زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

میشه توابع مولد رو بیخیال شد؟؟؟؟

ارسال:

۷۰raouf پرسیده:

با سلام
توی این توابع مولد بدجوری گیر کردمConfused
کتاب هادی یوسفی رو داشتم دیدم این قسمت رو خیلی بد بیان کرده به سفارش دوستان کتاب گریمالدی رو خریدم
حالا بعد از خوندن گریمالدی هم دقیقا مطلب برام جا نمی افته
پر حرفی بسه سوالم اینجاست که اگر این قسمت رو بیخیال بشم توی فصلای آینده به مشکل بر می خورم یا نه؟Huh
پیشاپیش ممنون

۰
ارسال:

unique_as14 پاسخ داده:

RE: میشه توابع مولد رو بیخیال شد؟؟؟؟

(۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ)۷۰raouf نوشته شده توسط:  با سلام
توی این توابع مولد بدجوری گیر کردمConfused
کتاب هادی یوسفی رو داشتم دیدم این قسمت رو خیلی بد بیان کرده به سفارش دوستان کتاب گریمالدی رو خریدم
حالا بعد از خوندن گریمالدی هم دقیقا مطلب برام جا نمی افته
پر حرفی بسه سوالم اینجاست که اگر این قسمت رو بیخیال بشم توی فصلای آینده به مشکل بر می خورم یا نه؟Huh
پیشاپیش ممنون

نه زیاد / توابع مولد تو شمارش و حل رابطه های بازگشتی کاربرد داره / زیاد سخت هم نیست که اینطوری میگی / اگه دوست داری خوب یاد بگیری کتاب گسسته پیام نور بگیر خیلی خوب توش گفته و مثال هم زیاد داره (کلاً کتابهای پیام نوری مثال زیاد داره) / من کتاب گسسته پیام نورو تو همه مباحث گسسته توصیه می کنم

ارسال:

nikou پاسخ داده:

RE: میشه توابع مولد رو بیخیال شد؟؟؟؟

(۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  نه زیاد / توابع مولد تو شمارش و حل رابطه های بازگشتی کاربرد داره / زیاد سخت هم نیست که اینطوری میگی / اگه دوست داری خوب یاد بگیری کتاب گسسته پیام نور بگیر خیلی خوب توش گفته و مثال هم زیاد داره (کلاً کتابهای پیام نوری مثال زیاد داره) / من کتاب گسسته پیام نورو تو همه مباحث گسسته توصیه می کنم
مرجع ما توی پیام نور برای گسسته کتاب قلی زاده بود.الان عوض شده؟مال خود انتشارات پیام نوره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

fatima1537 پاسخ داده:

شاید اون بخش از توابع که در مورد معادلات همگن و غیر همگن(و خطی و غیر خطی) گفته مسئله رو مشکل کرده.برای من هم سخت بود.میتونید فعلا اون رو نخونید. تا اونجا که یادمه تابحال توی کنکور دولتی از معادلات غیر همگن غیر خطی(که سخت ترینش هست)سئوال نیامده و بیشتر همگن بوده.تقریبا میشه گفت حفظیه و مثل معادلات دیفرانسیل هست.توابع مولد همون مبحث بازگشتی های الگوریتم هستند.

۰
ارسال:

Mohammad-A پاسخ داده:

من هم اوایل با تابع مولد مشکل داشتم. از چه کتابی می‌خوانید؟ اگر از گریمالدی بخوانید و چند باری مباحث رو مرور کنید٬ مسلط می‌شید.

تو کنکور IT سال ۹۰ یک سوال از تابع مولد اومده بود. (مشابه تمرین گریمالدی بود)

۰
ارسال:

sd_javadi پاسخ داده:

امسال که توابع مولد علوم کامپیوتر رو ترکوند ... بیچاره اونایی که کنار گذاشته بودن !
من هم تو یوسفی گیر کردم و از تنها کتابای که داشتم (کتاب گسسته نیکوکار که برای ارشد گرفته بودم ولی کامل نخوندم و کتاب مرجع اندرسون یاد گرفتم) ... کمک گرفتم. تو کنکور هم راضی بودم.

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

کنکور مهندسی که چند ساله سوال نیومده از مولد. ولی با توجه به اینکه پارسال تو علوم اومده خیلی امکانش زیاده که مهندسی هم بیاد. به نظرم گریمالدی رو چند بار تمریناشو حل کنید براتون جا می افته فعلا که وقت زیاده .
ربطی به بخش های دیگه ی گسسته نداره می تونین کنار بذارینش فعلا ولی در نهایت باید بخونیدش.

۰
ارسال:

fatima1537 پاسخ داده:

امسال در گسسته از توابع مولد سئوال آمده بود.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۸۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۵۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۹۱ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۴۷ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  تابع مولد ss311 ۰ ۱,۳۱۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  تعداد توابع پوشا ss311 ۰ ۱,۸۵۸ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۷۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۰۱ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۲۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Question سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه amin_msd ۳ ۵,۰۴۸ ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amin_msd

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close