زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه علم و صنعت

ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۲۵ ق.ظ
دانشگاه علم و صنعت
می خواستم اگه کسی اطلاعی در مورد رشته هوش علم و صنعت داره راهنماییم کنه! و اینکه بهتر از خواجه نصیر و بهشتی هستش یا بدتر؟
ممنون

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط MrArsalan.)
دانشگاه علم و صنعت
من لیسانس علم و صنعت بودم؛ جای جالبی نیست ولی بچه هامون که شهید بهشتی و خواجه نصیر رفتن میگن علموص بهتره. هوش هم بیشتر استادهای سخت افزاری کار می کنن. یک دکتر مینایی هست که gameو data mining کار میکنه. فتحی vision and image کار میکنه، ۲ تا دیگه هم هستند که robotic کار میکنن. من بهت توصیه میکنم شبانه شریف و تهران و امیرکبیر و بالای علموص بزنی. به درد apply هم نمیخوره زیاد.
NLP هم اگه دوست داری کنگاوری کار میکنه. برو توی سایت دانشکده (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) خودتم ببین، شاید به نظرت خوب باشه. اون ۲ تایی هم که گفتم robotic کار میکنن مزینی و کبیرین میتونی نگاه کنی ببینی چه خبره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soheil , ana9940 , nomad:D , Happiness.72
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۰۹ ب.ظ
RE: دانشگاه علم و صنعت
به نظر من یکی که شهید بهشتی خیلی دانشگاه تره. بعدش علم و صنعت.

خواجه نصیر رو جزو دانشگاه‌ها نباید محسوب کرد از بس داغونه

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soheil , sina_n , ana9940 , nomad:D , alirrrrrr , helena , Riemann , Happiness.72
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط ۵۴m4n3h.)
زیبایی های علم و صنعت
نه نه! اشتباه نکنید! اینجا میدان جنگ نیست!
رو به روی دفتر فرهنگی دانشکده کامپیوتره!

[تصویر:  attachment.php?aid=593]

[تصویر:  attachment.php?aid=594]

فایل‌(های) پیوست شده

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: nafas_70
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط polarisia.)
زیبایی های علم و صنعت
این اون چیزیایی که ما داریم بعضیها بهش میگن ارزش هایی که هیج جا نداره! اینه فرهنگ ایران کنونی، اینه تاریخ ملت کنونی ...
واقعا باید تاسف خورد برای ایران زمین

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: حامد , hsh88 , saria
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۲۸ ق.ظ
RE: زیبایی های علم و صنعت
(۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  این اون چیزیایی که ما داریم بعضیها بهش میگن ارزش هایی که هیج جا نداره! اینه فرهنگ ایران کنونی، اینه تاریخ ملت کنونی ...

دوست عزیز فکر می کنم فرهنگ دفاع تو هر کشوری رسم باشه. حالا شما قبول نداری یه موضوع دیگست. همین الان اگر امثال شهدایی مثل چمران و شهید همت و امثالهم بودم می تونستی تصور کنی مملکت ما آیا وضعش این بود؟؟؟
کمی تامل، گاهی بد نیست....
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , **sara** , javadjj , yas67 , leilast , لهمشد , alime , a i , Amoojan , Happiness.72
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۵۲ ق.ظ، توسط موج.)
(۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  این اون چیزیایی که ما داریم بعضیها بهش میگن ارزش هایی که هیج جا نداره! اینه فرهنگ ایران کنونی، اینه تاریخ ملت کنونی ...

راست میگی تنها کشوری هستیم که اونقدر ارزشهامون حقیره که برای مدافعین خاکمون ارزش قائل نیستیم
وگاهی متاسفانه تحقیرشون هم میکنیمConfused

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadjj , yas67 , arshad90 , fateme66 , لهمشد , peniya , helena , Amoojan , Happiness.72 , afrooz-OMD
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۵۷ ق.ظ
زیبایی های علم و صنعت
فرهنگ دفاع مقدس جاش تو سالن دانشگاه نیست!

Friedrich Nietzsche
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: حامد , saria , Pherdous , ana_12345
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۳۲ ق.ظ، توسط javadjj.)
زیبایی های علم و صنعت
این حرکات نمادین هم یه جور جنبه تبلیغاتی داره و نباید به سخره گرفت.
اون چیزی بد هستش که همه بدشون بیاد و از بنیاد اشتباه باشه اما این کار اشتباه نیست بلکه خیلی هم جالبه.
خیلی از هم دانشگاهیاتون شاید از این حرکت خوششون بیاد خیلی‌ها شاید به خودشون بیان و یادشون بیاد شهیدی و جنگی هم بوده و خونی ریخته شده تا نام کشورمون پابرجا باشه.
البته شاید من و شما این رو ببینیم و بی تفاوت از کنارش رد بشیم اما مهم‌تر اینه که کسانی که این حرکات نمادین رو انجام میدن و دم از خون شهدا میزنند خودشون هم به این ارزش‌ها عمل کنند.

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , yas67 , Helmaa , alime , helena , Amoojan
ارسال: #۱۰
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۴۶ ق.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۲۶ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  این حرکات نمادین هم یه جور جنبه تبلیغاتی داره و نباید به سخره گرفت.
اون چیزی بد هستش که همه بدشون بیاد و از بنیاد اشتباه باشه اما این کار اشتباه نیست بلکه خیلی هم جالبه.
خیلی از هم دانشگاهیاتون شاید از این حرکت خوششون بیاد خیلی‌ها شاید به خودشون بیان و یادشون بیاد شهیدی و جنگی هم بوده و خونی ریخته شده تا نام کشورمون پابرجا باشه.
البته شاید من و شما این رو ببینیم و بی تفاوت از کنارش رد بشیم اما مهم‌تر اینه که کسانی که این حرکات نمادین رو انجام میدن و دم از خون شهدا میزنند خودشون هم به این ارزش‌ها عمل کنند.

