زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای میزبانی وب یا هاستینگ

ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ ب.ظ
من تا حالا درگیر مسئله هاستینگ و یا میزبانی وب نبودم.برای همین خواستم از دوستانی که تو این زمینه اطلاع دارن راهنمایی کنن.
من سایت های زیادی که میزبانی وب داشتن رو دیدم .
باید به چه چیز هایی تو انتخاب هاست دقت کنم ؟ چه گزینه هایی از همه مهتره ؟
ممنون

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ
RE: راهنمایی برای میزبانی وب یا هاستینگ
کسی در این مورد نمیتونه راهنمایی کنهUndecided

ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ق.ظ، توسط p.parsaee.)
الف) سیستم عامل سرور
ب) مکان قرار گیری سرور (ایران یا خارج ایران)
ج) میزان خرابی سرور ها
د) قابلیت پشتیبان گیری خودکار از وب سایتها
ه) پایگاه داده هایی که پشتیبانی میکنه

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
 سپاس‌گزاری شده توسط: homa
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۵۲ ب.ظ
برای یک سایتی که به صورت انجمن پرسش و پاسخ (تقریبا شبیه به مانشت خودمون) و قراره رو اون کلیپ هم قرار داده بشه تقریبا به چه فضایی در اینترنت نیاز داره؟؟؟

ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۰۳ ب.ظ
ظاهرا هرکدوم از این هاستها در ازای خدمات مشابه قیمتهای متفاوتی هم دارند.
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط homa.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  ظاهرا هرکدوم از این هاستها در ازای خدمات مشابه قیمتهای متفاوتی هم دارند.
درسته اما من میخام بدونم یه سایت با همچین ویژگی که گفتم به چقد فضا نیاز داره تا بتونم براساس اون از بین هاست های مختلف انتخاب کنم.
سایت های زیادی که میزبانی وب داشتند رو دیدم. اما نمیدونم نکته ی مهم برای انتخاب چی میتونه باشه. بر چه اساسی فضایی که میخام رو تخمین بزنم.
اینو میدونم که هاست های لینوکس برای جوملا خوبه. اما از بین سایت هایی که هزینه هاشون کمترن چه چیزی رو ملا ک قرار بدم.
معمولا ۱۰ هاست برتر ایران هزینه هاشون بالا بودن.
تفاوت قیمت ها خیلی زیاد بود و این دلیلش چیه؟
مثلا پهنای باند نامحدود قیمت خیلی پایین تر از یک پهنای باند مثلا ۱۵ گیگ داشت؟؟Huh

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
به نظر تجربه و شناخت
پهنای باندی که در اختیار قرار می دهند و میزان امنیتی که برای شما فراهم می کنن
البته شکل های مختلفی برای خرید هست
خرید به عنوان یک مشتری یا به عنوان نمایندگی یا ریسلری....
ترجیحا سرور ایران نخرید که سرعتش بالا نیست
معمولا سرورها یا هلند هستند یا کانادا

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: homa , fatima1537
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ
تو گوگل بزنید :
Host and domain
سرور هایی که هاست و دومین میده میاره مثل domainhost.com, doteasy.com و هزار تای دیگه رو میده.
مشخصات سرور ها و خدمات رو هم نوشته ، نوع OS ، پهنای باند ، C panel ، دیتا بیس ساپورتو ... رو نوشته که می تونید ببینید. البته چنذ تا ایرانی مثل iranhost.com یا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
,... یه نیگاه بندازید حله.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  تو گوگل بزنید :
Host and domain
سرور هایی که هاست و دومین میده میاره مثل domainhost.com, doteasy.com و هزار تای دیگه رو میده.
مشخصات سرور ها و خدمات رو هم نوشته ، نوع OS ، پهنای باند ، C panel ، دیتا بیس ساپورتو ... رو نوشته که می تونید ببینید. البته چنذ تا ایرانی مثل iranhost.com یا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
,... یه نیگاه بندازید حله.
ممنون
انقد نگاه کردم و سرچ کردم که دیگه شبا خواب هاست و پهنای باند و ... میبینمBig Grin ماشالله کم هم نیستن Undecided
ویژگی هاشون رو تک تک خوندم اما خب چون هزینه هم میخام بهینه باشه که کم کار رو مشکل کرده وگرنه همون انتخابم از همون ۱۰ تای برتر بود و تمام
خیلی ها ویژگی هاشون خوبه ولی هزینشون نسبت به این امکانات خیلی پایینه که آدم شک میکنه نکنه همش کشک باشه.Dodgy

بعضی ها هم که کلا از کیسه خلیفه میبخشن ..تو فضای بی نهایت میچرخن Angel... همه چی نا محدود

من بیشتر دنبال اینم که اگه کسی از هاست شرکتی استفاده کرده (برای سایت جوملایی)و یا اینکه در گیر این برنامه ها بوده نظرشو بگه تا بتونم بهتر انتخاب کنم

