زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کنکور برگشته ها خسته نباشید (داغ داغ)

ارسال: #۲۴۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ ق.ظ
RE: از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ب.ظ)qwerty11 نوشته شده توسط:  تستهای ریاضی خیلی خیلی سخت بود! اصلاً شوکه شدم این تستها رو دیدم!
تو آنالیز عددی ۳-۴ تا تست رو علناً مشابه سالهای قبل داده بودن که من چون حل اونها رو بلد نبودم نتونستم جواب بدم! خوب نزدم!
گسسته ساده بود ولی چند تا تست پیچیده هم داشت. آمار هم ساده‌تر شده بود ولی من فقط ۴ تا رو جواب دادم و به نظرم راحت میشد ۷-۸ تا درست جواب داد!
زبان C هم بد نبود ولی من حس میکنم ۲ تا سوال غلط بود! خصوصاً اون سوالی که گفته بود تابع TEST(N) چه مقداری حساب میکنه!! احتمالاً طراح سوال ۰ رو جز اعداد طبیعی حساب کرده بود! نزدیکترین گزینه که همون N امین عدد طبیعی زوج بود و من اون گزینه رو انتخاب کردم ولی چون ۰ طبیعی نیست قطعاً اون سوال غلطه! حالا باید دید سوال رو حذف میکنن یا نه!
سوال اول رو هم حس میکنم غلط بود! چون هیچ گزینه ای نبود که هر ۶ متغیر توش وجود داشته باشه! البته مطمئن نیستم.

الگوریتم هم طبق معمول همه چیز رو میپیچونن و سوال طرح میکنن! ساختمان داده DEAP اصلاً نمیدونستم چی هست! روابط بازگشتی رو هم فکر نمیکردم ۲ تا سوال بدن که دادن منم نتونستم جواب بدم! تقریباً ۵ تا نزدم بعد امتحان هم فهمیدم حداقل ۳ تا غلط دارم که ممکنه بیشتر و بیشتر هم بشه!
نظریه زبان هم بدک نبود میزدیم و میرفتیم دیگه!!! اصلاً تسلط صددرصدی روی سوالات و جوابهایی که دادم نداشتم!
زبان که سفید بود معماری هم ۲-۳ تا تست بیشتر نزدم!
در کل من خیلی خیلی خراب کردم خستگی درس خوندن به تنم موند!
کاش بهتر داده بودم!
نمیشه نتایج امتحان رو همین فردا اعلام بکنن؟! اصلاً نمیتونم تا اون موقع ناراحت باشم!
من خودم پارسال شرکت کردم و تقریباً هیچی نخونده بودم و با معلومات قبلی شرکت کردم و رتبه من حدوداً ۲۰۰ شد!
امسال گفتم شرکت میکنم رتبم خیلی بهتر میشه ولی الآن حس گند زدن دارم و نا امیدی!
به هر حال برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم.

سلام
دوست عزیز، عدد ۰ جزو اعداد طبیعی محسوب میشه و این سوال به هیچ عنوان حذف نخواهد شد...این مورد حتا تو فصل ۱ یا ۲ CLRS هم بهش اشاره شده
در مورد اینکه چرا بین علمای ایرانی اختلافِ سر طبیعی بودن یا نبودن عدد ۰، دلیلش اینکه که تمام کتابهای ریاضی راهنمایی و دبیرستان از روی متون فرانسوی استخراج شدند و اینکه فرانسوی‌ها اعداد طبیعی رو از ۱ شروع میکنن، ولی کتابهای امریکایی اعداد طبیعی رو از ۰ شروع کردن...از اونجایی که رفرنس بیشتر درسهامون کتابهای امریکایی هست پس فرض طراحها هم همین میشه

در کل سوالهای علوم کامپیوتر فوق العاده بودن...واقع لذت بردم و در مقابل سوالهای مهندسی فوق العاده مضخرف بود
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: qwerty11
ارسال: #۲۴۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط YASERJVANI.)
من روبگو سر جلسه باخودم ماشین حساب برده بودم دم در ورودی ورودی میگشتن ولی ماشین حساب من رو ندیدن من هم هواسم نبود سر جلسه داشتم سوالای مدار منطقی رو حل میکردم یه دفعه مراقب اومد دفتر چه رو نشونم داد و گفت ماشین حساب ممنوعه !!!بعد هم برگه روی صندلی رو کند و رفت که بده به حراست دیگه نمی فهمیدم دارم چی کار می کنم شمارنده به اون اسونی رو نمی تونستم حل کنم ول کردم رفتم سوال بعدی بعد از یه بیست دقیقه ای مراقب برگشت و گفت بهت حال دادم و برگه رو نبردم حراست ....اگه بدونی چی به سرم اومد
۰
۰
ارسال: #۲۴۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ق.ظ)Cambyses نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز، عدد ۰ جزو اعداد طبیعی محسوب میشه و این سوال به هیچ عنوان حذف نخواهد شد...این مورد حتا تو فصل ۱ یا ۲ CLRS هم بهش اشاره شده
در مورد اینکه چرا بین علمای ایرانی اختلافِ سر طبیعی بودن یا نبودن عدد ۰، دلیلش اینکه که تمام کتابهای ریاضی راهنمایی و دبیرستان از روی متون فرانسوی استخراج شدند و اینکه فرانسوی‌ها اعداد طبیعی رو از ۱ شروع میکنن، ولی کتابهای امریکایی اعداد طبیعی رو از ۰ شروع کردن...از اونجایی که رفرنس بیشتر درسهامون کتابهای امریکایی هست پس فرض طراحها هم همین میشه

