زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به طراح سیستم عامل مهندسی

ارسال: #۴۶
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۵۴ ب.ظ
فقط اینو میدونم که بعد از کنکور اونایی که سیستم عامل رو کلا حذف کرده بودن و نخونده بودن خیلی خوشحال بودن چون راحت تایمشونو رو سوالای دیگه گذاشته بودن. :(
و این است نتیجه ی درس خواندن!!!
آخه این انصافه؟! این حجم درس فقط ۴ سوال اونم اینطوری! باز پارسال حداقل میشد یکی دوتاشو جواب داد. چطوری باید اعتراض کرد؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۴۷
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ ب.ظ
RE: اعتراض به طراح سیستم عامل مهندسی
(۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۵۴ ب.ظ)abcd1234 نوشته شده توسط:  فقط اینو میدونم که بعد از کنکور اونایی که سیستم عامل رو کلا حذف کرده بودن و نخونده بودن خیلی خوشحال بودن چون راحت تایمشونو رو سوالای دیگه گذاشته بودن. Sad
و این است نتیجه ی درس خواندن!!!
آخه این انصافه؟! این حجم درس فقط ۴ سوال اونم اینطوری! باز پارسال حداقل میشد یکی دوتاشو جواب داد. چطوری باید اعتراض کرد؟

حق با شماست من سیستم نخوندم خیلی راضیم آخه این چه سوالایی بود جالبه کلید اولیه مدرسان شریف اصلا جواب سوالای سیستم رو نداده بود بعدش بچه ها هم جواب سوالای امسال رو بنابر نظر اکثریت جمع کرده بودن از ۴ سوال ۳ تا رو علامت ؟ زده بودن فکر کنم امسال حتما از سیستم سوال حذف شه ان شا الله

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alireza_it
ارسال: #۴۸
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  من مطمئن شدم که دکتر زمانی‌فر طراح نیست! چون حال زیاد نوشتن رو نداره خیلی. سوالاش یه خطی‌اند Big Grin

طراح امسال و اون داستان دکتر پدرام بودن.کلا هم مودشون این طوریه.کسی ام نمی تونه چیزی بگه چون از بزرگان سیستم عامل ایران هستن پس بهتره خودتونو باهاش وقف بدید یا قید سوالای سیستم عامل و بزنید>

....winners do not do different thingss they do things differently
۰
۱
ارسال: #۴۹
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
راستی بچه ها پارسال یکی از سوالات سیستم حذف شد نظرتون در مورد حذف سوالات امسال چیه ؟ یکی دو تا یا همه !!!!!!!

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ ب.ظ
سئوالی که پارسال حذف شد ظاهرا به خاطر طولانی بودن سئوال نبوده ، به خاطر نبودن جواب صحیح در گزینه ها بود.توی کتاب تست سنجش هم حل نشده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hesab
ارسال: #۵۱
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ب.ظ
اگر به خاطر طولانی بودن بخوان سوال را حذف کنند که ظلم مضاعف هست

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط Joonz.)
(۰۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  سئوالی که پارسال حذف شد ظاهرا به خاطر طولانی بودن سئوال نبوده ، به خاطر نبودن جواب صحیح در گزینه ها بود.توی کتاب تست سنجش هم حل نشده
البته امکانش هست به خاطر طولانی بودن سوال حذف بشه چون کتاب تست سنجش فقط غلطای خیلی تابلو رو حذف کرده در صورتیکه امکان داره سوالای دیگه هم حذف شده باشند .مثه کنکور ۸۷ فقط ۳ تا مشترکاشو حذفی زده در صورتیکه ۷ تا حذفی داشت
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۴ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۰۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
(03 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  سئوالی که پارسال حذف شد ظاهرا به خاطر طولانی بودن سئوال نبوده ، به خاطر نبودن جواب صحیح در گزینه ها بود.توی کتاب تست سنجش هم حل نشده
البته امکانش هست به خاطر طولانی بودن سوال حذف بشه چون کتاب تست سنجش فقط غلطای خیلی تابلو رو حذف کرده در صورتیکه امکان داره سوالای دیگه هم حذف شده باشند .مثه کنکور ۸۷ فقط ۳ تا مشترکاشو حذفی زده در صورتیکه ۷ تا حذفی داشت

