!

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  چه خوب شدید IT بودید کامپیوتر شدید ۴۰۰
آره شبانه بهتره
شبا نه تهران قبول می شید یا نه؟
شبانه شهرستان میگن بعیده چه برسه به تهران!

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ببخشید من یک سوال داشتم چرا می گید مجازی رو انتخاب می کردید وقتی اشاره کردید می تونند شبانه بیارند؟

سوال منم هست؟چرا؟(شبانه آی تی کجا میتونم بیارم؟)
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط ارمان.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۹ ب.ظ)ارمان نوشته شده توسط:  با این رتبه در آیتی شبانه شهرستان به احتمال زیاد قبول می شوی...

من اگه جای شما بودم مجازی رو انتخاب می کردم صد در صد...

ببخشید من یک سوال داشتم چرا می گید مجازی رو انتخاب می کردید وقتی اشاره کردید می تونند شبانه بیارند؟
خواهش می کنم..
گفتم شبانه رو میارید.(نقطه سر خط)

حال بین ۲ انتخاب گفته شده گفتم مجازی رو انتخاب می کردم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neilabak , Aurora
ارسال: #۱۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۷ ب.ظ
من فک می کردم ۴۰۰ شبانه تهران قبول
پس باید برا سال دیگه باید حواسم رو جمع کنم خوب بخونم
انشالاه یه جای خوب قبول شید ...منم خوشحال شم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۲۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۰۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۶۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۳۳۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۳۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۴ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۳,۲۸۲ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close