زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک فوری برای خدمت در سپاه

ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ ب.ظ
سلام دوستان
لطفا کمکم کنید
من سال ۹۱ اموزشی رو توس سپاه تو کرمانشاه گذروندم و بعدش توی تهران ۱۸ روز خدمت کردم و بعد از این ۱۸ روز ارشد قبول شدم و رفتم دانشگاه.
الان درسم تموم شده و میخام ادامه خدمت رو برم. دفترچه رو از پلیس بعلاوه ۱۰ فرستادم و تاریخ اعزام رو برام زدن ۱ ابان. الان سوالم اینه که ایا تو این فرصت کم میتونم از پادگان خاصی پذیرش بگیرم تو تهران؟ پادگان قبلی خودم رو رفتم میگه ظرفیت پر شده برای ۱ ابان.
لطفا راهنمایی کنید. چون میرم سر کار میخام جایی باشم که تایم اداری باشه که بتونم ساعت ۳ برم سر کار و یه جایی باشه که خیلی سخت نگیرن و پست و شیفتشم کم باشه.
ممنون از همتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ
به نظر من واسه گرفتن پذیرش یکمی دیره.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خدمت یا ارشد؟؟؟؟ feri1221 ۲ ۲,۲۴۹ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  تست نفوذ و میز خدمت mahsa.mahroo ۰ ۱,۶۹۴ ۰۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mahsa.mahroo
Information برنامه ریزی برای آزمون استخدامی hamid_parsa ۵ ۶,۵۰۰ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_parsa
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۷۸۶ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  لطفا زود کمکم کنید در مورد ایست خدمت ضروریه mo-hammad ۱۰ ۴,۶۵۷ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mo-hammad
  درخواست جزوه ساختمان داده مفید برای خواندن سریع parisa74103 ۰ ۱,۸۷۲ ۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران یه نفر ۹ ۵۲,۴۳۳ ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: neda1992
  درخواست منبع برای دروس شبکه های کامپیوتری پیشرفته و مدار منطقی (کد ۲۳۵۸) حمیده محمدی ۵ ۹,۵۲۵ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: gncooeler
  دانشگاه غیر انتفاعی سپاهان اصفهان soada ۰ ۱,۷۷۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: soada
  درخواست راهنمایی دقیق برای خدمت سربازی sina.iRoid ۶ ۶,۴۶۱ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close