زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب گسسته پارسه

ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ق.ظ
Question کتاب گسسته پارسه
دوستانی که کتاب جدید گسسته پارسه رو دارن(چاپ ۹۱) ممنون میشم به دو سوال زیر جواب بدید:

۱/آیا نوسینده کتاب اسماعیل نامور هستش(مثل سال ۹۰)؟
۲/آیا سوالات کنکور انتهای کتاب دارای راه حل تشریحی هست یا مثه چاپ ۹۰ بدون جوابه؟

مرسیWink

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ
کتاب گسسته پارسه
١-بله نامور !
٢-جواب هم نداره!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۸ ب.ظ
RE: کتاب گسسته پارسه
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)sang نوشته شده توسط:  ١-بله نامور !
٢-جواب هم نداره!

مرسی دوست عزیز...
واقعا من در تالیف این کتاب موندم!حتی زحمت ندادن به خودشون که کلید بدون توضیح رو بزارن....واقعا جایی برای حرف نمی مونه!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ
کتاب گسسته پارسه
نه دوست عزیز کتاب گسسته که به تازگی پارسه داده
مولفینش حمید حاج سید جوادی، مجتبی شاکری و ابولفصل طرقی حقیقت هست سوالات هم مبحثی هست و همگی با پاسخ تشریحی ولی نکته نامید کنندش اینه که قیمتش ۲۵۰۰۰ تومنه:دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)hesamo نوشته شده توسط:  نه دوست عزیز کتاب گسسته که به تازگی پارسه داده
مولفینش حمید حاج سید جوادی، مجتبی شاکری و ابولفصل طرقی حقیقت هست سوالات هم مبحثی هست و همگی با پاسخ تشریحی ولی نکته نامید کنندش اینه که قیمتش ۲۵۰۰۰ تومنه:دی

من توی فهرست کتابهای پارسه نگاه کردم اما چنین کتابی نبود که

شما خودتون این کتاب و تهیه کردین؟؟
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ب.ظ
کتاب گسسته پارسه
این کتاب رو به من هم دادند

تالیف : حمید حاج سید جوادی، مجتبی شاکری و ابولفصل طرقی حقیقت

قیمت ۲۵۰۰۰ تومان !!!!

نکنه عجیب و ناراحت کننده این کتاب اینه که تو هر صفحه اش ۱۰ تا غلط تایپی داره من فصل منطقش رو خوندم دیدم غلط زیاد

داره انداختمش گوشه اتاق و از یوسفی میخونم که امتحانش رو پس داده غلط تایپی هم نداره و میتونم اعتماد کنم.

واقعا در قبال ۲۵۰۰۰ تومان من موندم چرا این کتاب اینقدر ضعیفه و با دقت بازبینی نشده!!!

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ب.ظ
کتاب گسسته پارسه
اینی که میگم خارج از مطلب مرتبط با محتوای کتاب گسسته پارسه است و یه صحبت کلی است.
قیمت کتاب در حال حاضر دو برابر ، و بزودی بیشتر میشه. چون قیمت کاغذ ابتدا دو برابر و الآن تقریبا" نسبت به سه چهار ماه پیش ۵ برابر شده.
خیلی از یارانه های ارشاد هم برای کتابها قطع شده . الآن یه سری به کتابفروشیها بزنید و کتابهای چاپ همین دو سه ماه اخیر را ببینید . اگه مثلا" چاپ قبلیش بوده ۷۰۰۰ تومان چاپ جدیدش شده ۱۶-۱۸ هزار تومان. قیمت کاغذ A4معمولی از ۵۰۰ برگی ۶-۷ هزار تومان تا ۱۷ هزارتومان هم رسید . البته الآن شده انگار ۱۴ هزار تومان. بنابراین اگه کتابی میخواهید که ممکنه چاپ قدیمش هنوز باشه چون قیمت پشت جلد را مجبورند بفروشند برید بخرید چاپهای جدید قیمتهاش وحشتناکه.
خودکار ساده قیمتش دو برابر شده. الآن هر کلمه ای که مینویسید میشه گفت قیمت جوهر و کاغذش بحساب میادBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_ana , m@hboobe , Lonely Palm
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ ب.ظ
کتاب گسسته پارسه
بعضی وقت ها بعضی کتابها قیمت ندارن . آدم به پولش اصلا فکر نمیکنه

ولی کتاب گسسته با این کیفیت ضعیف و غلط های املایی مفت هم بدن گرونه!

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۴ ب.ظ
کتاب گسسته پارسه
حالا گذشته از غلط تایپی کسایی که گسسته پارسه و پورانو دیدن کدومو بهتر میدونن؟
ارسال: #۱۰
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط friends.)
کتاب گسسته پارسه
پوران بعضی فصلاش خیلی خلاصه گفته یعنی خیلی وقتا مبحثیو اگه اصلا بلد نباشید مطلب درست جا نمیفته حداقل برا من که اینطوری بود پارسه خیلی غلط داره کلا پارسه کتابای چاپ اولش این مشکلو دارن وقتی مشکلات از یه حدی بیشتر میشه اعصاب خورد کن میشه یه جایی هم می مونی تو دار اشتباه می کنی یا کتاب کلان یه کتاب استاندارد مثل راهیان ارشد یا پوران به نظر من بهتر از پارسه هست.....

(۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ)ana_ana نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)hesamo نوشته شده توسط:  نه دوست عزیز کتاب گسسته که به تازگی پارسه داده

من توی فهرست کتابهای پارسه نگاه کردم اما چنین کتابی نبود که

شما خودتون این کتاب و تهیه کردین؟؟
آره چون چاپ اولشه اشتباه زیاد داره و هنچین آش دهن سوزی نیست.....
ارسال: #۱۱
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۴ ب.ظ)maryam_ak نوشته شده توسط:  حالا گذشته از غلط تایپی کسایی که گسسته پارسه و پورانو دیدن کدومو بهتر میدونن؟
مشاور پارسه به من گفت پوران بخون.
ارسال: #۱۲
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۴ ب.ظ)maryam_ak نوشته شده توسط:  حالا گذشته از غلط تایپی کسایی که گسسته پارسه و پورانو دیدن کدومو بهتر میدونن؟

مشاور شما کیه؟
ارسال: #۱۳
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ب.ظ)maryam_ak نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۴ ب.ظ)maryam_ak نوشته شده توسط:  حالا گذشته از غلط تایپی کسایی که گسسته پارسه و پورانو دیدن کدومو بهتر میدونن؟

مشاور شما کیه؟

خانم اکرمی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۵۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۴۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۶۹۹ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۸۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۶۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۶۴۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۳۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
Lightbulb خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت marvelous ۵ ۴,۶۴۰ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sems
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۶۰ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۸۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close