زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رفع اختلال ایجاد شده بخاطر نصب لودر ویندوز ۷

ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۵ ب.ظ، توسط farahnaz.)
سلام دوستان ومدیران گرامی
من روی درایو سیستمم نرم افزاری دارم که مجبورم داس نصب باشه و روی درایو دیگرم ویندوز xp نصب شده است میخواستم ویندوز ۷ را هم داشته باشم ضمن اینکه داس و xp را هم حتما باید داشته باشم . وقتی که ویندوز ۷ را نصب میکنم نصب میشه اما لودرش را که نصب میکنم که ویندوز قانونی (geniun)بشه پیام موفقیت آمیز نصبش میاد و وقتی ok میکنم سیستم ریست شده و دیگه هیچ چیزی جز یه صفحه سیاه که یک مکان نمای چشمک زن ظاهر میشه که هیچ چیزی هم نمیشه تایپک کرد میادSad که دیگه حتی گزینه های انتخاب داس و xp و ویندوز ۷ هم نمیاد وقتی دوباره ویندوز ۷ را نصب میکنم این مشکل برطرف میشه به شرطی که لودرش را برای قانونی کردن نصب نکنم وگرنه همین مشکل ذکر شده در بالا پیش میاد .Sad
لطفا یکی کمکم کنه اHuhHuhHuhHuh
دیگه نمیدونم چکار کنم .Sad
اگر هم لودر را نصب نکنم ویندوزم ۳۰ روزه کار میکنه و هیچ نرم افزاری روی کامپیوترم درست کار نمیکنه .

گل ها امضای خدا در زمین هستند ، بدون شک تو زیباترین امضای خدایی .
آرزویم این است که در این قلمروی ممکن پا در بیرون آن نهم تا توانم مرزهای ممکن را بیابم .
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ ب.ظ
مشکل از لودر هست از اخرین نسخه extream loader استفاده کن

[تصویر:  99687907715295763434.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz , انرژی مثبت
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط farahnaz.)
بلاخره راهش را پیداش کردم فقط نمیدونم جواب بده تستش میکنم خبرشو بهتون میگم .

یکی از مشکلات نادری که در حین نصب ویندوز ۷ برای بعضی از کاربران، به خصوص افرادی که می خواهند ویندوز ۷ را برروی لپتاپ و یا نوتبوک نصب نمایند، پیش می‌آید این است که پس از اتمام مراحل نصب و قبل از بالا آمن ویندوز برای بار اول، با یک صفحه مشکی خالی مواجه می شوند که تنها علامت چشمک زن کیبرد در گوشه آن به چشم می خورد و با ریستارتهای متوالی هم ویندوز بالا نمی‌آید و حتی با نصب مجدد هم مشکل حل نمی‌شود.

در مورد علت مشکل می توان از ناسازگاری لودر ویندوز ۷ با بایوس گفت تا دلایل دیگر.ولی برای حل این مشکل دو راه حل عمده وجود دارد:

راه حل اول : تغییر تنظیم در بایوس

۱- دستگاه را بوت کنید و وارد بایوس سیستم شوید.در PCها معمولا با زدن دکمه Delete و در لپتاپها با زدن دکمه F2 این کار صورت می‌گیرد.
۲- در تنظیمات بایوس به دنبال گزینه Hard Mode و یا Hard Option بگردید.
۳- مقدار آنرا از AHCI به IDE و یا ATA تغییر دهید.
۴- سیستم را ریستارت نمایید.اگر مشکل حل شده باشد که آدم خوش شانسی هستید در غیر این صورت باید راه‌حل دوم را امتحان کنید.