در کل سوالهای علوم کامپیوتر فوق العاده بودن...واقع لذت بردم و در مقابل سوالهای مهندسی فوق العاده مضخرف بود

ممنون دوست عزیز از راهنمایی شما.

از چه نظر سوالات علوم کامپیوتر فوق العاده بود؟ شما چطور دادین؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Brandontix
ارسال: #۲۴۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ ب.ظ
سلام به همه دوستان خسته نباشین.
من از جمعه تاحالا توی شوک هستم دارم دیوانه میشم دلم به حال خودم و امثال خودم میسوزه و پشیمانم که چرا دنبال کار نرفتم و سمت ارشد اومدم.
این مملکت صاحب نداره و کسی یقه ی طراح رو نمی گیره. خدا ازش نگذره. من واقعا ازش نمیگذرم.
این کنکور اصلا بر اساس سواد نبود
نمی دونم چرا این کار رو با بچه ها کردن. هیچ سالی اینجوری نبود فک کنم یک شبه سوال طرح کردن. سوالی طرح کردن که ما ۸ ماه خوندیم با کسی که ۲ ماه خوند یکی شد. نباید تا این حد ساده می اوردند .
clrs , Klinberg , cjdate , linz , paterson , mano , prat , واااااااااااااااااااااااااااااااااااای

چرا اینا رو خوندم و وقت خودمو گرفتم
کاش فقط رو کتابای پوران و مقسمی زوم می کردم و چندین بار می خوندمش . فکرشو نمی کردم تکراری و اسون بیارن.
دارم دیوانه میشم نه از دست خودم . بلکه از این بی سواد هایی که طراح سوال بودند. حق من این نبود که الان همه ی
....... هایی که دورو برم که ۲ ۳ ماه خوندن هم در حد من زدن یا شاید بهتر.
به فهم و شعور ما توهین شد. حالم از همه چی بهم می خوره. اگه درس و دانشگاه اینه کاش هیچ وقت سمتش نمی رفتم و جووونی میکردم.........
۰
۱
ارسال: #۲۴۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ب.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان خسته نباشین.
من از جمعه تاحالا توی شوک هستم دارم دیوانه میشم دلم به حال خودم و امثال خودم میسوزه و پشیمانم که چرا دنبال کار نرفتم و سمت ارشد اومدم.
این مملکت صاحب نداره و کسی یقه ی طراح رو نمی گیره. خدا ازش نگذره. من واقعا ازش نمیگذرم.
این کنکور اصلا بر اساس سواد نبود
نمی دونم چرا این کار رو با بچه ها کردن. هیچ سالی اینجوری نبود فک کنم یک شبه سوال طرح کردن. سوالی طرح کردن که ما ۸ ماه خوندیم با کسی که ۲ ماه خوند یکی شد. نباید تا این حد ساده می اوردند .
clrs , Klinberg , cjdate , linz , paterson , mano , prat , واااااااااااااااااااااااااااااااااااای

چرا اینا رو خوندم و وقت خودمو گرفتم
کاش فقط رو کتابای پوران و مقسمی زوم می کردم و چندین بار می خوندمش . فکرشو نمی کردم تکراری و اسون بیارن.
دارم دیوانه میشم نه از دست خودم . بلکه از این بی سواد هایی که طراح سوال بودند. حق من این نبود که الان همه ی
....... هایی که دورو برم که ۲ ۳ ماه خوندن هم در حد من زدن یا شاید بهتر.
به فهم و شعور ما توهین شد. حالم از همه چی بهم می خوره. اگه درس و دانشگاه اینه کاش هیچ وقت سمتش نمی رفتم و جووونی میکردم.........

