زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید!

ارسال: #۳۴۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ ب.ظ
RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید!
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  ولی هممون باید به این نتیجه رسیده باشیم که " از رتبه خوب زیاد خوشحال و از رتبه بد زیاد ناراحت نباشید، مهم این بود که ما هممون تلاشمونو کردیم ، یا اینجا نتیجه می گیریم یا جای دیگه، چون مسلما تلاش هامون بیهوده نخواهد بود و حکمت خدا زمان و مکانش رو تعیین خواهد کرد" .
پس توکل بخدا، چه رتبه خوب چه رتبه بد.

واقعا شما راست میگی من خودم با اینکه خیلی تلاش کردم از رتبه ای که باهاش مجاز شدم راضی نبودم بازم تلاش میکنم واسه سال دیگه اما نتیجه تلاشمو یه جور دیگه خدا بهم نشون داد که استخدام شدم و حکمتشو فهمیدم

آن سوی دلتنگیها همیشه خدایی هست که داشتنش جبران همه نداشتن هاست...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef
ارسال: #۳۴۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ب.ظ)negin2012 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از راهنماییاتون،ولی من یه مشکل بزرگ دارم اونم اینه که خیلی کامپیوتر دوست دارم ولی الان که ترم ۶ احساس می کنم هیچی بلد نیستم از کامپیوتر بعد احساس می کنم که ۴سال هدر کردم یه فکر تازه ای هم که این روزا رهام نمی کنه تغییر رشته به مدیریت مالی اخه میگن بازار کارش خوبه با بیس کامپیوتر که دارم موفق میشم تو این رشته ...نمی دونم باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید که اصلا تغییر رشته کار درستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه چیزی بگم اینه که اونایی که رشتشون کامپیوتر و خیلی هم واردن باز هم مشکل دارن با کامپیوتر...شما یه لحظه برید درسایی که باید واسه کامپیوتر بخونید و نگاه کنید بعد بشینید فکر کنید...به نظر من مدار الکترونیکی و ریاضی و نظریه زبانها و طراحی الگوریتم و سیستم عامل و پایگاه و ساختمان و ...(بسه دیگه) خوندنش واسه یه مهندس کامپیوتر هم مکافاته چه برسه به شما...مدیریت رشته خیلی خوبیه..اگه به کامپیوتر علاقه داری برو موسسات آزاد شرکت کن..کنکور و بیخیال الکی پیرت میکنه

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۳
۱
ارسال: #۳۴۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
این کارنامه منه که واسه لیست کارنامه های مانشت پیوست کردم.

خیلی سختمه از خونه و خانواده و نامزدم واسه شریف دل بکنم.
در ضمن وضع مالی خانوادگی خوبی هم ندارم و دوست دارم کار کنم اما شنیدم که کار با روحیه دانشگاه شریف سازگار نیست.
لطفاً دوستان شریفی یا سایر دوستان من رو راهنمایی کنن.
لطفن برو نرم افزار.
۱
۰
ارسال: #۳۴۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ
دوستان در مورد کد رشته های دارای شرایط خاص می خوام بدونم که من باید حداکثر ۲ تا انتخاب کنم ؟ از بین مجازی ها و بین المللی ها ؟
یا می تونم هر چند تا که بخوام انتخاب کنم ؟

کسی اطلاعی نداره ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
۰
۰
ارسال: #۳۵۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ق.ظ
دوستان عزیز مانشتی ان شاالله بنده فردا به همراه خانواده عازم سفر نجف و کربلا هستم. می خواستم از این فرصت استفاده کنم و از همه دوستانی که در این وب سایت دلسوزانه مشغول به فعالیت هستند و آنهایی که اطلاعات و تجربیات خودشان رو در اختیار دیگران قرار می دهند تشکر فراوان کنم و امیدوارم خداوند خیر و برکت فراوانی به زندگی همه شما عزیزان اعطا نماید.

ان شالله نایب الزیاره همه شما خواهم بود.

