زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منبع درس مهندسی نرم افزار(سراسری ۹۲)

نظرسنجی: بهترین منبع مهندسی نرم افزار
کتاب اصلی بصورت ترجمه شده
کتاب پوران پژوهش
کتاب پارسه
کتاب مقسمی(تازه چاپ شده)
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۷۶
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
RE: منبع درس مهندسی نرم افزار(سراسری ۹۲)
(۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  در ادامه ی صحبت های آقای جهانی، پیشنهاد من برای قسمت UML Diagrams استفاده از گوگل هست.
چون این مبحث و انواع دیاگرام ها تا جایی که من دیدم به خوبی توی کتابهای فارسی پوشش داده نشده.
برای همین پیشنهاد میکنم از طریق اینترنت به سایتهایی مراجعه کنید که این دیاگرامها رو.کامل توضیح دادن.
به نظرم خیلی مفید خواهد بود.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta
منم پیشنهاد میکنم برای فهم بهتر از تصاویر گوگل استفاده کنید و نمونه های مختلفی رو از این نمودارها ببینید. برای یادگیریتون میتونه خیلی خیلی مفید باشهSmile البته من یه سری اسلاید از دکتر رامسین دارم از درس شی گرایی که نمونه های مناسبی از نمودارها دارند. در اینده ای نه چندان دور اینها رو اینجا میگذارم تا استفاده کنید.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۷۷
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ب.ظ
اقای جهانی اگر جزوه مدرسان شریف رو داشته باشیم کافیه و لازم نیست دیگه این کتاب رو بخریم؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: natanz
ارسال: #۷۸
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ ب.ظ
فرق جزوه با کتابش اینه که جزوه خلاصه فصل نداره ولی کتاب داره، جزوه تستهای تالیفیش به مراتب کمتر از کتابه و توش مشخص نشده کدوم تستها تالیفی هست کدوم کنکوری، ولی کتاب نظم خوبی داره، جزوه غلطهای نگارشی داره، ولی کتاب نداره. اما به لحاظ محتوای درسی تفاوت چندانی ندارند. اون خلاصه فصلها رو هر جور شده از یکی بگیرید (اگر نمیخواهید کتاب بگیرید)

سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa
ارسال: #۷۹
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ب.ظ
آقای جهانی میشه نظرتون نسبت به کتاب اسلام ناظمی رو هم بگید؟

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
ارسال: #۸۰
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  فرق جزوه با کتابش اینه که جزوه خلاصه فصل نداره ولی کتاب داره، جزوه تستهای تالیفیش به مراتب کمتر از کتابه و توش مشخص نشده کدوم تستها تالیفی هست کدوم کنکوری، ولی کتاب نظم خوبی داره، جزوه غلطهای نگارشی داره، ولی کتاب نداره. اما به لحاظ محتوای درسی تفاوت چندانی ندارند. اون خلاصه فصلها رو هر جور شده از یکی بگیرید (اگر نمیخواهید کتاب بگیرید)
آقای جهانی این کتاب مدرسان ویرایش هفت هست؟ آیا برای کنکور آزاد این کتاب مفید هست ؟ایا تستهای آزاد هم دارد یا خیر؟
ارسال: #۸۱
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط jahani.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  آقای جهانی میشه نظرتون نسبت به کتاب اسلام ناظمی رو هم بگید؟

کتاب اسلام ناظمی خلاصه کتاب پرسمن هست (مثل خیلی از کتب کنکوری دیگه) با این تفاوت که تنها شاید بشه رو درسنامه اش اتکا کرد و از منظر تست افتضاح هست. یعنی اون ویرایشی که من دیده بودم پر از غلط بود در پاسخ دادن به تستها. در کل برای مطالعه شاید بشه روش اتکا کرد اما برای زدن تست خیلی نمیشه روش اتکا کرد.

(۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  آقای جهانی این کتاب مدرسان ویرایش هفت هست؟ آیا برای کنکور آزاد این کتاب مفید هست ؟ایا تستهای آزاد هم دارد یا خیر؟

اگر کنکور ایتی باشی کفایت میکنه ولی اگه کنکور کامپیوتر باشی هیچ کتابی کفایت نمیکنه و باید یا بری کلاس باید بشینی خودت بخونی.

ارسال: #۸۲
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  آقای جهانی میشه نظرتون نسبت به کتاب اسلام ناظمی رو هم بگید؟

کتاب اسلام ناظمی خلاصه کتاب پرسمن هست (مثل خیلی از کتب کنکوری دیگه) با این تفاوت که تنها شاید بشه رو درسنامه اش اتکا کرد و از منظر تست افتضاح هست. یعنی اون ویرایشی که من دیده بودم پر از غلط بود در پاسخ دادن به تستها. در کل برای مطالعه شاید بشه روش اتکا کرد اما برای زدن تست خیلی نمیشه روش اتکا کرد.

(۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  آقای جهانی این کتاب مدرسان ویرایش هفت هست؟ آیا برای کنکور آزاد این کتاب مفید هست ؟ایا تستهای آزاد هم دارد یا خیر؟

اگر کنکور ایتی باشی کفایت میکنه ولی اگه کنکور کامپیوتر باشی هیچ کتابی کفایت نمیکنه و باید یا بری کلاس باید بشینی خودت بخونی.
حتی برای ازاد مهندسی نرم افزار هم این کتاب کفایت نمی کند؟
ارسال: #۸۳
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ق.ظ
ازاد مهندسی نرم افزار یه سرفصل اضافه داره که مربوط به درس شی گرایی میشه و فراتر از مهندسی نرم افزار میباشد. به همین علت هیچ کدوم از کتابهای داخل بازار مناسب ازاد نرم افزار نمیباشند. کلا ازاد نرم افزار دو ساله که مهندسی نرم بهش اضافه شده سال اول که سوالاش به غایت داغون بودند سال دوم رو ندیدم سوالارو. اگر کتاب مهندس نرم افزار کنکوری تو بازار گیر اوردی که ازاد مهندسی نرم افزار برای گرایش نرم افزار رو پاسخ گو بود خبرم کنSmile

ارسال: #۸۴
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط aria.)
سلام اقای جهانی می خواستم بدونم متن کتاب مدرسان کل سر فصل رو پوشش می ده یا در کنارش پرسمن لازمه

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
ارسال: #۸۵
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ب.ظ
طبق تجربه پارسالم (البته شایدم اشتباه باشه نظر شخصیمه) تنها کتاب پاسخگوی این درس پرسمن ویرایش ۷ هست

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۸۶
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  سلام اقای جهانی می خواستم بدونم متن کتاب مدرسان کل سر فصل رو پوشش می ده یا در کنارش پرسمن لازمه
تو تمام کتب کنکوری کتاب مدرسان کاملترینه البته کتاب مدرسان به لحاظ شکل و اینا یه کم ضعف داره و برای این که تو شکل نمودارها قوی بشین باید دست به دامن اینترنت بشین. ولی در کل کتاب رو که بخونید باور کنید دعام میکنید همچین کتابی بهتون معرفی کردم و از دست پرسمن خلاص شدید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال: #۸۷
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  سلام اقای جهانی می خواستم بدونم متن کتاب مدرسان کل سر فصل رو پوشش می ده یا در کنارش پرسمن لازمه
تو تمام کتب کنکوری کتاب مدرسان کاملترینه البته کتاب مدرسان به لحاظ شکل و اینا یه کم ضعف داره و برای این که تو شکل نمودارها قوی بشین باید دست به دامن اینترنت بشین. ولی در کل کتاب رو که بخونید باور کنید دعام میکنید همچین کتابی بهتون معرفی کردم و از دست پرسمن خلاص شدید.
آقای جهانی شاید این سوال اینجا بی مورد باشد می خواستم بدانم کتاب الگوریتم مدرسان از پوران بهتر هست یا نه کل مطالب را پوشش می دهد؟
ارسال: #۸۸
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ب.ظ
دست گلت درد نکنه آقای جهانی
واقعا ممونم

