زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هزینه ادامه تحصیل در خارج از کشور

ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ق.ظ
کسی در مورد هزینه خرید مدرک و گرفتن ویزا برای ادامه تحصیل در خارج از کشور خبر داره ؟

http://www.persianqa.tk/
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ق.ظ
منظورتون از خارج کشور کجاست ؟؟

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ق.ظ
منظور از خرید مدرک چیه؟ :دی

[تصویر:  99687907715295763434.gif]
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ ق.ظ
RE: هزینه ادامه تحصیل در خارج از کشور
در سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
جواب اینجور سوالات رو دقیق تر می تونید پیدا کنید. البته قسمت فرومش کامل تر.
ضمنا بزرگترین مسئله برای این کار گرفتن مدرک زبان و بعدش پذیرش که برای امسال دیگه فکر می کنم دیر شده باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۳۰ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  منظورتون از خارج کشور کجاست ؟؟

کانادا

ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
این سایت هم می تونه مفید باشه .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

الان دقیقا نمی دونم هزینه ازاد کردن مدرک چقدره فکر کنم ۶-۷ تایی بشه البته اصلا مطمئن نیستم چون سابقها ارزون تر بوده الان گرون تر شده. حالا یه سر به این سابتم بزنید فکر کنم بد نباشه. البته تا اون جایی که من میدونم اگر تقاضای کار بدید و نتونید کار پیدا کنید هم می شه یه جورایی مدرک رو ازاد کرد و فکر کنم باید ۶ ماهی بگذره البته دقیقا نمی دونم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , mona23
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ ب.ظ
هزینه آزاد کردن مدرک یا همون خریدنش برای رشته های آی تی و کامپیوتر تو دانشگاه های دولتی بین ۱ تا ۳ میلیون تومان هست که بستگی به سهمیه کنکور ورودی دانشگاهتون داره و همچنین اگه رتبه کنکورتون خوب بوده می تونین سهمیتون رو عوض کنین
من این کار رو کردم و هزینه ای که باید پرداخت کنم از ۲/۵ میلیون تومن به ۱ میلیون تومن کاهش پیدا کرد

در مورد تحصیل خارج از کشور هم باید بگم از لحاظ وضع مالی اگر خیلی خوب هستین باید رو جیب خودتون حساب در غیر اینصورت باید از جایی پذیرش بگیرین که بهتون فاند بده (ترجیحا فول فاند) تا بتونین راحت تر ویزا رو هم بگیرین
نمره تافل و GRE بالا بهتون تا حد زیادی کمک می کنه
علاوه بر این دو نمره، هرچقدر رزومه علمی قوی تری داشته باشین شانس فاند گرفتن افزایش پیدا می کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: farazin , blackhalo1989 , انرژی مثبت , mfXpert
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۲۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  هزینه آزاد کردن مدرک یا همون خریدنش برای رشته های آی تی و کامپیوتر تو دانشگاه های دولتی بین ۱ تا ۳ میلیون تومان هست که بستگی به سهمیه کنکور ورودی دانشگاهتون داره و همچنین اگه رتبه کنکورتون خوب بوده می تونین سهمیتون رو عوض کنین
من این کار رو کردم و هزینه ای که باید پرداخت کنم از ۲/۵ میلیون تومن به ۱ میلیون تومن کاهش پیدا کرد

در مورد تحصیل خارج از کشور هم باید بگم از لحاظ وضع مالی اگر خیلی خوب هستین باید رو جیب خودتون حساب در غیر اینصورت باید از جایی پذیرش بگیرین که بهتون فاند بده (ترجیحا فول فاند) تا بتونین راحت تر ویزا رو هم بگیرین
علاوه بر این دو نمره، هرچقدر رزومه علمی قوی تری داشته باشین شانس فاند گرفتن افزایش پیدا می کنه
ارشد قیمت جدیدش چنده؟
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۵ ب.ظ
من شنیدم برای ورودی های ۹۰ حدود ۷ میلیون شده.

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۱۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  من شنیدم برای ورودی های ۹۰ حدود ۷ میلیون شده.
من ۱۵ ۲۰ میلیون رو شنیدم حتی بیشتر.
ارسال: #۱۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط saba1000.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۲۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  هزینه آزاد کردن مدرک یا همون خریدنش برای رشته های آی تی و کامپیوتر تو دانشگاه های دولتی بین ۱ تا ۳ میلیون تومان هست که بستگی به سهمیه کنکور ورودی دانشگاهتون داره و همچنین اگه رتبه کنکورتون خوب بوده می تونین سهمیتون رو عوض کنین

در مورد هزینه در اونجا که پذیرش قراره بگیرم من هزینه ویزا و از این قبیل هزینه ها برای رفتن می خواستم بدونم چقدر میشه ؟
در مورد کاهش هزینه خرید مدرک میشه واضح تر توضیح بدین ؟
ممنونم از اینکه جواب دادین

(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  من شنیدم برای ورودی های ۹۰ حدود ۷ میلیون شده.

برای ورودی ۸۸ نمی دونید چقد ر میشه ؟
ارشد ۸۸

ارسال: #۱۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ب.ظ
احتمالا خیلی کمتر میشه چون قانونشو جدیدا تغییر دادن.
ارسال: #۱۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ارشد قیمت جدیدش چنده؟

خرید مدرک ارشد از هزینه ی شبانه گرون تر شده . بهتره برین وزارت کار مدرک لیسانستون رو آزاد کنین منم این کارو کردم . که موقعی که ارشد تموم شد یه ۱ میلیون دیگه اضافه نشه Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۱۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط Potential.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  من شنیدم برای ورودی های ۹۰ حدود ۷ میلیون شده.
من ۱۵ ۲۰ میلیون رو شنیدم حتی بیشتر.

نه دیگه این همه !!! مطمئن باشید بالای ۸ نیست !

اونوقت همه شبانه میزدن !!! یا از شبانه ها هم پول میگیرن!؟
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ارشد قیمت جدیدش چنده؟

خرید مدرک ارشد از هزینه ی شبانه گرون تر شده . بهتره برین وزارت کار مدرک لیسانستون رو آزاد کنین منم این کارو کردم . که موقعی که ارشد تموم شد یه ۱ میلیون دیگه اضافه نشه Big Grin

وقتی که دانشجو باشید نمیتونید مدرک رو آزاد کنید ، چون اونجا باید امضا کنید که نه شاغل اید نه مشغول به تحصیل ، اگه بفهمن مشکل پیش میاد.

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۱۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ارشد قیمت جدیدش چنده؟

سلام و ممنون از راهنماییتون
اینکه فرمودین رفتین وزارت کار و مدرکتون رو آزاد کردین رو میشه بگین چقدر گرفتن ؟
من هم کاردانی روزانه بودم هم کارشناسی و می خواستم بدونم شما اگر کارشناسی پیوسته بودین کلا چقدر شده ؟ و فارغ التحصیل چه سالی هستین ؟
دیگه اینکه من از مهندس عادلی نیا شنیده بودم واسه آزاد کردن مدرک باید برم به سنجش پول بدم و الان صحبت شما کمی گیجم کرد ممنون میشم کمی بیشتر توضیح بدین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۶۶۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۹۲ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۴۵۹ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۹۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۵۶ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۵۰۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۰۶ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  تعیین زمان سفارت کشور فرانسه zpv1234 ۰ ۲,۰۹۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zpv1234

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close