زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه صنعتی اصفهان

ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط Soheil.)
دانشگاه صنعتی اصفهان
آقایون من به احتمال زیاد هوش صنعتی اصفهان رو بیارم، چه جور جائیه؟ یکم چیزهای خوب خوب در موردش بنویسید! Tongue

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۲۱ ب.ظ
RE: دانشگاه صنعتی اصفهان
(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۲۵ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  آقایون من به احتمال زیاد هوش صنعتی اصفهان رو بیارم، چه جور جائیه؟ یکم چیزهای خوب خوب در موردش بنویسید! Tongue

دانشگاه صنعتی اصفهان توی خمینی شهر نزدیک اصفهانه. دانشگاه بزرگیه و امکانات خوبی هم داره. از نظر خوابگاهی هم مشکل نداره.

من در همین حد می دونم! Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soheil
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط حامد.)
میگند که بزرگترین کتابخانه دانشگاهی را دارا می باشد.
من خودم اصفهان زندگی میکنم.با توجه به اینکه حدود ۳۰ دقیقه تا مرکز شهر فاصله داره اگر حوصلت سر رفت برای بیرون رفتن وقتت گرفته میشه.
این در حالیه که اگر دانشگاه اصفهان را انتخاب کنید می تونید در کمتر از یک دقیقه یه سر برید چهار باغ بالا یا نظر یا میر!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soheil
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۰۹ ب.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
اینم اضافه کنم که قبلا (حالا نپرسید کی!) قرار بوده دانشگاه شریف را به این دانشگاه منتقل کنند (اصلا برای همین این دانشگاه ساخته شده است) برای همین هم هست که آرم این دو دانشگاه مثل هم می باشد. به نظر من اگه این کار را می کردند بازده شریفی‌ها ۱۰ برابر می شد چون ساختمان‌ها ودانشکده های خیلی اصولی از نظر معماری داره (می گند کپی برداری MIT است) و هم اینکه از نظر آب و هوا و فضای سبز خیلی بهتر از شریف هست.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: enigma2
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط Soheil.)
(۱۱ خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۰۹ ب.ظ)eshui2007 نوشته شده توسط:  اینم اضافه کنم که قبلا (حالا نپرسید کی!) قرار بوده دانشگاه شریف را به این دانشگاه منتقل کنند (اصلا برای همین این دانشگاه ساخته شده است) برای همین هم هست که آرم این دو دانشگاه مثل هم می باشد. به نظر من اگه این کار را می کردند بازده شریفی‌ها ۱۰ برابر می شد چون ساختمان‌ها ودانشکده های خیلی اصولی از نظر معماری داره (می گند کپی برداری MIT است) و هم اینکه از نظر آب و هوا و فضای سبز خیلی بهتر از شریف هست.
دقیقا
هر دوی این دانشگاه‌ها از روی MIT ساخته شده اند، من شنیدم حتی اسم هردوشون یکی (آریامهر) بوده

سخته، ولی ممکنه!
۱
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۵۱ ب.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
صنعتی اصفهان مرتبه علمی خوبی داره اما این جوری که من شنیدم دست کم دانشجو های کارشناسیش از سطح علمی نرم افزار راضی نیستن و گفته می شه که نرم افزار دانشگاه اصفهان قوی تره.در وصف امکانات رفاهی همین بس که حتی روز های تعطیل هم سلف فعاله!!! فضای دانشگاه خیلی وسیعه و از این نظر قابل مقایسه با مثلاً امیرکبیر نیست. البته این دانشگاه یه عیب کوچیک داره و اونم اینه که دانشجو هاش یه کم حجیم خون هستن!!

واعلم انک لن تخلو من عین الله فانظر کیف تکون
۱
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۴۱ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۵۱ ب.ظ)Mahjub24 نوشته شده توسط:  صنعتی اصفهان مرتبه علمی خوبی داره اما این جوری که من شنیدم دست کم دانشجو های کارشناسیش از سطح علمی نرم افزار راضی نیستن و گفته می شه که نرم افزار دانشگاه اصفهان قوی تره.در وصف امکانات رفاهی همین بس که حتی روز های تعطیل هم سلف فعاله!!! فضای دانشگاه خیلی وسیعه و از این نظر قابل مقایسه با مثلاً امیرکبیر نیست. البته این دانشگاه یه عیب کوچیک داره و اونم اینه که دانشجو هاش یه کم حجیم خون هستن!!

البته اینم اضافه کنم که در آینده نزدیک قراره یک دانشکده مخصوص گروه IT و کامپیوتر در این دانشگاه افتتاح بشه که اگه این اتفاق بیفته دیگه دانشگاه اصفهان به گرد پاشم نمی رسه!
۲
۱
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۲۸ ق.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
پیشنهاد من به دوستانی که IUT قبول خواهند شد این است که از همین ابتدا خودشان را برای یک دوره سخت آماده کنند چون صنعتی اصفهان معروف هست به سخت گیری . جالب است بدانید که یکی از مسئولینش می گفت با ید اینقدر دانشجو را تحت فشار گذاشت که فرصت کار های دیگر را نداشته باشد.

البته زیاد نترسید . مطمئن هستم که اگر آنجا قبول شوید در آینده خاطرات خوبی از IUT خواهید داشت .

در مورد سطح اساتید هم لازم است بگویم که رشته کامپیوتر از نظر کیفی نسبت به رشته های دیگر این دانشگاه جایگاه خوبی در گذشته نداشته است ولی در جند سال گذشته یک تغییر نسلی از اساتید قدیمی به اساتید جدید و جوان و با انگیزه صورت گرفته است که سطح کیفی را در این رشته بالا برده است . در مورد IT هم باید گفت وضعیت مشابه کامپیوتر است البته صنعتی اصفهان کارشناسی ارشد IT ندارد.