ارسال: #۱۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ق.ظ

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

ارسال: #۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط homa.)
تصمیم داشتم هاست بخرم که یه چند روزی درگیرش بودم و خیلی سرچ کردم و از افراد زیادی هم راهنمایی خاستم،گفتم تجربیات خودم رو به عنوان کسی اولین بار این مسئله رو تجربه کرده بنویسم اینجا شاید بتونه به درد کسایی که مثل من بار اولشون باشه بخوره.
وپژگی های زیادی هست که باید بهش توجه بشه و هر کسی با توجه به نیازش باید به اونا توجه کنه من قصدم توضیح ویژگی ها نیست.بلکه نحوه ی جست و جو برای رسیدن به یک گزینه ی مطلوب هستش.
از بس تو اینترنت چرخیدم دیگه سرگیچه گرفته بودم و شب ها خواب هاست میدیدمBig GrinBig Grin چون تا حالا درگیر این موضوع نبودم و باهاش برخورد نداشتم اصلا فکر شو هم نمیکردم که این همه میزبان وب وجود داشته باشه.ولی آخرش تونستم یکی پیدا کنمSmile
اول ببینید برای چه منظور هاست میخاین پهنای باند و فضایی که نیاز دارین به طور تقریبی چه قدر میتونه باشه. و حدودا نصف اون چیزی که فکر میکنین نیاز دارین یا حتی کمتر رو انتخاب کنین چون در اون صورت اگه تمام اون چیزی که حدس زده بودین رو استفاده نکنین در ازای اونقدر که پول دادین آش نخوردینBig Grin و یه جورایی پولتون الکی هدر رفته.
اما اگه وسط راه براتون کم اومد راحت میتونین اضافش کنین و چیزی رو هم دست ندادین.
لینک زیر کلا مربوط به هاست و سرور هست.

میتونین اگه به مشکلی برخوردین اونجا سوالتون رو بپرسین تا آدمای با تجربه بهتون جواب بدن البته حواستون باشه که اونجا فروشنده های هاست و سرور (گرگ های منتظر طعمهBig Grin) زیاد هستن و اکثرا میخان برای خودشون خریدار پیدا کنن و از جنس خودشون تعریف میکنن البته اونایی که صادقانه کمک میکنن کم نیستن.

لینک زیر ۱۰ تا از شرکت ها ی برتر ایران تو زمینه هاست و سرور رو مشخص میکنه :

ممکنه بعد از کلی گشتن و چرخیدن و سر گیچه گرفتن یه چند تا رو از بین همه انتخاب کنین و حالا توش بمونید که کدوم بهتره. با استفاده
از سایت زیر:

میتونین بفهمین که هر کدوم از اونایی که انتخاب کردین چه تعداد مشتری داشتن.(چه تعداد دامین تا به حال فروختن) هر کدوم مشتری بیشتر داشته باشن به احتمال زیاد خدماتشون بهتره.
به پشتیبانی میزبانان وب هم خیلی توجه کنین اینکه جواب گوی مشکلاتی که با محصولشون دارین باشن. وگرنه آدمای کلاه بردار زیاد هستن. که جنس خراب رو میفروشن و بعدش هم کاری به کارت ندارن.
یه نظر شخصی هم اینکه به شرکت هایی بیشتر اعتماد کنین که ویژگی های محصولشون رو شفاف بیان میکنن.
اگه جایی نقص و اشتباه داره تو مطالبم خوشحال میشم دوستان بیان کنن تا تصحیح بشه Rolleyes

سپاس‌گزاری شده توسط: admin , pos , myself , Aurora , fatima1537 , p.parsaee , - rasool -
ارسال: #۱۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ
چرا از هاست های رایگان برای کسب تجربه استفاده نمی کنید ؟

۲ تا از بهترین هاست های رایگان :

سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , homa , blackhalo1989 , Aurora
ارسال: #۱۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)a i نوشته شده توسط:  چرا از هاست های رایگان برای کسب تجربه استفاده نمی کنید ؟

۲ تا از بهترین هاست های رایگان :

من با هاست های رایگان کار کردم تصمیم داشتم هاست تجاری بخرم و دامین اختصاصی ثبت کنم.

سپاس‌گزاری شده توسط: a i

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information برنامه ریزی برای آزمون استخدامی hamid_parsa ۵ ۶,۵۸۵ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_parsa
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۸۱۰ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  درخواست جزوه ساختمان داده مفید برای خواندن سریع parisa74103 ۰ ۱,۸۹۰ ۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  درخواست منبع برای دروس شبکه های کامپیوتری پیشرفته و مدار منطقی (کد ۲۳۵۸) حمیده محمدی ۵ ۹,۶۱۳ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: gncooeler
  برای کارشناس تحلیل سیستم چه منابعی بخونیم؟؟؟ shahryar711 ۰ ۲,۱۱۶ ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۹۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  کمک فوری برای خدمت در سپاه armangoli2000 ۱ ۳,۰۷۵ ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Nash
  ١٨٠٠ تجارت ، امیدی برای غیرانتفاعی یا مجازی دولتی هست؟ mehrawn ۱ ۱,۲۶۹ ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  راهنمایی در خصوص موضوع پایان نامه ( شبکه های اجتماعی) p_farhadi ۵ ۵,۲۷۳ ۰۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: p_farhadi
  راهنمایی برای زبان تخصصی ارشد کامپیوتر sparrow7000 ۶ ۵,۰۳۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dr.a_AI

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close