اولا صبر کنید نتایج بیاید. فکر میکنم شما از وضعیت کنکور زیاد آگاه نیستید
اگه اینطور که شما میگید و سوالات این قدر براتون آسون بوده شک نکنید جزو رتبه های برتر هستید چون برای بقیه اینطور نبوده
قبول دارم که سوالات یک شبه طرح شده ولی بعضیهاش هم خیلی سخت و بیخود بوده همش که آسون نبوده. کلا سه تا سوال تکراری داشته آزمون
پس اگه به نظر شما آسون بوده باید خوشحال باشید نه ناراحت
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Brandontix
ارسال: #۲۴۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط fatemeh-r.)
ساختمان و منطقی گلابی معماری خوب بود سیستم عامل جدا از مشکل بودن وقت گیر بود و من وقت نکردم نظریه یه جوری بود من یکی زدم. محاسبات ساده بود بقیه ریاضی ها رو نظری ندارم.
تخصصی افتضاححححححححح و غیر استاندارد و با گزینه های غلطش تمرکزم رو بهم زد
من نمی گم همه ی درسا اسون بوده اما همین ساختمان و منطقی هم نباید تا این حد اسون میبود و
۰
۰
ارسال: #۲۴۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۱۰ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ ب.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  ساختمان و منطقی گلابی معماری خوب بود سیستم عامل جدا از مشکل بودن وقت گیر بود و من وقت نکردم نظریه یه جوری بود من یکی زدم. محاسبات ساده بود بقیه ریاضی ها رو نظری ندارم.
تخصصی افتضاححححححححح و غیر استاندارد و با گزینه های غلطش تمرکزم رو بهم زد

حالا درست شد
غیر استاندارد بود و نه آسون (دفعه اول نبود هر سال همینه)
با تمام این وجود قول میدم درصداتون رو با یه کارنامه مشابه پارسال چک کنید همون خواهد شد
آزمون سال پیش ۹۰ نسبت به سال قبلش ۸۹ کاملا مشهود مشترک سخت تر طراحی شده . با این حال زمانی که درصدا اومد دیدیم تفاوت چندان نیست و اینکه ما فکر میکردیم یه نفر که ۳۰ درصد مشترک زده باید کارنامش رو با یه نفر که سال قبل ۴۰ درصد زده مقایسه کنه غلط بود
امسال هم همینه
با تمام تفاوت هایی که احساس میشه
درصدها قابل قیاس با سال قبل هستند
پس تا اومدن کارنامه صبر داشته باشید و برنامه ریزی کنید برای زمانتون که اگه به قول خودتون هدر رفته بیش از این هدر نره
موفق باشید
۱
۰
ارسال: #۲۴۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ، توسط fatemeh-r.)
حالم از دانشگاه ازاد بهم می خوره اما ظاهرا باید برای ازاد بخونم یا اصلا بی خیال درس بشم و برم سمت ازدواج تا پیر نشدم هر چند درس پیرم کرد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۲۴۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ ب.ظ
سلام دوستان

سوالات ارشد ۹۱ کامپیوتر دفترچه D از کجا میتونم دانلود کنم؟؟؟؟؟؟
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۵۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط sss.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۲۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  مثلا من همه تخصصی هوش رو درست زده باشه ، بعد بگم حیفه بذار معماری رو هم بزنم و همه تخصصی معماری رو غلط بزنم
تاثیری نداره. من خودم زمان کنکور ارشد معماری‌ها رو شانسی پر کردم نمره‌ام منفی شد!! ربطی به هم ندارند.
جالبه این‌قدر درصدهای معماری پایینه که من با منفی رتبه خوبی توی معماری آوردم!! Big Grin
یعنی روی رتبه کل یا کشوری یا همچین چیزی هم تاثیر نداره؟
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ق.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  منم امیرکبیر امتحان دادم هیچکسی حرفی از امضا و ... نزد

اگر مهم بود حداقل کسایی که پاسخ نامه رو تحویل میگرفتن باید میگفتن ... انسانیت کجا رفته پس Big Grin

ضمنا ما هیچ برگه حضور در جلسه و ... ای هم امضا نکردیم فقط یه نظر سنجی قبل آزمون بهمون دادن

نکته جالبش این بود تو امیر کبیر آزمون اگر درست بگم ۸/۳۰ یا دیرتر شروع شد
احتمالا همه جا ۸:۳۰ شروع میشه من کرج امتحان دادم و ۸:۳۰ شروع شد.تازه تا لحظه آخر هم داشتن میومدن و خبری از بستن در و این حرفا نبود.
۱
۰
ارسال: #۲۵۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۲۹ ب.ظ، توسط alamdar.)
RE: از کنکور برگشته ها خسته نباشید (داغ داغ)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  منم امیرکبیر امتحان دادم هیچکسی حرفی از امضا و ... نزد

اگر مهم بود حداقل کسایی که پاسخ نامه رو تحویل میگرفتن باید میگفتن ... انسانیت کجا رفته پس Big Grin

ضمنا ما هیچ برگه حضور در جلسه و ... ای هم امضا نکردیم فقط یه نظر سنجی قبل آزمون بهمون دادن