از همین جا ضمن خداحافظی طلب حلالیت می کنم. از همه دوستانی که احیانا از دست من ناراضی شده اند خواهش می کنم مرا عفو بفرمایند
با آرزوی موفقیت و کامیابی برای همه, خدانگهدار
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , it866 , Manix , pofef , hosna66
ارسال: #۳۵۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط mjzarrin.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)غدیری نیا نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
این کارنامه منه که واسه لیست کارنامه های مانشت پیوست کردم.

خیلی سختمه از خونه و خانواده و نامزدم واسه شریف دل بکنم.
در ضمن وضع مالی خانوادگی خوبی هم ندارم و دوست دارم کار کنم اما شنیدم که کار با روحیه دانشگاه شریف سازگار نیست.
لطفاً دوستان شریفی یا سایر دوستان من رو راهنمایی کنن.
لطفن برو نرم افزار.

سلام
آخه واسه چی ؟ Dodgy

(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  اقای mjzarrin تبریک میگم.و امیدوارم حتما در یک مصاحبه مفصل با مانشت همکاری کنید چون شرایطتون خیلی شبه منه و فکر میکنم نظرات و تجربیات شما میتونه برای همه فوق العاده مفید و الهام بخش باشه.متشکرم

من در خدمت دوستان هستم.
اگه تاپیکی گذاشتید یا سوالی داشتید که مطرح کردید لطفا پیغام خصوصی هم بذارید تا بتونم راحت پیدا کنم و جواب بدم. سپاس از همه شما Heart

شاد باشید . بدرووود
۰
۰
ارسال: #۳۵۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز مانشتی ان شاالله بنده فردا به همراه خانواده عازم سفر نجف و کربلا هستم. می خواستم از این فرصت استفاده کنم و از همه دوستانی که در این وب سایت دلسوزانه مشغول به فعالیت هستند و آنهایی که اطلاعات و تجربیات خودشان رو در اختیار دیگران قرار می دهند تشکر فراوان کنم و امیدوارم خداوند خیر و برکت فراوانی به زندگی همه شما عزیزان اعطا نماید.

از همین جا ضمن خداحافظی طلب حلالیت می کنم. از همه دوستانی که احیانا از دست من ناراضی شده اند خواهش می کنم مرا عفو بفرمایند

التماس دعا.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۵۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ب.ظ)negin2012 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از راهنماییاتون،ولی من یه مشکل بزرگ دارم اونم اینه که خیلی کامپیوتر دوست دارم ولی الان که ترم ۶ احساس می کنم هیچی بلد نیستم از کامپیوتر بعد احساس می کنم که ۴سال هدر کردم یه فکر تازه ای هم که این روزا رهام نمی کنه تغییر رشته به مدیریت مالی اخه میگن بازار کارش خوبه با بیس کامپیوتر که دارم موفق میشم تو این رشته ...نمی دونم باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید که اصلا تغییر رشته کار درستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صلاح مملکت خویش خسروان داند.
اما اگه این مملکت مال من بود .هرگز تغییر رشته نمی دادم.
شما ترم ۶ هستی. حداکثر ۳ ترم دیگه یه مهندسی.فعلا مهم نیست چی بلدی.مدرکتو بگیر.اینجا که ژاپن نیست.
تازه همه مثل شما هستند.
اگه خواستی ارشد مدیریت شرکت کن.به همین راحتی. خیلی از کامپیوتری ها مدیریت شرکت می کنن. اما فعلا به فکر مدرکت باش.
به نظر من مثال شما واسه تغییر رشته مثل بچه ۵ ساله ای میمونه که به خاطر آبنبات دست مادرشو رها می کنه.
اما خودت تصمیم بگیر.

شاد باشید . بدرووود
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , pofef , berkeley
ارسال: #۳۵۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ق.ظ، توسط coffee.)
نقل قول: منم سفید زدم ولی دقیقا همین ۸/۳- رو برام زده!!!!!!!!!!!!!!!!!

