زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد -سال ۹۰

ارسال: #۱۶
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ
نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
آره والا راست می گوید شما........................................................
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط cprogrammer.)
بینید هر سال دانشگاه آزاد برای ممتازین ثبت نام داره ، و ثبت نام هم همزمان با ثبت نام با آزمون این داشنگاه هست ، و دو اعلام نتیجه داره که یکی معمولا توی اسفند ماه هست و یکی توی اوایل مهر ، شما اگه به عنوان مثال بهمن فارغ اتحصیل شده باشید اگر اسفند ماه جواب هارو نگاه کنید خذف مدرک شده اید به این دلیل که درک شما توسط اداره کل فارغ التحصیلان ثبت نشده هنوز و ۶-۷ ماه بعد یعنی همون مهر اگر دنبال کارهای فارغ التحصیلی رفته باشید و دانشنامه رو دریافت کرده باشید توی گزینش شرکت داده می شوید، اگر دانشگاه خودتون همون رشته رو توی ارشد داشته باشه که توی همون دانشگاه پذیرش می شوید و در غیر این صورت پذیرش کشوری بر اساس معدل و یکسری ضرایبی که به واحد های آزاد متعلق هست پذیرش می شوید به این معنی که به عنوان مثال ۱۷کسی که در تهران جنوب با ۱۷ فارغ التحصیل شده با ۱۷ فارغ التحصیلان واحد های دیگر متفاوت هست، شرایط ممتازین هم توی دفترچه هر سال ذکر می شه ، تا هم اکنون که به این صورت بوده کسانی که حداکثر تا چهار نیم سال برای ناپیوسته و هشتم ترم هم برای پیوسته ها است ،نباید واحد معادلسازی داشته باشید، و همین طور باید جزء ده درصد اول فارغ التحصیلان باشید به عنوان مثال اگر دانشگاه در سال ۸۸ به عنوان ورودی ۱۵۰ نفر گرفته باشد ، شما باید جزء ۱۵ نفر اولی باشید که فارغ التحصیل شدند.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arminjahan
ارسال: #۱۸
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ
خوب دوست عزیز من که ۹۱/۴/۳۰ فارغ التحصیل شدم و الان کار های فارغ التحصیل انجام دادم دانشنامه من کی آماده می شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۱۹
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ ب.ظ
معمولا دانشنامه حداقل ۱/۵ ماه و حداکثر ۶ماه حاضر می شه
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ ب.ظ
RE: نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
سلام من ورودی ۸۶ بودم و سه ترمه تموم کردم توی ترم خودم نفر دوم شدم با معدل ۱۷/۲۷
ترم قبلش دوستم با معدل ۱۷/۲۷ شبستر قبول شد اما من هیج جا قبول نشدم
همش به معدلیای همون سال بستگی داره امیدوارم کسی مثل من بدشانس نباشه دوستانBlush

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۱
۰
ارسال: #۲۱
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ
پس با این تفاسیر به ممتازی نگاه نمی کنند به دانشگاه و معدل نگاه می کنند آیا دوست شما ممتاز بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)salehi57 نوشته شده توسط:  سلام من ورودی ۸۶ بودم و سه ترمه تموم کردم توی ترم خودم نفر دوم شدم با معدل ۱۷/۲۷
ترم قبلش دوستم با معدل ۱۷/۲۷ شبستر قبول شد اما من هیج جا قبول نشدم
همش به معدلیای همون سال بستگی داره امیدوارم کسی مثل من بدشانس نباشه دوستانBlush

منم دقیقا مثل شما شد ، این بدون ازمون همش شانسیه Sad

خوشبختی در این است که شخص بداند که چه می خواهد و آنچه را آرزو دارد مشتاقانه بخواهد.

