زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی منابع ، مراجع و سایت های مرتبط با CSS

ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط - rasool -.)
با سلام

لطفا منابع و مراجع یا سایت یا . . . که فکر می کنید جهت تسلط و کار در این حوزه مفید هستش رو در این تاپیک قرار دهید.
(فارسی و انگلیسی)

متشکرم.

سایت هایی که خودم می تونم معرفی کنم این ها هستند :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اولی که همه می دونن عالیه.
دومی و سومی هم شامل فیلم های آموزشی هستن که تولید خودشون هست.

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , zeinab
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط fatima1537.)
من یه روشی به دوستان پیشنهاد بدم(راستش نمیدونم زیر پا گذاشتن حقوق کپی رایت خارج از کشور درسته یا نه Sad )
معمولا کتابهای خوب را از سایتهایی مثل amazon.com پیدا کنید (معمولا کتابهای خوب و پرتیراژ و با ناشران معتبری را پیشنهاد میده) بعد توی سایتهایی که ایبوکهای مختلف را مجانی عرضه میکنند پیدا و دانلود کنید.من هم کتاب زیر را پیدا کردم که قبلا هم لینکش را گذاشته بودم:

دانلود

کتابهای خوب دیگه ای هم بود ولی نشد اونها را دانلود کنم
۰
۰
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
به نظر شما بهتره نیست از کتاب هایی که CSS,HTML(و شایدم javascript)رو با هم یاد میده استفاده کرد؟چون اگه منسجم یاد بده (مخصوصا HTML,CSS) رو خیلی جالب تر میشه.
۰
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ب.ظ
درسته.بعضی کتابها از این رویکرد استفاده کردن که htmlوcss رو باهم بگن.الان هم که کتابهایی که فقط css رو یاد دادن استفاده میکنم میبینم یه نیم نگاهی هم به html و بقیه چیزها انداخته.ولی چون htm ساده است بعضی کتب گفته اگر آشنایی دارید کافیه و دیگه نیومده آموزش بده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۲۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۰۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۱۲ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۰۲ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۶۲ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۰,۰۹۸ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close