نکته جالبش این بود تو امیر کبیر آزمون اگر درست بگم ۸/۳۰ یا دیرتر شروع شد
احتمالا همه جا ۸:۳۰ شروع میشه من کرج امتحان دادم و ۸:۳۰ شروع شد.تازه تا لحظه آخر هم داشتن میومدن و خبری از بستن در و این حرفا نبود.
[/quote]

والا تا جایی که یادمه رو کارت زده بود شروع آزمون ساعت ۸ Dodgy
به نظر من سوالای سیستم عامل داستان بود ... هرکدومش نصف صفحه تصمیم کبری نوشته بود ...الکی وقت گذاشتم کلی فکر کردم آخرم جوابی که میخواستی در نمیومد ...جایگزادی هم بعضا جواب نمیداد Big Grin

یه سوال عجیبی هم بود که t1 t2 t3 داشت ... والا ما که سر درنیاوردیم اونو چطور باید حل میکردیم؟
اون روش sjf ?! چی بود دیگه

اصلا چطور باید حلش میکردی؟

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
۰
۰
ارسال: #۲۵۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۴۷ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  سلام همگی خسته نباشید
باید اسم خودم رو بذارم لوک خوش شانس
برنامه سازی رو حذف کردم بجاش کامپایلر خوندم از اقبال خوب من Angryبرای اولین سال فقط ۲ سوال کامپایلر دادن و بقیه رو برنامه سازی
فقط یه سوال الگوریتم با دو سوال پایگاه جواب دادم که امید وارم غلط نباشه
ریاضی بد نبود
معماری و سیستم خیلی سخت بود
شما چیکار کردید؟؟؟

معماری خوب بود ولی زمان فاجعه بود.کامپایلر هم نامردی بود
۱
۰
ارسال: #۲۵۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  حالم از دانشگاه ازاد بهم می خوره اما ظاهرا باید برای ازاد بخونم یا اصلا بی خیال درس بشم و برم سمت ازدواج تا پیر نشدم هر چند درس پیرم کرد
شما می تونید سمت ازدواج برید؟!!Tongue یا باید بعضیا سمت ازدوا ج بیان!!
یعنی شما خوندن برا ارشد رو یکی از راه های زندگی در کنار ازدواج بر می شمارید؟!
بنظر شما پسرا هم همین نظر رو دارن یعنی اینقدر دستشون بازه؟!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۰
۰
ارسال: #۲۵۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ق.ظ، توسط موج.)
من دوستان رو به یه چایی دعوت کردم بعضیها با تشک و لحاف اومدن تو تاپیک موندگار شدند Big Grin
البته در مرام ما ایرانی ها سنت مهمان بیرون کردن نیست
عکس زیر رو میذارم خواهشا خودتون بگیرد منظور روSmile
[تصویر:  69769_1_1379095141.jpg]

حالا گذشته از شوخی
هم با اون عکس چای قرابت داشت هم واقعا حیفم اومد همچین صحنه ای رو از دست بدید (از اون عکسایی که چند دقیقه نگاه کردنش چند ساعت به آدم جون میده)
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , pos , Sunshine Off , انرژی مثبت , esi , silver , Brandontix
ارسال: #۲۵۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  من دوستان رو به یه چایی دعوت کردم بعضیها با تشک و لحاف اومدن تو تاپیک موندگار شدند Big Grin
البته در مرام ما ایرانی ها سنت مهمان بیرون کردن نیست
عکس زیر رو میذارم خواهشا خودتون بگیرد منظور روSmile
حالا گذشته از شوخی
هم با اون عکس چای قرابت داشت هم واقعا حیفم اومد همچین صحنه ای رو از دست بدید (از اون عکسایی که چند دقیقه نگاه کردنش چند ساعت به آدم جون میده)

به قول مولانا : هر کسی از ظن خود شد یار من.منم سید عزیز با دیدن این تصویر زیبا به ذهنم این خطور میکنه که از اون در برم بیرون یه چرخی تو اون حیاط زیبا بزنم و بقیه ی عمارت ها رو هم ببینم و یه چند تا عکس بندازم و دست و صورتم رو توی اون حوض قشنگ بشورم و دوباره برگردم تو عمارت و یه چای داغ دیگه بخورم و ازت تشکر کنم و با دوستان صحبتام رو ادامه بدم!!!Big Grin

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۸۰ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خسته تر از خسته ام brave96 ۳ ۱۲۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۶۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  موضوع داغ برای پایان نامه ارشد شبکه raakhshan ۳ ۴,۲۴۷ ۰۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۸,۰۰۴ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  خسته شدم ، من میخوام عوض بشم! dokhtare kh00b ۱۶ ۱۱,۳۰۸ ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrline
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۹۱۶ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟ sunsmile ۴ ۲,۳۸۶ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۷۸ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close