کسی با دیدن علفزار و دو تا گونی و چند تا جعبه تو راهروی دانشگاه به خودش نمیاد.
مگه تو همین صدا و سیمای جمهوری اسلامی کم نشون میدن جان فشانی‌ها و جنگ و خون و شهیدان. مگه بیرون تو خیابون کم میبینید پوستر و عکس و...‌، مگه کم نقاشی کشیدن رو ساختمونا. اینا کافی نیست برای یادآوری! دانشگام باید پر شه!
مثلا بجای اینکه یه نقاشی رو ساختمون دانشکده بکشن که روح آدم شاد شه، یا حتما اول صبحی میری سر کار، ساختمون بغلی محل کار نقشی از جنگ و خونریزی روش کشیده شده باشه و با ناراحتی و بدون نشاط با یادی از شهدا بری سر کار. باید جنگ و خون کشید تا من ببینمو به خودم بیام بگم پسر نقاشی رو ببین اینا چه‌ها کردن...

Friedrich Nietzsche
۱
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: حامد , saria , ana_12345
ارسال: #۱۱
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۰ ق.ظ
مرگا به من که با پرِ طاووس عالمی
یک مویِ گربه‌ی وطنم را عوض کنم

قطعاً آدم هایی که در راه وطنشون و در راه آرمان هاشون، جونشون رو از دست میدن، آدم های ارزشمندی هستند ... آدم هایی بزرگ ...

اون چیزی که زشت و حقیر و ناپسند هست، سوءاستفاده از کار ارزشمند دیگران برای رسیدن به خواسته های خود هست!

من واقعاً فکر نمی کنم کسی با دیدن این منظره، به این فکر بیفته که اونا چه آدم های بزرگی بودن!
این جا دانشگاهه! جایی که آدماش بلدن از مغزشون بیشتر از چشمشون استفاده کنن!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: حامد , polarisia , mosavat , hsh88 , لهمشد , samanium , saria , ana_12345
ارسال: #۱۲
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۸ ق.ظ
زیبایی های علم و صنعت
جدا از اینکه بخوایم بگیم که ایا این کارشون درسته یا نه.
به نظر من تنها مشکل اینه که اونایی که ادعای دفاع مقدس و ... میکنن و این حرکت‌ها رو انجام میدن هرگز بویی از دفاع مقدس و ارمان هاشون نبردن و فقط بلدن شعار بدن.
اگه کسی هم به خاطر این حرکت‌ها حرص میخوره به خاطر اینکه کارمون به جای عملگرایی شده ظاهر گرایی.
و اونایی هم که امروزه این حرکت‌ها رو انجام میدن و مدعی این مسائل هستن. خودشون از همه بدترن . و این حرکت‌ها هم جزو ظاهرگرایی و شعارگراییشونه و این حرکت هاشون دستاویزی برای سو استفاده. استفاده از رانت. قدرت طلبی و ... هست.
متاسفانه تو اینترنت کشورمون ازادی بی*ان نیست و نمیشه خیلی از حرف‌ها رو راحت زد.

مهم ترین دلیلی که باعث میشه من از این حرکت‌ها بدم بیاد جدا از درست بودن یا غلط بودن این کار , همین هست و به نظرم این افراد با این کاراشون گاهی ارزش و احترام اون افراد رو هم پایین میارن.

البته صد در صد انسانهای خوب هم وجود داره و اونایی که حرف و عملشون یکیه کم نداریم ولی سو استفاده بعضی‌ها باعث میشه ادم به همه چیز بدبین بشه.
۲
۰
پست قفل شده است نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۴m4n3h , حامد , sina_n , polarisia , alime , M3t30r
ارسال: #۱۳
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۵ ق.ظ
زیبایی های علم و صنعت
فرهنگ دفاع مقدس که نباید تو راهرو دانشگاه، درب دکان، حیاط مدرسه، دیوار پارک، شیشه ماشین و .... خودشو نشون بده. باید تو فکر و دل اونایی باشه که میگن بهش اعتقاد دارند و ارزش قائل اند برای این فرهنگ.

Friedrich Nietzsche
۰
۳
ارسال: #۱۴
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۸ ق.ظ
زیبایی های علم و صنعت
دوستان من با قبول همه‌ی جانفشانی هایی که باکری‌، چمران‌، همت و ... در راه این خاک انجام دادند قبول دارم ولی به نظر من دیگه دوران جنگ تموم شده والان باید کمی دور دست‌ها رو دید به اینده نگریست و به گذشته منتقد بود ولی متاسفانه ما هنوز در در ستایش گذشته ای که باید منتقدش بود مانده ایم . حال ما این شدیم انها ان.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: saria
ارسال: #۱۵
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۳۳ ب.ظ
زیبایی های علم و صنعت
برای دوستانی که فقط میتونن فینگلیش بنویسن‌:

۵Qf9RaOtxNB2OpEY1sDMlaAYf5v6b/3vaUrm+gEmp5w5uv2OxkMnUrVzPtTbLX008Qov0woyeCY=
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia , arshad90

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۰۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۱۳۹ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۶۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۹,۱۶۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۴,۰۰۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۵۱۴ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Question هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟ mrm24 ۱۳ ۱۲,۵۱۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hey_you

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close