زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه کسی درسی رو در کنکورش ۱۰۰ زده؟

ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ
سلام
دوستانی که در کنکور تحصیلات تکمیلی شرکت کردند و درسی رو ۱۰۰ زدن میشه بگن چطوری تونستند ۱۰۰ بزنند و از چه کتاب و منبعی مطالعه کردند و تقریبا چند ساعت در اون زمینه مطالعه کردند؟
مرسیSmile
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ، توسط unique_as14.)
RE: چه کسی درسی رو در کنکورش ۱۰۰ زده؟
من منطقی و معماری و مدار الکتریکی و VLSI (با کلیدهای اولیه) همه تستاشو درست زدم

منطقی که درس آسونیه / من کتابی واسش نخوندم فقط تستهای ۵ سال اخیرو حل کردم (استاد مدار منطقیم تو دانشگاه خیلی خوب بود)

ولی معماری کامپیوتر چون زمینه مورد علاقه هست خیلی کتاب خوندم / مانو رو که واسه پاس کردنش خوندم / بعد استالینگز خودم خوندم / پترسون هم ترم بعد که معماری پاس کردم میرفتم سر کلاسهای یه استاد دیگه ازش درس میداد و خیلی سخت گیر بودن که کمک زیادی بهم کرد / (البته چون رشته ام سخت افزاره با معماری ریزپردانده ها و میکروکنترلرها هم آشنا بودم) / اما واسه تست پوران (هادی یوسفی) و راهیان ارشد (فرشاد صفائی) خوندم و هر دوشون خوب بودن اما فرشاد صفائی به نظرم بهتر بود

مدار الکتریکی هم چون مجبور شدم تو دانشگاه با بچه های برق پاسش کنم بیشتر از سرفصلهای کامپیوترها یاد گرفتم و تمرینات زیادی مجبور شدم حل کنم و برای کتاب تست کاروزرگر (پوران) فقط خوندم

VLSI و الکترونیک دیجیتال هم که از زمینه های مورد علاقمه و زیاد واسش کتاب خوندم و یه مقاله هم دارم آماده میکنم به زودی / ولی کتاب که خیلی از خوندنش لذت بردم اینا بودند: کتاب مدارهای مجتمع دیجیتال از Hodges / مدارهای مجتمع از Demassa / مدارهای مجتمع دیجیتال از Rabeay /طراحی VLSI دیجیتال از صاحب زمانی و فرشاد صفائی / واسه تست هم کتاب دیجیتال علیرضا احسانی (دانش پژوهان) و راهیان ارشد دیجیتال و VLSI (امین حسن زاده) خوندم
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , farzaneh_best , H-Arshad , بهارک_۱ , jazana , reyhaneh64 , **sara** , m@hboobe , fatemesoleimani
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ب.ظ
یعنی کسی دیگه نیست؟
۱
۰
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ ب.ظ
من سر کنکور خودم نظریه رو ۱۰۰ زدم. کتاب لینز و کلاس دکتر کارگهی به نظرم خیلی خوبه.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , Masoud05 , barca , پشتکار , yaser_ilam_com , jazana , Neda_H , **sara**
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ ب.ظ
من هم نظریه رو ۱۰۰ زدم و کتاب لینز + کتابای تستی رو خونده بودم .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , Masoud05 , barca , پشتکار , jazana , Neda_H
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط unique_as14.)
(۱۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  من سر کنکور خودم نظریه رو ۱۰۰ زدم. کتاب لینز و کلاس دکتر کارگهی به نظرم خیلی خوبه.

(۱۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  من هم نظریه رو ۱۰۰ زدم و کتاب لینز + کتابای تستی رو خونده بودم .

یعنی هیچ کتابی دیگه نخوندید / تمرینات لینز به نظرتون کامل بود؟
۲
۰
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ ب.ظ
بله فقط همینارو خوندم . کتابهای تستی هم که خوندم ، پوران + جهش + پارسه بود . تمرینای لینز خیلی عالیه و هنوز هم برای کنکور جوابگو هست . اما اگه کسی بتونه کتاب سیپسر رو هم یاد بگیره که عالی میشه .
البته من کنکور ۹۰ بودم و luna هم کنکور ۸۹ .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , jazana
ارسال:
۱۷ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ق.ظ
سلام دوستان .
من ۱۰۰ نداشتم اما ...
الگوریتم ، ساختمان داده ، معماری ،هر کدام ۵ تا رو از ۶ سوال درست زدم

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , پشتکار , unique_as14 , alireza_it
ارسال:
۱۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  سلام دوستان .
من ۱۰۰ نداشتم اما ...

سلام

عالیه, موفق باشید ان شاء الله در تهران....

منابع تان را هم معرفی بفرمایید خیلی ممنون می شوم.

با احترام
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ق.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  سلام دوستان .
من ۱۰۰ نداشتم اما ...

برای ساختمان داده و طراحی الگوریتم چه کتابهایی خوندی و تمرینها چه کتابی حل کردی؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
ممنون دوستان
در مورد معماری کتاب موریس مانو رو دانشگاه پاس کردم واسه ارشد هم کامل خوندم اما واسه حل تست از کتاب پوران یوسفی استفاده کردم خیلی بهم کمک کرد .

در مورد الگوریتم و ساختمان داده اولا پایه درسی قوی داشتم و رو این کتابا کار کرده بودم ،ثانیا به این دو کتاب علاقه خاصی دارم در مورد الگوریتم از کتاب های پوران ، راهیان ارشد و هوروویتز استفاده کردم اما به نظر من قدرت تحلیل سوالات خیلی مهمه .
در مورد داده هوروویتز و مقسمی رو کامل مطالعه کردم .
نکته جالب اینکه از هیچ منبع ترجمه شده CLRS استفاده نکردم اما سر جلسه واقعا آماده بودم.

حالا دو تا سوال منطقی و یک سوال نظریه رو واقعا موندم چه جوری خراب کردم آخه خیلی راحت بودن Sad
توکل بر خدا ، ازش خواستم هر چی که خواست خودش بود همون بشه .Smile
برا همتون هم آرزوی موفقیت دارم بالاخص بچه های معماری که امسال فکر کنم غوغا کننHeart
موفق باشید.

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۲
۰
ارسال: #۱۲
۱۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ب.ظ
منم نظریه امسال رو همشو درست زدم. یکیشو هم نزدم.

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , H-Arshad , پشتکار

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۱۲ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۸,۹۰۶ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  فروش کتابهای درسی نرم افزار bf92149026 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bf92149026

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close