جان کولیتر
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)cprogrammer نوشته شده توسط:  بینید هر سال دانشگاه آزاد برای ممتازین ثبت نام داره ، و ثبت نام هم همزمان با ثبت نام با آزمون این داشنگاه هست ، و دو اعلام نتیجه داره که یکی معمولا توی اسفند ماه هست و یکی توی اوایل مهر ، شما اگه به عنوان مثال بهمن فارغ اتحصیل شده باشید اگر اسفند ماه جواب هارو نگاه کنید خذف مدرک شده اید به این دلیل که درک شما توسط اداره کل فارغ التحصیلان ثبت نشده هنوز و ۶-۷ ماه بعد یعنی همون مهر اگر دنبال کارهای فارغ التحصیلی رفته باشید و دانشنامه رو دریافت کرده باشید توی گزینش شرکت داده می شوید، اگر دانشگاه خودتون همون رشته رو توی ارشد داشته باشه که توی همون دانشگاه پذیرش می شوید و در غیر این صورت پذیرش کشوری بر اساس معدل و یکسری ضرایبی که به واحد های آزاد متعلق هست پذیرش می شوید به این معنی که به عنوان مثال ۱۷کسی که در تهران جنوب با ۱۷ فارغ التحصیل شده با ۱۷ فارغ التحصیلان واحد های دیگر متفاوت هست، شرایط ممتازین هم توی دفترچه هر سال ذکر می شه ، تا هم اکنون که به این صورت بوده کسانی که حداکثر تا چهار نیم سال برای ناپیوسته و هشتم ترم هم برای پیوسته ها است ،نباید واحد معادلسازی داشته باشید، و همین طور باید جزء ده درصد اول فارغ التحصیلان باشید به عنوان مثال اگر دانشگاه در سال ۸۸ به عنوان ورودی ۱۵۰ نفر گرفته باشد ، شما باید جزء ۱۵ نفر اولی باشید که فارغ التحصیل شدند.
خوب من که از دانشگاه غیرانتفائی فارغ التحصیل شدم می تونم شرکت کنم؟من ۳۱/۴/۹۱ فارغ التحصیل شدم و گواهی موقت هم گرفتم معدلم ۱۷/۳۵ شده ولی فکر نمی کنم جز ۱۰ درصد اول باشم
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ)star00 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)cprogrammer نوشته شده توسط:  بینید هر سال دانشگاه آزاد برای ممتازین ثبت نام داره ، و ثبت نام هم همزمان با ثبت نام با آزمون این داشنگاه هست ، و دو اعلام نتیجه داره که یکی معمولا توی اسفند ماه هست و یکی توی اوایل مهر ، شما اگه به عنوان مثال بهمن فارغ اتحصیل شده باشید اگر اسفند ماه جواب هارو نگاه کنید خذف مدرک شده اید به این دلیل که درک شما توسط اداره کل فارغ التحصیلان ثبت نشده هنوز و ۶-۷ ماه بعد یعنی همون مهر اگر دنبال کارهای فارغ التحصیلی رفته باشید و دانشنامه رو دریافت کرده باشید توی گزینش شرکت داده می شوید، اگر دانشگاه خودتون همون رشته رو توی ارشد داشته باشه که توی همون دانشگاه پذیرش می شوید و در غیر این صورت پذیرش کشوری بر اساس معدل و یکسری ضرایبی که به واحد های آزاد متعلق هست پذیرش می شوید به این معنی که به عنوان مثال ۱۷کسی که در تهران جنوب با ۱۷ فارغ التحصیل شده با ۱۷ فارغ التحصیلان واحد های دیگر متفاوت هست، شرایط ممتازین هم توی دفترچه هر سال ذکر می شه ، تا هم اکنون که به این صورت بوده کسانی که حداکثر تا چهار نیم سال برای ناپیوسته و هشتم ترم هم برای پیوسته ها است ،نباید واحد معادلسازی داشته باشید، و همین طور باید جزء ده درصد اول فارغ التحصیلان باشید به عنوان مثال اگر دانشگاه در سال ۸۸ به عنوان ورودی ۱۵۰ نفر گرفته باشد ، شما باید جزء ۱۵ نفر اولی باشید که فارغ التحصیل شدند.
خوب من که از دانشگاه غیرانتفائی فارغ التحصیل شدم می تونم شرکت کنم؟من ۳۱/۴/۹۱ فارغ التحصیل شدم و گواهی موقت هم گرفتم معدلم ۱۷/۳۵ شده ولی فکر نمی کنم جز ۱۰ درصد اول باشم
این پذیرش فقط برای دانشجویان دانشگاه آزاد هست،اما سازمان سنجش هر سال برای ممتازین کلیه دانشگاه ها این پذیرشو انجام می ده.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط arminjahan.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ق.ظ)cprogrammer نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ)star00 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)cprogrammer نوشته شده توسط:  بینید هر سال دانشگاه آزاد برای ممتازین ثبت نام داره ، و ثبت نام هم همزمان با ثبت نام با آزمون این داشنگاه هست ، و دو اعلام نتیجه داره که یکی معمولا توی اسفند ماه هست و یکی توی اوایل مهر ، شما اگه به عنوان مثال بهمن فارغ اتحصیل شده باشید اگر اسفند ماه جواب هارو نگاه کنید خذف مدرک شده اید به این دلیل که درک شما توسط اداره کل فارغ التحصیلان ثبت نشده هنوز و ۶-۷ ماه بعد یعنی همون مهر اگر دنبال کارهای فارغ التحصیلی رفته باشید و دانشنامه رو دریافت کرده باشید توی گزینش شرکت داده می شوید، اگر دانشگاه خودتون همون رشته رو توی ارشد داشته باشه که توی همون دانشگاه پذیرش می شوید و در غیر این صورت پذیرش کشوری بر اساس معدل و یکسری ضرایبی که به واحد های آزاد متعلق هست پذیرش می شوید به این معنی که به عنوان مثال ۱۷کسی که در تهران جنوب با ۱۷ فارغ التحصیل شده با ۱۷ فارغ التحصیلان واحد های دیگر متفاوت هست، شرایط ممتازین هم توی دفترچه هر سال ذکر می شه ، تا هم اکنون که به این صورت بوده کسانی که حداکثر تا چهار نیم سال برای ناپیوسته و هشتم ترم هم برای پیوسته ها است ،نباید واحد معادلسازی داشته باشید، و همین طور باید جزء ده درصد اول فارغ التحصیلان باشید به عنوان مثال اگر دانشگاه در سال ۸۸ به عنوان ورودی ۱۵۰ نفر گرفته باشد ، شما باید جزء ۱۵ نفر اولی باشید که فارغ التحصیل شدند.
این پذیرش فقط برای دانشجویان دانشگاه آزاد هست،اما سازمان سنجش هر سال برای ممتازین کلیه دانشگاه ها این پذیرشو انجام می ده.
سلام دوست عزیز اشتباه می کنید دولتی فقط دانشجوهای دولتی (روزانه و شبانه)رو بدون آزمون می گیره
آزاد هم فقط دانشجویان آزاد رو می گیره
۱
۱
ارسال: #۲۶
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط aboualfazl.)
سلام دوستان عزیز ، من هم ۳۱ تیر ۹۱ فارغ التحصیل شدم، ضمنا رتبه ی ۱ بودم (رشته ی مهندسی نرم افزار) ، فرم ۱۱ رو هم مرداد ماه پر کردم و همچنین برای مرکزآزمون هم ارسال اش کردم(از طریق اداری دانشگاه ) . حالا باید چیکار کنم ؟؟؟
لطفا یکی جواب ماها رو بده ...