راه حل دوم : از طریق اجرای دستورات در بخش Repair ویندوز ۷

۱- دستگاه را با دیسک ویندوز هفت بوت کنید.البته اگر از محصولات گردو دارید، می‌توانید از دی وی دی ریکاوری ویندوز ۷ که به صورت بوتیبل است، استفاده نمایید و مستقیما به مرحله ۴ بروید.
۲- در صفحه‌ای که گزینه Install Now را می‌بینید، در پایین صفحه گزینه Repair your computer را انتخاب کنید.
۳- پنجره‌ای شامل دو گزینه باز می‌شود، یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید تا دکمه Next فعال شود.
۴- در صفحه بعد Command Prompt را باز کرده و در آن دستور زیر را تایپ کنید:

* bootsect /nt60 sys

۵-بعد از اجرای موفقیت‌آمیز دستور، سیستم را ریستارت کنید تا ویندوز بالا بیاید.اگر همچنان مشکل داشتید دواره مراحل بالا را انجام دهید و دستورات زیر را انجام دهید و بعد از هر دستور دکمه Enter را بزنید.

* bootrec.exe /FixMbr
bootrec.exe /FixBoot
bootrec.exe /RebuildBcd

دوباره سیستم را ریستارت کنید.اکنون ویندوز ما مشکلی ندارد فقط احتمالا اکتیو نیست که از تاپیک زیر آخرین اکتیویتور Windows Loader را دریافت و اجرا نمایید.

آرزویم این است که در این قلمروی ممکن پا در بیرون آن نهم تا توانم مرزهای ممکن را بیابم .
۵
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ق.ظ
من ۲ تا ورژن از میندوز ۷ دارم یکیش رو هرکاری میکنم geniun نمیشه ولی دومی geniunنصب میشه.شاید به خاطر ورزن باشه. در مورد نصب داس همراه با ویندوز ، برای ۷ نمیدونم امکانپذیر هست یا خیر ، چون وقتی خودم dos رو نیاز دارم با virtual pc مشکلم رو رفع میکنم . مگر اینکه برنامه قدیمی باشه که هنوز به اون نیاز هست و هنوز upgrade نشده و بخواد autorun مستقیما توی dos بیاد بالا .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط farahnaz.)
RE: رفع اختلال ایجاد شده بخاطر نصب لودر ویندوز ۷
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  من ۲ تا ورژن از میندوز ۷ دارم یکیش رو هرکاری میکنم geniun نمیشه ولی دومی geniunنصب میشه.شاید به خاطر ورزن باشه. در مورد نصب داس همراه با ویندوز ، برای ۷ نمیدونم امکانپذیر هست یا خیر ، چون وقتی خودم dos رو نیاز دارم با virtual pc مشکلم رو رفع میکنم . مگر اینکه برنامه قدیمی باشه که هنوز به اون نیاز هست و هنوز upgrade نشده و بخواد autorun مستقیما توی dos بیاد بالا .

ممنون میشه اگه امکانش هست کرکی که براتون قانونی کرد ویندوزتون را لینکشو بزارید ؟؟ هر کدومش که جدیدتر میخواستم .
من کرک جدید کرفتم مراحل بالا هم با روش دوم بار اول جواب داد اما وقتی کرک جدید رانصب کردم اما باز جواب ندادSad

ممنون میشم راهنماییم کنید.

۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ق.ظ
راستش من کرکی نگرفتم فقط ۲ تا dvd مختلف از ویندوز ۷ داشتم.ولی با سرچ کردن شاید پیدا بشه
شاید ، کرک باید روی نسخه خاصی نصب بشه
۱
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط farahnaz.)
(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ب.ظ)farahnaz نوشته شده توسط:  راه حل اول : تغییر تنظیم در بایوس

۱- دستگاه را بوت کنید و وارد بایوس سیستم شوید.در PCها معمولا با زدن دکمه Delete و در لپتاپها با زدن دکمه F2 این کار صورت می‌گیرد.
۲- در تنظیمات بایوس به دنبال گزینه Hard Mode و یا Hard Option بگردید.
۳- مقدار آنرا از AHCI به IDE و یا ATA تغییر دهید.
۴- سیستم را ریستارت نمایید.اگر مشکل حل شده باشد که آدم خوش شانسی هستید در غیر این صورت باید راه‌حل دوم را امتحان کنید.