یعنی چه ۳ تا مشترکارو حذف کردن تو اصلاحیه ۷ تا حذفی داشت چه جوری حساب میشه آخه مگه این سنجش صاحب نداره اون ۷ تا یا ابهام داشتن یا خارج سر فصل بودن یا گزینه درست نداشتن پس باید همه حذف بشن؟

۱
۰
ارسال: #۵۴
۰۴ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۰۴ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(03 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
(03 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  سئوالی که پارسال حذف شد ظاهرا به خاطر طولانی بودن سئوال نبوده ، به خاطر نبودن جواب صحیح در گزینه ها بود.توی کتاب تست سنجش هم حل نشده

یعنی چه ۳ تا مشترکارو حذف کردن تو اصلاحیه ۷ تا حذفی داشت چه جوری حساب میشه آخه مگه این سنجش صاحب نداره اون ۷ تا یا ابهام داشتن یا خارج سر فصل بودن یا گزینه درست نداشتن پس باید همه حذف بشن؟
همه اینایی که گفتین تو کلیدا اعمال شد. اما سنجش تو کتابش بعضی سوالا رو خودش اصلاح کرد (اونایی که صورت سوال مشکل داشت) و به جاش حذف نکرد.
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ ق.ظ
(۰۴ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
(04 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(03 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  

همه اینایی که گفتین تو کلیدا اعمال شد. اما سنجش تو کتابش بعضی سوالا رو خودش اصلاح کرد (اونایی که صورت سوال مشکل داشت) و به جاش حذف نکرد.

شرمنده دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید کتاب سنجش یعنی چی؟منظورم اینه که باید ۷ تا سوال حذف میشد ممنون میشم جواب بدید

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hesab
ارسال: #۵۶
۰۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ق.ظ، توسط Joonz.)
نقل قول: شرمنده دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید کتاب سنجش یعنی چی؟منظورم اینه که باید ۷ تا سوال حذف میشد ممنون میشم جواب بدید

سنجش یک کتابی داره برای آزمون های ۶ یا ۷ سال اخیر ارشد مهندسی کامپیوتر تو این کتاب سوالایی که حذف شده بود(از طرف سازمان سنجش) نیز حذفی خورده بود . البته همه اون سوالایی که سنجش حذف کرده بود تو این کتاب حذف نشده بودند.مهماش حذف شده بودند. چیز خاصی نیست زیاد خودتونو درگیر این موضوع نکنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com
ارسال: #۵۷
۱۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ ب.ظ
من تا حالا ارشد امتحان ندادم
ولی ......
در امتحان کاردانی به کارشناسی رتبه ۹۴۸ آوردم و کتاب سیستم عامل مهرداد فهیمی خونده بودم
کتابی که هیچ ارزشی نداره و متعلق به قرون وسطی هست. بله بر عکس دنیای سیستم عامل که به شدت در حال به روز شدن هست و مدام ویرایش های جدید کتاب ها در میاد این کتاب متلق به سال ۱۳۷۹ هست.(ویرایش نشده و مدام تجدید چاپ میشه)
منظورم این بود
وقتی کنکور کاردانی به کارشناسی انقدر عقب افتاده و افتضاح باشه مطمئنا از کنکور ارشد هم نمیشد انتظاری داشت
من حال دوستان رو درک میکنم خودم تو کنکور ++c رو یکماه وقت گذاشتم با سوالای مسخره رو به رو شدم و از سه تا تستی که زدم دوتاش اشتباه بود.

ولی اینو بدونید و روحیتون رو از دست ندید (( اگه برای شما سخت پس برای همه هم سخت بود! ))

مانند مرد عمل فکر کن و مانند مرد فکر عمل نما.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۹۳ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۳۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۱۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۰۵ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۱۹۲ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۸۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۱۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۰۷۱ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  سیستم عامل سیلبرشاتز marvelous ۱ ۲,۰۹۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close