در کل فکر می کنم با وجود معایبی که این دانشگاه دارد ولی با ید قبول کرد که از نظر علمی یکی از بهترین دانشگاه های ایران است.

در ضمن سال گذشته دانشگاه صنعتی اصفهان در رده بندی که از سوی وزارت علوم صورت گرفت به عنوان دانشگاه نمونه کشور انتخاب شد.
۳
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۵۵ ب.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
پیشنهاد برای ورودیهای جدید صنعتی اصفهان:
در راستای حفظ سلامت بچه های مانشتی که صنعتی آوردن یهپیک جدید ایجاد کنیم و به صورت روزانه حضور و غیاب به عمل آورده و از سلامت روحی دوستان مطمئن شویم.
در صورت لزوم میتونم مقدمات گردش تفریحی بچه هارو در دانشگاه اصفهان (UI) فراهم کنم تا شاید قدمی هرچند کوتاه برای سلامتیشون برداشته باشیم.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۳ شهریور ۱۳۸۹, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ)mahditorki نوشته شده توسط:  پیشنهاد برای ورودیهای جدید صنعتی اصفهان:
در راستای حفظ سلامت بچه های مانشتی که صنعتی آوردن یهپیک جدید ایجاد کنیم و به صورت روزانه حضور و غیاب به عمل آورده و از سلامت روحی دوستان مطمئن شویم.
در صورت لزوم میتونم مقدمات گردش تفریحی بچه هارو در دانشگاه اصفهان (UI) فراهم کنم تا شاید قدمی هرچند کوتاه برای سلامتیشون برداشته باشیم.

اینو خوب اومدی Big Grin امروز سهیل نبود فکر کردمAngel

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۳ شهریور ۱۳۸۹, ۰۲:۴۲ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۸۹ ۰۱:۴۷ ق.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ)mahditorki نوشته شده توسط:  پیشنهاد برای ورودیهای جدید صنعتی اصفهان:

اینو خوب اومدی Big Grin امروز سهیل نبود فکر کردمAngel
yasemi جان شما هم!؟ خدا بگم این فرداد رو چیکار نکنه، با این خبر گذاشتنش! اگه تیکه‌ها محدود به مانشت میشد که خوب بود، کل دوست و رفیق و فامیل حرفشون شده خودکشی من و صنعتی اصفهان!
yasemi عزیز زیاد رو این بچه های دانشگاه اصفهان حساب نکنی! بعد ماه رمضان کارشون تمومه! مگه خبر نداری؟ p:

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۳ شهریور ۱۳۸۹, ۰۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۸۹ ۰۲:۵۳ ب.ظ، توسط yasemi.)
نقل قول: yasemi جان شما هم!؟ خدا بگم این فرداد رو چیکار نکنه، با این خبر گذاشتنش! اگه تیکه‌ها محدود به مانشت میشد که خوب بود، کل دوست و رفیق و فامیل حرفشون شده خودکشی من و صنعتی اصفهان!
yasemi عزیز زیاد رو این بچه های دانشگاه اصفهان حساب نکنی! بعد ماه رمضان کارشون تمومه! مگه خبر نداری؟ p:
[quote]

چرا خبر دارم نشستم ببینم کی این وسط به رحمت میرسه Big Grin

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۵ شهریور ۱۳۸۹, ۰۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۸۹ ۰۶:۰۷ ب.ظ، توسط فرزین.)
Music RE: دانشگاه صنعتی اصفهان
(۱۲ شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ)mahditorki نوشته شده توسط:  پیشنهاد برای ورودیهای جدید صنعتی اصفهان:
به دل نگیرید !!! دنیا بزرگ استBig Grin
اما چه میشه کرد واقعیت تلخ است!!!!Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahditorki
ارسال: #۱۴
۱۵ شهریور ۱۳۸۹, ۰۶:۵۵ ق.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
تابلو بود قتوشاپش!!! بابا آرم دانشگاه آزاد رو حداقل بر می داشتید!!

این‌ها که دلیل خودکشی نمی شه! تازه خیلی هم خوشحال باید باشند که دانشگاه از گوشت تازه و محصول صد در صد دانشگاه صنعتی ای استفاده می کنه.

نه مثل ما که گوشت یخ زده هم سن خودمون مصرف می کنیم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۴ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۸۹ ۰۱:۳۰ ب.ظ، توسط Soheil.)
بچه های دانشگاه اصفهان بیان تحویل بگیرن، بجه های شریف هم میتونن خوشحال باشنTongue
نقل قول:
Iranian students from Sharif and other top schools, such as the University of Tehran and the Isfahan University of Technology, have also become major players in the international Science Olympics, taking home trophies in physics, mathematics, chemistry and robotics. As a testament to this newfound success, the Iranian city of Isfahan recently hosted the International Physics Olympiad—an honor no other Middle Eastern country has enjoyed. That's because none of Iran's neighbors can match the quality of its scholars.

این مقاله خیلی معروفه، خوندن کل مقاله پیشنهاد میشه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سخته، ولی ممکنه!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۳۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۵۴ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۰۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بهترین آموزشگاه شبکه در اصفهان majid3704 ۵ ۷,۹۴۷ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: rahbordco.net@gmail.com
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۳۵ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل Sajjad124j ۰ ۲,۰۴۲ ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sajjad124j
Question رشته امنیت دانشگاه اصفهان؟ mr.ramezani ۶ ۶,۴۷۷ ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close