راه حل دوم : از طریق اجرای دستورات در بخش Repair ویندوز ۷

۱- دستگاه را با دیسک ویندوز هفت بوت کنید.البته اگر از محصولات گردو دارید، می‌توانید از دی وی دی ریکاوری ویندوز ۷ که به صورت بوتیبل است، استفاده نمایید و مستقیما به مرحله ۴ بروید.
۲- در صفحه‌ای که گزینه Install Now را می‌بینید، در پایین صفحه گزینه Repair your computer را انتخاب کنید.
۳- پنجره‌ای شامل دو گزینه باز می‌شود، یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید تا دکمه Next فعال شود.
۴- در صفحه بعد Command Prompt را باز کرده و در آن دستور زیر را تایپ کنید:

* bootsect /nt60 sys

۵-بعد از اجرای موفقیت‌آمیز دستور، سیستم را ریستارت کنید تا ویندوز بالا بیاید.اگر همچنان مشکل داشتید دواره مراحل بالا را انجام دهید و دستورات زیر را انجام دهید و بعد از هر دستور دکمه Enter را بزنید.

* bootrec.exe /FixMbr
bootrec.exe /FixBoot
bootrec.exe /RebuildBcd

دوباره سیستم را ریستارت کنید.اکنون ویندوز ما مشکلی ندارد فقط احتمالا اکتیو نیست که از تاپیک زیر آخرین اکتیویتور Windows Loader را دریافت و اجرا نمایید.

دوستان راه اول را رفتم تو تنظیمات بایوسم نتونستم Hard Mode و Hard Option را پیداکنم اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه .

راه دوم را هم انجامش دادم جواب داد ویندوزم اومد بالا و لودر از ویندوز پاک شد لودر جدید دیگه نصب کردم باز همونطوری سیاه شد و وقتی هم روش دوم را خواستم روش اعمال کنم دیگه جواب نداد .
مثل اینکه روش دوم فقط یه بار میشه استفاده کرد وقتی ویندوزم اومد بالا خوشحال شدم البته قانونی نبود یعنی لودرش پاک شده بود وقتی لودر جدید هم نصب کردم جواب نداد و دوباره سیاه شد .

۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۴۱ ق.ظ
یکی به من لودر جدیده ویندوز ۷ را بده Sad
اگه امکانش هست Sad ورژن ۴ یا ۳
من که کلافه شدم .

۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ ق.ظ
راه حل صحیح همین دومی هست

برای کرک ویندوز حتما هم نیازی به لودر نیست

بهترین لودر همین windows loader by daz 2.1 هست

از این لینک remove WAT رو دانلود و استفاده کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نکته: قبل از نصب این برنامه حتما لودر قبلی را پاک کنید (لودر رو باز و روی آنیستال کلیک کنید)
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz , fatima1537 , Aurora
ارسال: #۱۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط farahnaz.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ)a54m4m نوشته شده توسط:  راه حل صحیح همین دومی هست

برای کرک ویندوز حتما هم نیازی به لودر نیست

بهترین لودر همین windows loader by daz 2.1 هست

از این لینک remove WAT رو دانلود و استفاده کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نکته: قبل از نصب این برنامه حتما لودر قبلی را پاک کنید (لودر رو باز و روی آنیستال کلیک کنید)
ممنون . لودر را با روش دوم حذفش کردم ویندوز اومد بالا بعد remove WAT رانصبش کردم سیستمم ریست شد و ویندوز بالا اومد .اما تو مشخصاتش ننوشته که ویندوز قانونی شده فقط اون محدودیت زمانی که به فرض ۳۰ روز بود دیگه نیست .
این حالت درسته دیگه اکسپایر نمیشه ؟SmileSmile

نکته : روش دوم فقط یکبار جواب میده . بعدش دیگه نمیشه و باید دوباره ویندوز ۷ رانصبش کنید . من که چون تعدادی لودر گرفته بودم نصبش کردم نشد مجبور شدم ویندوز ۷ را هی نصبش کنم . ولی باز این روش دوم خیلی به کارم اومد .Tongue

۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ق.ظ
خواستم بگم من برنامه هایی که توی ارسال a54m4m بود رو نصب کردم و ویندوز ۷ من geniun شد . تشکر ازشما
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ)farahnaz نوشته شده توسط:  ممنون . لودر را با روش دوم حذفش کردم ویندوز اومد بالا بعد remove WAT رانصبش کردم سیستمم ریست شد و ویندوز بالا اومد .اما تو مشخصاتش ننوشته که ویندوز قانونی شده فقط اون محدودیت زمانی که به فرض ۳۰ روز بود دیگه نیست .

نکته : روش دوم فقط یکبار جواب میده . بعدش دیگه نمیشه و باید دوباره ویندوز ۷ رانصبش کنید . من که چون تعدادی لودر گرفته بودم نصبش کردم نشد مجبور شدم ویندوز ۷ را هی نصبش کنم . ولی باز این روش دوم خیلی به کارم اومد .Tongue

خیر در حالت عادی اکسپایر نمی شود, این نوع کرک هم روشیست

در مورد روش دوم, قبل از نصب هر لودر, کرک های قبلی را پاک و حتما فایل readme همراه را خوانید(نکات لازم حین نصب و پاک کردن لودر و ... نوشته می شود)

موفق باشید
۲
۰
ارسال: #۱۳
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط Shiny.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ)farahnaz نوشته شده توسط:  ممنون . لودر را با روش دوم حذفش کردم ویندوز اومد بالا بعد remove WAT رانصبش کردم سیستمم ریست شد و ویندوز بالا اومد .اما تو مشخصاتش ننوشته که ویندوز قانونی شده فقط اون محدودیت زمانی که به فرض ۳۰ روز بود دیگه نیست .

اگه ویندوز خودشو آپدیت کنه ، چرا دوباره اکسپایر میشه. آپدیت ویندوز رو غیرفعال کن
نمیدونم اگه دوباره اکسپایر بشه میشه با remove WAT درستش کرد یا نه؟

If one can do it , U too can do it
If none can do it , U must do it

حالم به هم می خوره از فرشته های الکی / این همه از ما بهترون، قدیسای دروغکی...
۳
۰
ارسال: #۱۴
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ)Shiny نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ)farahnaz نوشته شده توسط:  ممنون . لودر را با روش دوم حذفش کردم ویندوز اومد بالا بعد remove WAT رانصبش کردم سیستمم ریست شد و ویندوز بالا اومد .اما تو مشخصاتش ننوشته که ویندوز قانونی شده فقط اون محدودیت زمانی که به فرض ۳۰ روز بود دیگه نیست .

اگه ویندوز خودشو آپدیت کنه ، چرا دوباره اکسپایر میشه. آپدیت ویندوز رو غیرفعال کن
نمیدونم اگه دوباره اکسپایر بشه میشه با remove WAT درستش کرد یا نه؟

با نسخه های جدید فکر کنم دیگه اکسپر نمیشه.

نیازی به غیر فعال کردن کل آپدیت ویندوز نیست, همین که آپدیت KB971033 را نصب نکنید (تیکش را بردارید) کافیست

بله اگر اکسپایر شد, با دانلود نسخه جدید این کرک ها میشه دوباره درستش کرد
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shiny , farahnaz
ارسال: #۱۵
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  خواستم بگم من برنامه هایی که توی ارسال a54m4m بود رو نصب کردم و ویندوز ۷ من geniun شد . تشکر ازشما

من که نصب کردم نشدSad

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۸۱ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۱۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۶۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۲۹۸ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  مرتبه ایجاد درخت rad.bahar ۱ ۳,۰۸۰ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۵۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۶۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۸۳۱ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  آموزش آپدیت ویندوز ۷ به ویندوز ۱۰ elecomco ۰ ۲,۴۳۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close