آقا از من به شما نصیحت حتما کتاب نرم افزار مدرسان رو بگیرید واقعا عالیه
من همین دوروز پیش از سایتش خرید کردم امروز اومد
یه نگاه بهش انداختم و یه مقدار ازش خوندم بنظرم همونه که من میخام
قیمت روی جلدش ۱۷۵۰۰ هستش و ۱۰ درصد هم تخفیف داره که میشه ۱۵۷۵۰ که بنظرم عالیه(برای دوستانی هم که شهرستان هستن هزینه پستی نداره)
چاپ اولشه مال اردیبهشت ۹۲
آقای جهانی هم ویراستار علمی کتاب هستند

کلا کتاب خوبیه
از دستش ندید

موفق باشید

سست اراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز تغییر می یابد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani
ارسال: #۸۹
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ب.ظ)ehsan2010 نوشته شده توسط:  دست گلت درد نکنه آقای جهانی
واقعا ممونم

آقا از من به شما نصیحت حتما کتاب نرم افزار مدرسان رو بگیرید واقعا عالیه
من همین دوروز پیش از سایتش خرید کردم امروز اومد
یه نگاه بهش انداختم و یه مقدار ازش خوندم بنظرم همونه که من میخام
قیمت روی جلدش ۱۷۵۰۰ هستش و ۱۰ درصد هم تخفیف داره که میشه ۱۵۷۵۰ که بنظرم عالیه(برای دوستانی هم که شهرستان هستن هزینه پستی نداره)
چاپ اولشه مال اردیبهشت ۹۲
آقای جهانی هم ویراستار علمی کتاب هستند

کلا کتاب خوبیه
از دستش ندید

موفق باشید
من حتی اگر یه درصد هم شک داشتم که این کتاب به درد نمیخوره این قدر سنگش رو به سینه نمیزدم...
در مورد الگوریتم مدرسان هم بگم که کتاب واقعا خوبیه ولی بدیش اینه که چاپش به تعویق افتاده و تا یه ماه دیگه بعیده بیرون بیاد. اگه تا اون موقع صبر نی به نظرم بهتر از پوران میباشد کتابش

سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan2010
ارسال: #۹۰
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط aria.)
صرفا جهت اطلاع :
مدرسان خلاصه ای از پرسمن است متن کتاب بد نیست من متن کتاب خلیلی فر رو پیوسته و روان تر می دونم ولی متن مدرسان کامل تره
تست های تالیفی زیادی دارد برخلاف خلیلی فر و ناظمی (سطح تست ها بررسی نشده )
خلاصه اخر فصل خوبی دارد ،که بقیه ندارند
چاپ کتاب خوبه ادم کمتر خسته میشه بر خلاف ناظمی
تست های کنکور رو هم تقریبا جواب داده که تقریبا همه پوشش می دن
درکل به عنوان کتاب تست کتاب خوبی است ولی من با متنش ارتباط برقرار نمی کنم چون حس می کنم بین بخش های مختلف یک فصل درست پیوستگی در نظر گرفته نشده البته این نظرمن است
من ناظمی ،خلیلیفر رو دارم هرکدام از این کتاب ها مزیت های خودشون رو دارندمدرسان هم همین طور
در کل نتیجه گیری با خودتون البته با تبلیغات اقای جهانی از این کتاب فکر کنم فروش خوبی داشته باشه ما که رفتیم خریدم ناراضی هم نیستم در کل کتاب خوبیست البته نه اونحوری که اقای جهانی ازش تعریف می کنندBig Grin

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۷۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۳۲ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close