زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه صنعتی اصفهان

ارسال: #۳۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط fatemeh85.)
دانشگاه صنعتی اصفهان
بچه ها حالا کی می خواید برین ثبت نام ؟
دوست دارم حداقل این چند روز باقی مونده رو برم اصفهان برای تفریح .. امیدوارم زمانبندیشون این اجازه رو بهم بده ..
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ب.ظ
RE: دانشگاه صنعتی اصفهان
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ق.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  حسین هم که رفت

کجا رفت ؟
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ
سلام

ببخشید از صبح سرم شلوغ بود نتونستم بیام.

فکر کنم ثبت نام اینترنتی همین الان هم فعال باشه (یا اگه نیست به زودی فعال میشه) به سایت گلستان به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برید. البته دقت کنید حتما مرورگرتون IE باشه. فایل pdf راهنمای پذیرش اینترنتی رو دانلود کنید و بخونید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه تونستید وارد گلستان بشید یعنی ثبت نام فعاله وگرنه هنوز باید صبر کنید.

نگران خوابگاه هم نباشید تکلیف خوابگاه روز ثبت نام مشخص میشه و معطلی نداره. اتاقهای ارشد ۴ نفره هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ
ارسال: #۳۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ب.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
دوستانی که با سیستم گلستان قبلا آشنایی ندارن، آگاه باشند که این سیستم خیلی گیره و همچنین پیچیده هم هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , homa
ارسال: #۳۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ق.ظ
پذیرش اینترنتی هنوز واسه من باز نمیشه؟؟!!! واسه شما هم همین طوره؟؟
کسی نمیدونه کی فعال میشه؟؟

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط menrabb.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ)menrabb نوشته شده توسط:  سلام

ببخشید از صبح سرم شلوغ بود نتونستم بیام.

فکر کنم ثبت نام اینترنتی همین الان هم فعال باشه (یا اگه نیست به زودی فعال میشه) به سایت گلستان به آدرس
برید. البته دقت کنید حتما مرورگرتون IE باشه. فایل pdf راهنمای پذیرش اینترنتی رو دانلود کنید و بخونید:

اگه تونستید وارد گلستان بشید یعنی ثبت نام فعاله وگرنه هنوز باید صبر کنید.

نگران خوابگاه هم نباشید تکلیف خوابگاه روز ثبت نام مشخص میشه و معطلی نداره. اتاقهای ارشد ۴ نفره هست

ممنون حسین جان؛ انتخاب واحد رو خودشون واسمون انجام میدن یا باید خودمون انجام بدیم؟

یه سری درس رو برای دانشجوهای هر گرایش مشخص میکنند و میگن باید این درسها رو اخذ کنید و شما خودتون توی گلستان اون درسها رو ثبت میکنید. در مورد گلستان هم باید بگم یه سیستم قوی و کم نقصه که نه تنها توی صنعتی بلکه تو علم و صنعت و تربیت مدرس و خیلی جاهای دیگه داره بکار میره و خیلی کارها رو ساده کرده نمیدونم چرا دوستمون از اون بد گفته؟!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , homa , fatemeh85
ارسال: #۳۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط homa.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  منم نمیتونم وارد بشم...

از وضعیت دانشگاه های دیگه خبر ندارید؟
از وضعیت بقیه خبری ندارم....

۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ)menrabb نوشته شده توسط:  در مورد گلستان هم باید بگم یه سیستم قوی و کم نقصه که نه تنها توی صنعتی بلکه تو علم و صنعت و تربیت مدرس و خیلی جاهای دیگه داره بکار میره و خیلی کارها رو ساده کرده نمیدونم چرا دوستمون از اون بد گفته؟!
سیستم گلستان دارای امکانات بیش از حده که باعث شده پیچیده بشه و فیلدهای اضافی که من تو ۴سال لیسانس حتی یک بار هم ازشون استفاده نکردم.
ضمن اینکه این سیستم با چک کردن های زیاد و اضافی باعث میشه که عملا خیلی جاها نیاز به مراجعه به آموزش پیش بیاد و بعضی مشکلات دیگه پیش بیاد. روز ثبت نام تو دانشگاه یزد همه به این سیستم لعنت میفرستن.
این سیستم علاقه داره تمام مسئولیت ها رو به عهده بگیره که باعث شده خیلی دانشجو رو محدود کنه. در مقابل سیستم شریف هست که تقریبا هیچ محدودیتی نداره و تمام مسئولیت رو به دانشجو داده. برخورد سیستم گلستان با یک دانشجو اصلا مناسب نیست و مثل یک دانش آموز باهاش برخورد میکنه (از نظر مسئولیت).
شما اولین نفری هستید که میبینم که از این سیستم راضی هستید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , menrabb
ارسال: #۳۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ)menrabb نوشته شده توسط:  در مورد گلستان هم باید بگم یه سیستم قوی و کم نقصه که نه تنها توی صنعتی بلکه تو علم و صنعت و تربیت مدرس و خیلی جاهای دیگه داره بکار میره و خیلی کارها رو ساده کرده نمیدونم چرا دوستمون از اون بد گفته؟!
سیستم گلستان دارای امکانات بیش از حده که باعث شده پیچیده بشه و فیلدهای اضافی که من تو ۴سال لیسانس حتی یک بار هم ازشون استفاده نکردم.
ضمن اینکه این سیستم با چک کردن های زیاد و اضافی باعث میشه که عملا خیلی جاها نیاز به مراجعه به آموزش پیش بیاد و بعضی مشکلات دیگه پیش بیاد. روز ثبت نام تو دانشگاه یزد همه به این سیستم لعنت میفرستن.
این سیستم علاقه داره تمام مسئولیت ها رو به عهده بگیره که باعث شده خیلی دانشجو رو محدود کنه. در مقابل سیستم شریف هست که تقریبا هیچ محدودیتی نداره و تمام مسئولیت رو به دانشجو داده. برخورد سیستم گلستان با یک دانشجو اصلا مناسب نیست و مثل یک دانش آموز باهاش برخورد میکنه (از نظر مسئولیت).
شما اولین نفری هستید که میبینم که از این سیستم راضی هستید.

