زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین کتاب برای یادگیری مشتق و انتگرال

ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۱۸ ب.ظ
سلام
من در مقطع کارشناسی ناپیوسته هستم این ترمم معادلات دیفرانسیل دارم و همون طور که می دونید بیش از ۸۰% حساب دیفرانسیل انتگرال و مشتق است من چون حدود ۲ سال پیش انتگرال و مشتق رو خوندم یادم رفته یه کتاب خیلی خوب بهم معرفی کنید که بتونم بخونم تا تو این درس مشکلی نداشته باشم.
کتابه دوست دارم تمرینات زیاد داشته باشه اگه حل المساولم داشته باشه چه بهتر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ ب.ظ
من خودم تو دوره پیش دانشگاهی یه کتاب خوندم که خیلی تمرین داشت و عالی درس داده بود . باهاش کلا زندگی می کردم.خوراک ریاضیاتم بود.۳۰۰۰ مساله حساب دیفرانسیل و انتگرال جلد ۱ و ۲ (هر کدوم ۷۰۰ صفحه) تالیف سید حسین سید موسوی.البته نمیدونم الانم باشه تو بازار یا نه.از کتابای جدید خبر ندارم

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۳۸ ب.ظ
ببخشید کس دیگه کتاب دیگه ای نمی شناسه؟
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۲۳ ب.ظ
من از روی لیتهلد ( ومخصوصا راهنمای حلالمسائل لیتلد ) یاد گرفتم .(لیتهلد یکم قدیمیه ممکنه الان بهتر از اون هم موجود باشه)
یه کتاب هم پیام نور داره : ریاضیات عمومی - کتاب خوبیه و من بازهم از روی حل المسائلش خوندم که خوب بود(جلد طلایی رنگ داشت)
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ ب.ظ
حساب دیفرانسیل و انتگرال جورج توماس(نشر دانشگاهی)

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۵۰ ب.ظ
بهتر نبود قبل از ایجاد تاپیک ، یک مقدار سایت رو می گشتی !!! لینک زیر شاید کمک حالت باشه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۰۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۲۷ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۴۸۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۰,۹۲۹ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۴۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۱۶ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close