ضمنا پذیرش فارغ التحصیلان رتبه ی اول و دوم با ده درصد اول هر ورودی تفاوت داره ... میشه کمکم کنید ؟؟؟

آدرس ایمیل من : info@ayask.com

انجمن تخصصی دلفی ایران
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
ارسال: #۲۷
۰۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ
سلام دوستان درسخون عزیز.
امروز بالاخره حضوری رفتم مرکز آزمون (تهران-پاسداران) و هر چی سوال تو این دلم مربوط به بدون آزمون (ممتازین-معدل) بود رو پرسیدم.
امیدوارم به درد شما هم بخوره.

۱)از کارشناسش پرسیدم که لطفا آخرین معدل های قبولی IT قزوین (شبکه و تجارت) و کرمان و گرمسار رو بگه.گفتش ما نمیتونیم معدل دقیق روبگیم اما اون طوریکه تو سیستمش بود گفت با معدل ۱۷ و خورده ای قبول شدن قزوین. در موردگرایش پرسیدم. گفت گرایشش رو نمیدونم اما با این معدل قبول شدن قزوین!! کرمان و گرمسار هم با معدل پایین تر!!

۲)در مورد واحد هم گفت اصلا اهمیت نداره که از کدوم واحد مدرک میگیری. یعنی مثلا معدل ۱۸ مشهد ممکنه قبولشه و ۱۷/۹۹ علوم تحقیقات قبول نشه. فقط معدل ملاکه.

۳) دانشنامتون باید صادر شده باشه. یعنی شش ماه از زمان فراغت از تحصیلتون گذشته باشه. یعنی پس امسال فارغ التحصیلان ۸۷ پیوسته(IT پیوسته داره فقط) میتونن شرکت کنند.

۴)تو هر واحد اصلا اهمیتی نداره که نفر چندم هستید فقط معدل مهمه(بجز نفرات اول و دوم فارغ التحصیل برای استفاده سهمیه ممتازی در با آزمون).ممکنه مثلا آزاد نیشابور ۵ تا بالای ۱۹ داشته باشه.در نتیجه شانس نفر پنجم نیشابور ممکنه از نفر اول واحدهای دیگه که معدلشون زیر ۱۹ هست بیشتر باشه.

موفق باشید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.ke
ارسال: #۲۸
۰۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ ب.ظ
واقعا مرسی از شما دوست عزیز....................
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۹,۲۳۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۴۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۵۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۵۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۶ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۹۲۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close