زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم مقبولیت

ارسال: #۳۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ق.ظ
سیستم مقبولیت
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  دکتر چه سیستم جالبی طراحی کردید!
مقبولیت من از شما بیشتر است.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue

این هم سند آن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
   Big Grin
مرورگر شما اعداد اعشاری رو وارونه نشون میده.اعداد رو برعکس کنید مال دکتر بیشتر میشه Smile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ
سیستم مقبولیت
برعکس بودن اعداد را می دانم، اون یک شوخی بود.
ظاهرا اینترنت اکسپلورر اعداد را برعکس می کند
برای همه همین طور است؟

در فایرفاکس درست است.
۱
۰
ارسال: #۳۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط javadem.)
سیستم مقبولیت
اما کاش به جای اینکه به فکر مقبولیت بیشتر باشیم ، بیشتر تو فکر گفتن حقیقت باشیم، هر چند که به مزاج برخی خوش نیاد. گفتن حرفایی که همه باهاش موافقن به هیچ کس کمکی نمیکنه و جز اتلاف وقت خود آدم و مخاطب هیچ پیامد دیگه ای ندارن.
۲
۰
ارسال: #۳۴
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ق.ظ، توسط ۵h4rk.)
RE: سیستم مقبولیت
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ)elhameli نوشته شده توسط:  با سلام
می خواستم بدونم این سیستم مقبولیت چطوری کار میکنه ؟!!!
چند ماه پیش مقبولیتم ۲۴ بود، یک شبه شد ۱۹، دیروزم یهو شد ۱۸ ....Shy
با اینکه منفی دریافت نکردم، مقبولیت روند نزولی پیدا کرده....
ممنون

میتونه هر فرمولی باشه، بسته به ضرایبی که دکتر تنهایی در نظر گرفتن؛ مثلا میتونه اینطوری باشه:

[تصویر:  138989_1_1379088361.png]

البته ضرایب رو حدس زدم. از اونجایی که تعداد ارسالها تو کسر این رابطه قرار داره، با هر پستی که مثبت یا سپاس نخوره، مقبولیتتون کمتر میشه.

در جواب دکتر تنهایی که خیلی از این سیستم دفاع می کنن:
در مورد اینکه این سیستم بسیار هوشمندانه طراحی شده و عادلانه عمل می کنه شکی نیست ولی باید بگم که آدم مریض همه جا هست و مانشت هم از این قاعده مستثنی نیست.
آقای دکتر اگه براتون زحمتی نیست فقط یه نگاهی به لینک زیر که پروفایل یه بنده خدایی هست بندازین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه زحمتی نیست یه ده تا از پستای ایشونو باز کنید و ببینید، تمامی پستای ایشون دوتا منفی پاش داره!!!! یه جایی یه حرفی زده که به مزاج یکی خوش نیومده، و همون شخص با دوتا نام کاربری مختلف به تمامی پستای ایشون دوتا منفی دادن، و بچه ها به خاطر جبران این منفی ها هرجا ایشون پست میزدن مثبت بارونش کردن.
پستای بنده هم از این قاعده مستثنی نیست و احتمالا الان که دارید این مطلبو میخونید دوتا منفی پاش داره!!!!

حالا یه پیشنهاد برای بهتر شدن این سیستم:
هر کسی که بخواد منفی بده، از مقبولیت مثبت خودش یکی کم بشه؛ این بهترین حالت برای این سیستمه و دیگه کسی نمیتونه تا بینهایت به کسی منفی بده و مردم الکی به کسی منفی نمیدن، چون مقبولیت خودشون کم میشه. فقط در صورتی طرف منفی میده که واقعا مخالف اون پست باشه.