نقل قول: هیچکس باورش نمی شه ! سیستم عامل ۱۰۰ زده !
سیستم عامل آیتی هم ۲ تا سوالش حذف شده.
۰
۰
ارسال: #۳۵۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ
دوستان سلام
من با رتبه ۱۵۱ چه کنم؟
گیج شدم، ظرفیتارو دیدم وا رفتم. آخه جالبه گرایش ۱و۴ شهرستانام زیاد ندارن.
راهنماییم کنین لطفا
امیدی به شبانه تهران هست؟
قضیه این آموزش محورا چیه، بزنم؟
تو گرایش ۲و۳ هم انتخاب کنم بنظرتون یا بی فایده س؟ (۳۷۰ شدم)
۰
۰
ارسال: #۳۵۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  سپاس از شما.
بار دومم بود. پارسال ۷۰۰ معماری بودم و ۱۵۰۰ هوش و ۱۵۰۰ نرم افزار.
من به همه شما میگم همه ما آدم های با استعدادی هستیم. شناسایی موقعیت ها و پشتکار مهمه.
من آدم هایی می شناسم که استعداد فوق العاده ای تو برنامه نویسی یا چیزای دیگه دارن اما رتبه کنکورشون ۸۰۰۰ در میاد
تبریک میگم به شما.
به نظر من یه مصاحبه با شما لازمهSmile فکر کنم کلی تجربه و نظر خوب دارید که نگفته مونده و بهتره که با تفصیل بیشتری گفته بشه .
۱
۰
ارسال: #۳۵۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز مانشتی ان شاالله بنده فردا به همراه خانواده عازم سفر نجف و کربلا هستم. می خواستم از این فرصت استفاده کنم و از همه دوستانی که در این وب سایت دلسوزانه مشغول به فعالیت هستند و آنهایی که اطلاعات و تجربیات خودشان رو در اختیار دیگران قرار می دهند تشکر فراوان کنم و امیدوارم خداوند خیر و برکت فراوانی به زندگی همه شما عزیزان اعطا نماید.

دوست عزیز ما را هم دعا کن همه مانشتی ها رو
التماس دعا..................................................

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
ارسال: #۳۵۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  سپاس از شما.
بار دومم بود. پارسال ۷۰۰ معماری بودم و ۱۵۰۰ هوش و ۱۵۰۰ نرم افزار.
من به همه شما میگم همه ما آدم های با استعدادی هستیم. شناسایی موقعیت ها و پشتکار مهمه.
من آدم هایی می شناسم که استعداد فوق العاده ای تو برنامه نویسی یا چیزای دیگه دارن اما رتبه کنکورشون ۸۰۰۰ در میاد
تبریک میگم به شما.
به نظر من یه مصاحبه با شما لازمهSmile فکر کنم کلی تجربه و نظر خوب دارید که نگفته مونده و بهتره که با تفصیل بیشتری گفته بشه .

با سلام.
اگه فکر می کنید که می تونه به دوستان کمک کنه من در خدمتم.

شاد باشید . بدرووود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۳۵۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ق.ظ
بچه ها این اصلاحیه که تو سازمان سنجش گفته دیگه چه صیغه ایه؟
نکنه می خوان ظرفیت هارو کم کنن باز!!!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo
ارسال: #۳۶۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ق.ظ
نه مال بعضی دانشگاست که اضافه میشه

امام على علیه السلام:

یَکتَسِبُ الکاذِبُ بِکَذِبِهِ ثَلاثا: سَخَطُ اللّه عَلَیهِ وَاستِهانَةُ النّاسِ بِهِ وَمَقتُ المَلائِکَةِ لَهُ؛

دروغگو با دروغگویى خود سه چیز بدست مى آورد: خشم خدا را نسبت به خود، نگاه تحقیرآمیز مردم را نسبت به خود و دشمنى فرشتگان را نسبت به خود.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۵۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۰۲۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۴۶ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close