ما که تو صنعتی اصلاً باهاش مشکل نداشتیم و حتی یکنفر هم از اون ناراضی نبود. ما روز ثبت نام همه بهش رحمت میفرستادیم Big Grin چون احتیاج نبود دانشگاه بیایم و از همون خونه همه کارها رو میکردیم. احتمالاً آموزش دانشگاه یزد اون رو بشکل مطلوبی پیکره بندی نکرده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ ب.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
حالا این سیستم گلستان رو ولش کنید هرطوری هست باید باهاش کنار بیایم چونکه دوسال مهمونشیم Big Grin
یکی به من بگه با این دانشگاه بین الوسط چیکار کنم وقتی اومدم اصفهان زمان باقی مونده تا ثبت نام وشروع کلاسها رو بهتره تو خمینی شهر اقامت کنم یا خود اصفهان؟ نمی خوام خیلی دور باشم
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
دانشگاه صنعتی اصفهان
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  یکی به من بگه با این دانشگاه بین الوسط چیکار کنم وقتی اومدم اصفهان زمان باقی مونده تا ثبت نام وشروع کلاسها رو بهتره تو خمینی شهر اقامت کنم یا خود اصفهان؟ نمی خوام خیلی دور باشم

خمینی شهر خیلی با اصفهان فاصله نداره ( حدود ۱۵ دقیقه با ماشین شخصی ) ، کلا ازاصفهان تا دانشگاه صنعتی ۳۰ تا ۴۰دقیقه راه هستش .
البته این مال چندسال پیشه که گاهی کار پیش میومد اونجامیرفتم ، مگه اینکه راهها کش اومده باشه وفاصله زیادشده باشه . Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85
ارسال: #۴۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ب.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
دوستان بلاخره این سامانه گلستان باز شد فقط باید حتما از صفحه اول شناسنامه و کارت ملی و مدرک لیسانستون اسکن با حجم کمتر از ۲۵۰ کیلو بایت تهییه کنید.
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  دوستان بلاخره این سامانه گلستان باز شد فقط باید حتما از صفحه اول شناسنامه و کارت ملی و مدرک لیسانستون اسکن با حجم کمتر از ۲۵۰ کیلو بایت تهییه کنید.

سیستم گلستان همیشه باز میشه!!! اما با اینترنت اکسپلوررExclamation

قبل از این که بخواهی در مورد من قضاوت کنی،کفشهای من را بپوش و در راه من قدم بزن...از خیابانها، کوهها و دشت هایی گذر کن که من کردم،و اشکهایی را بریز که من ریختم،دردها و خوشیهای من را تجربه کن...سالهایی را بگذران که من گذراندم
بعد
آن زمان می توانی در مورد من قضاوت کنی!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: homa
ارسال: #۴۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  دوستان بلاخره این سامانه گلستان باز شد فقط باید حتما از صفحه اول شناسنامه و کارت ملی و مدرک لیسانستون اسکن با حجم کمتر از ۲۵۰ کیلو بایت تهییه کنید.

سیستم گلستان همیشه باز میشه!!! اما با اینترنت اکسپلوررExclamation

منظور بچه ها فعال شدن ثبت نام اینترنتی هست...که از روز چهارشنبه فعال شده...

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85
ارسال: #۴۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ب.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
رفتم تو سیستم گلستان و تمام اطلاعاتو وارد کردم فقط یه مورد مونده بود گذاشتم واسه امروز یعنی یکشنبه ولی دیگه هر کار می کنم نه سایت دانشگاه میاد نه سیستم گلستان...
واسه شما هم اینجوریه؟
فقط یه تایید کردن و پرینت مونده اعصابم خورد شد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۵۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۹۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۳۳ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بهترین آموزشگاه شبکه در اصفهان majid3704 ۵ ۸,۰۵۲ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: rahbordco.net@gmail.com
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۸۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل Sajjad124j ۰ ۲,۰۶۳ ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sajjad124j
Question رشته امنیت دانشگاه اصفهان؟ mr.ramezani ۶ ۶,۵۶۹ ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close