موفق باشید.
۰
۳
ارسال: #۳۵
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط jahani.)
RE: سیستم مقبولیت
اتفاقا برای خود من یه مدت مدیدیاین مقوله مقبولیت مثبت سوال شده بود. تلاش کردم بفهمم به چه پارامترهایی بستگی داره الان میدونم این پارامترها روش تاثیر مستقیم داره
۱- تعداد مثبت هایی که یه نفر میگیره
۲- تعداد پستهای یه نفر که مثبت یا منفی گرفتند. یعنی اگه یه پست باشه که مثبت یا منفی نگرفته باشه هیچ تاثیری نداره
۳- تعداد منفی هایی که یه فرد میگیره
اینارو میدونم قطعا تاثیر داره اما تاثیر مثبتها هم تو بازه های زمانی متخلف فرق داره مثلا کمتر از ۱۰۰ باشه اعتبار هر یه دونه مثبت میتونه کلی به ادم اعتبار بده ولی یکی که بالای ۲۰۰ هست شاید هر سه یا چهار مثبت یه دونه به اعتبارش اضافه کنه
یه چیز دیگه هم که فهمیدم تاثیر داره اینه که تو هر گستره ای که مقبولیتت باشه یه مینیم مثبت پستهات باید داشته باشه. مثلا اگه بالای ۲۰۰ باشی و پسست فقط ۱ مثبت داشته باشه اضافه که نمیشه به مقبولیتت هیچ خیلی هم ازش کم میشه. یعنی تا یه حدی اصلا به مقبولیتت اضافه نمیشه. علت این که مقبولیت اکثر مدیرای زحمت کش مانشت هم خیلی وقتها پایینتر از بقیه هست به خاطر اینه که اونا به دلیل پستهای زیادی که مجبورند ارسال کنند (از باب وظایف مدیریتی) باطلع از این بابت ضرر زیادی میکنند.
و یه چیز دیگه این که تقریبا مطمئنم هیچ ارتباطی با مدت زمان حضور در مانشت نداره چون من یه بار مرورگرم باز بود و ساعتها تو مانشت بودم ولی مقبولیتم هیچ تغییری نکرد حالا این که به مرور زمان مقبولیتت عوض بشه رو نمیدونم شاید تابع زمان هم درگیرش بشه. شایدم نه
در کل مستقل از این مقبولیت اون چیزی که منم مثل خیلی ها اعتقاد دارم مهم نفس عمل کمک به همدیگه و کمک گرفتن از همدیگه بدون هیچ گونه چشمداشت میباشه. من خودم وقتی چند وقت پیش حضورا رفتم پیش دکتر دیدم که واقعا بدون کوچکترین چشم داشتی برای مانشت زحمت کشیده و داره میکشه. بقیه مدیرا هم میدونم همین وضعو دارند و جا داره ازتک تکشون تشکر کنم.
امیدوارم این بچه های عضو مانشت این رو در نظر داشته باشند که تمام خدماتی که از مانشت دریافت میکنند مجانی بوده و در قیاس با خیلی از موسسات که پول کلان میگیرند ولی دوزار خدمات نمیدهند باید کلاهشون رو بندازند هوا و کلی هم متشکر هم باشند. از طرف دیگه تغییر تو مانشت خیلی سخته و بالطبع هزینه و زمان زیادی میبره برای همین تلاش کنیم جای پیشنهادات تغییرات اساسی تو همین چیزی که هست بهترین استفاده رو ازش بکنیم.
امیدوارم خدا هممون رو عاقبت به خیر کنه
توی پست قبلی بسته شده بود و امکان پست هم نداشتیم خواستم در جواب این جمله دکتر بگم که
"در حال حاضر مانشت تنها برای من بار مالی داره. فعلاً سیستم donation هم بسته شده و امکان هدیه دادن نیست. در حد توان خودم برای این سایت وقت و انرژی می‌گذارم. البته همه پیشرفت‌ها به خاطر دوستان و اعضای خوب مانشت هست.
بارها هم من گفتم و هم بقیه مدیران که منتی بر کسی نیست برای استفاده و خدمات سایت کاملاً رایگان هست. سعی در گرفتن تبلیغات داشتیم که با وجود برخی پیشنهادات ردشون کردیم. پیشنهادها هم از جانب دو تا موسسه کنکور بودن که خیلی معروف هستند. فعلاً ترجیح دادم که مانشت رایگان و بدون تبلیغ بمونه.
خدا رو چه دیدین شاید انجمنی بهتر از مانشت شکل گرفت و این رسالت ما روی دوش اون‌ها افتاد. "
گاهی اوقات خوبه که بدانیم در قبال چی داریم یه درخواستی میکنیم. باور کنید خیلی راحت تر از اونی که فکرش رو بکنید دکتر میتونه از اینجا پول در بیاره و با تبلیغ موسسات کلی پول به جیب بزنه ولی نمیکنه این کارو چون مهمه براش بیطرف بودن مانشت. همین یه کارش برای من یکی کلی ارزش داره و تا جایی که در توانم هست تلاش میکنم به بهتر شدن اینجا کمک کنم. امیدوارم بقیه هم با در نظر گرفتن این موضوع که این بندگان خدا صرفا به خاطر علاقه ای که به مانشت دارند به بقیه خدمات ارائه میکنند (جناب دکتر، فرداد خان و باقی مدیران زحمت کش اینجا) تلاش کنند بدون چشم داشت به بقیه کمک کنند.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , Manix
ارسال: #۳۶
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ ب.ظ
سیستم مقبولیت
سلام دوستان
من با مرورگر کروم ۲۷ نمیتونم منفی به کسی بدم یعنی اصلا روی علامت منفی که میرم غیر فعال ولی مثبت درسته
البته با ie 10 درسته
نمیشه کاریش کرد؟؟
البته من یادمه واسه بچه های دانشگاه خودمون هم که فروم بر پایه Mybb زده بودیم این همین مشکل رو داشت

یه خونه که اندازه ی دستامونه

که گوشه کنارش پر از حرفامونه

یه خونه که حالا دیگه اونجا نیستی

تو دیگه لب پنجرش وای نمیستی
مادر
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۶ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۴۴۰ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  ۳ کتاب مرجع برای تجزیه تحلیل سیستم شغل تحلیل گر سیستم hadiranji ۱ ۳,۷۷۱ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Mahla_EEL
  سیستم عامل و مقاله سیستم عامل morweb ۱ ۳,۰۵۹ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: gncooeler
  مرجع امتحان "تجزیه تحلیل سیستم ها " برای "کارشناس تحلیلگر سیستم" hadiranji ۰ ۳,۰۰۹ ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hadiranji
  سیگنال سیستم کامپیوتر (گرایش هوش) با سیگنال سیستم برق یکیه؟ Amir_94 ۲ ۲,۶۳۵ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: signal_micro
  [سیستم عامل] درصد سرباری CPU با وجود DMA (فصل یک سیستم عامل) sMohammad ۱ ۱,۹۵۰ ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Saman
  فرق بین مدریریت سیستم های اطلاعاتی و سیستم های تکنولوژی اطلاعات nikomat ۰ ۱,۴۳۲ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nikomat
  اطلاعاتی درمورد رشته های سیستم های تکنولوژی اطلاعات ، سیستم های چند رسانه هایی و... elahehma ۰ ۱,۸۳۳ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: elahehma
  رشته جدید مهندسی سیستم های الکترونیک دیجیتال یا مهندسی معماری سیستم های کامپیوتر majid11877 ۰ ۱,۹۰۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: majid11877

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close