زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ریاضی کاربردی و ارشد کامپیوتر

ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۸۹, ۰۳:۳۵ ب.ظ
سلام.
من ریاضی کاربردی می خونم . می خوام نرم افزار امتحان بدم واسه ارشد.
کتابا رو دارم یکی یکی باسرعت خیلی کمی پیش میرم و می خونم.
لطفا در مورد درست یا نادرست بودن تصمیمی که گرفتم راهنماییم کنید.
احتمال قبولی من به نظر شما چقدر می تونه باشه؟
ممنون و پاینده باشید.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۸۹, ۰۴:۱۹ ب.ظ
شانس قبولیتون توی علوم کامپیوتر بیشتره تا کامپیوتر.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۸۹, ۰۵:۱۲ ب.ظ
سلام
همونظور که afagh1389 گفت چون دروسی مثل ریاضی- آمار - مبانی کامپیوتر - ساختمان داده - گسسته و عددی رو اجبارا گذروندید شما فقط دو درس نظریه زبان و اصول سیستم‌ها (در حد تئوری) باید اضافه‌تر بخورید . برای همین شانس قبولیتون بالاتره نسبت به نرم افزار. در نظر داشته باشید که رشته نرم افزار از همه رشته‌ها میان- برق - مکانیک - معدن - خود بچه های نرم افزار و علوم کامپیوتری ها.
ولی رشته علوم کامپیوتر داوطلب کمتر داره حتی از رشته خودش!

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۸۹, ۱۱:۳۹ ق.ظ
RE: ریاضی کاربردی و ارشد کامپیوتر
ممنون به خاطر راهنمایی هاتون afagh1389 و grayman .
من از هر درسی دوست دارم کاربردش رو یاد بگیرم و همیشه به دنبال کاربرد‌ها بوده ام.
اگه بخوام علوم کامپیوتر بخونم دوباره همه چیز تئوریه. این طور نیست؟

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
۰
۰
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۸۹, ۰۹:۴۹ ب.ظ
RE: ریاضی کاربردی و ارشد کامپیوتر
(۱۰ آذر ۱۳۸۹ ۱۱:۳۹ ق.ظ)urania نوشته شده توسط:  ممنون به خاطر راهنمایی هاتون afagh1389 و grayman .
من از هر درسی دوست دارم کاربردش رو یاد بگیرم و همیشه به دنبال کاربرد‌ها بوده ام.
اگه بخوام علوم کامپیوتر بخونم دوباره همه چیز تئوریه. این طور نیست؟

اتفاقا شما با این وضعیت علوم مناسب تره واست. یه جستجو کنی تو اینترنت رشته علوم کامپیوتر تو دنیا رشته خیلی خوبیه بر خلاف ایران. مثلا موسسین گوگل فارغ التحصیل رشته علوم کامپیوتر هستند.
اینکه مثلا جستجوی بهینه و ... تو تخصص همین علوم کامپیوتری‌ها است. شما می تونی ترکیبی از آمار و احتمال و عددی و نظریه گراف رو تو حل بسیاری از مسائلی که هنوز حل نشده بکار بگیری. روش جدید ارائه کنی و ...
البته توهین نشه به مهندسی‌ها - ولی مهندس‌ها فقط مصرف کنند هستند. رشته ریاضی و علوم کامپیوتر تولید کننده الگوریتم هستند که مثلا روش ارائه میدن که فلان الگوریتم از مرتبه فلان هست و این الگوریتم بهتره یا اون یکی.
و به طور خلاصه اگه میخوای واقعا از ریاضی کاربردی که خوندی - کاربردشو بدونی و ازش استفاده کنی علوم کامپیوتر مناسب ترین رشته برای شما است.

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۷ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۱۹۱ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۰۲ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۲۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  شبکه عصبی مک کلاچ برای یک مورد کاربردی با متلب Sanazzzz.mi ۰ ۲,۰۱۴ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzzz.mi
  کتاب ریاضی ۲ marvelous ۱ ۲,۰۳۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهترین و کاربردی ترین متد آموزش زبان !؟ khayyam ۰ ۱,۶۰۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Lightbulb نکات کاربردی جهت پایان نامه/مقاله نویسی αɾια ۱۳ ۷,۹۷۴ ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور Cina ۶ ۵,۹۱۳ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: B_Radmanesh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close