زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کنکور برگشته ها خسته نباشید (داغ داغ)

ارسال: #۱۶۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ
RE: از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ب.ظ)yoohanna نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ ب.ظ)silver نوشته شده توسط:  

دوست عزیز هرس آلفا بتا گزینه ۱ صحیح بود یعنی به ازای هیچ x , y هرس نمیشد
به ازای y=12 هرس نمیشد و به ازای x=y=3 هم هرس نمیشد

آره جواب صحیح همین بود

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ب.ظ
از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)saharp نوشته شده توسط:  متاسفانه کنکور امسال سوالاش در دو سطح بودن یا خیلی ساده یا خیلی سخت آسوناشو که هر گاگولی میتونست جواب بده اونایی رو هم که پیچونده بودن هم که اینقدر توش می پیچیدی که سرگیجه میگرفتی خدا لعنتشون کنه با این ارزیابیشون.Angry

اینو راست میگی متاسفانه
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)saharp نوشته شده توسط:  متاسفانه کنکور امسال سوالاش در دو سطح بودن یا خیلی ساده یا خیلی سخت آسوناشو که هر گاگولی میتونست جواب بده اونایی رو هم که پیچونده بودن هم که اینقدر توش می پیچیدی که سرگیجه میگرفتی خدا لعنتشون کنه با این ارزیابیشون.Angry

اینو راست میگی متاسفانه

احتمالا قبولی های امسال کساییند که مهندسی معکوس خوندن !

۴
۰
ارسال: #۱۶۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)saharp نوشته شده توسط:  متاسفانه کنکور امسال سوالاش در دو سطح بودن یا خیلی ساده یا خیلی سخت آسوناشو که هر گاگولی میتونست جواب بده اونایی رو هم که پیچونده بودن هم که اینقدر توش می پیچیدی که سرگیجه میگرفتی خدا لعنتشون کنه با این ارزیابیشون.Angry

اینو راست میگی متاسفانه

احتمالا قبولی های امسال کساییند که مهندسی معکوس خوندن !

البته اختلاف های بین اونایی که خوندن و گاگولها کم میشه نه اینکه هیچ فرقی نداشته باشن . اشتباهات زیاد بود و اگه اشتباهات نبود و یه کم درسی مثل سیستم عامل آسون‌تر میشد و مدار سخت‌تر بهتر بود
۰
۰
ارسال: #۱۷۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط parsaNA.)
بچه‌ها کنکور پارسال هم همین مشکلاتو داشتا‌! پارسال هم سیستم عامل و ساختمان داده رو نمی شد زد اما ساختمان امسال در عوض آسون‌تر بود اصلا قابل قیاس نیست . امسال بیشتر مشکل زمان بوده و سختی سوالات تخصصی که البته اونم باید دید .

خیلی خودتون رو اذیت نکنید . دیگه از الان به بعد فقط به فکر خودتون و آرامشتون باشید . برید دنبال انجام یه کار مفید یا حداقل تفریح کنید که اتلاف وقت ضرر خیلی بزرگی تو ایام بعد از کنکوره .

(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  بله‌، علوم کامپیوتری‌ها هم خسته نباشند‌! گویا تستای ساختمان نسبتا سخت بوده /

تورو خدا نگید علوم کامپیوتر سخت بوده که الان سوالات جلومه و سوالاتشون گلابی بود.فقط به نظرم از دروسی که مشترک با مهندسی بود زبانشون یخورده سخت‌تر بود.

من منظورم این بود که از سوالات ساختمان سالهای قبل همین کنکور سخت‌تر شده بوده( اون هم نسبتا Smile )نه از کنکور مهندسی . اما هر ساله تستای نظریه اش سخت‌تر از مهندسیه .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , mat
ارسال: #۱۷۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ق.ظ
سیستم عامل الان ۳ ساله که اینجوریه! من یادمه ۲ سال پیش سیستم عامل یکی زدم برعکس شماها کلی هم خوشحال بودم!!! من بهتون پیشنهاد می کنم که دیگه کنکورو بی خیال شین! هر چی بوده تموم شده! فقط برین به سوالای مشکوک اعتراض بدین بعد هم کتاباتونو جمع کنین برین دنبال زندگی!
در ضمن اگه قبول هم نشدید درسته که خیلی سخته ولی باور کنید تو دانشگام خبری نیست! زندگی ارزش غصه خوردن واسه این چیزا رو نداره.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , admin , Ali-B , mat
ارسال: #۱۷۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ ب.ظ)silver نوشته شده توسط:  با سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز
ریتم سوالات هوش شبیه ۹۰ بود تاحدودی
من فقط ۳تازدم..
۱) هرس آلفابتا:گزینه x<3 , y>7
۲) بیزین (همون روبات): ۱/۶۶%
۳) جستجوی اول سطح: ۳> >2

کسی هوش زده؟

سلام‌، منم این سه تا سوال رو مثل شما زدم‌، چند تا دیگه هم زدم امیدوارم که درست باشه‌، ولی در کل سوالاتش سخت بود
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  بله‌، علوم کامپیوتری‌ها هم خسته نباشند‌! گویا تستای ساختمان نسبتا سخت بوده /

تورو خدا نگید علوم کامپیوتر سخت بوده که الان سوالات جلومه و سوالاتشون گلابی بود.فقط به نظرم از دروسی که مشترک با مهندسی بود زبانشون یخورده سخت‌تر بود.

سوالات هنوز بیرون نیومده شما چطور سوالات جلوتونه؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط abbassep.)
بچه‌ها من سوالارو گرفتم

فایل‌(های) پیوست شده
۱۲۷۷-۹۱/pdf
اندازه فایل: ۱/۳۵ MB
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arminjahan , pos , admin , Pakniat , parsaNA , mhmdrz91 , Xilinx , پری , najwa , mat , Ely , fatemeh85
ارسال: #۱۷۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ
بیاین حل کنیم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arminjahan , Solmaziranica , mhmdrz91
ارسال: #۱۷۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ق.ظ
از بچه های مهندسی کامپیوتر کسی دفترچه C داشت ؟

اونایی که دفترچه C داشتن یه سوال معماری به غیر از بقیه سوالاتی که مشکل داشتن مشکل داره و باید به گوش سازمان سنجش برسونیم . همون سوال C4C3C2C1C0 که دوتا گزینه درست داشت ولی توی گزینه ۴ به جای "هردوگزینه۲و۳" نوشته بود "هردوگزینه۱و۲"

لطفا اگه کسی هست بگه و به سازمان سنجش بگه . من گفتم ولی تنهایی اکتفا نمیکنه . فعلا تو سیستم پاسخگویی بگید تا ببینیم چی میگن / البته بقیه اشتباهات رو هم بگید ولی اینو مخصوصا برای دفترچه C
۱
۰
ارسال: #۱۷۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
اگه قبول نشدید برید سراغ کار وزندگیتون فقط یک ماه مونده به کنکور یه نگاه بندازین شانس قبولیتون احتمالا از امسال بیشتر میشه چون نه استرس داشتید نه وقتی هدر دادید کتاب های قطور بزرگ رو بخونید و نه غصه‌ی عدم قبولی رو می خورید !

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp
ارسال: #۱۷۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ)abbassep نوشته شده توسط:  بیاین حل کنیم

دوست عزیز
بسیار ممنون لطف کردین

کاش یک جوانمرد دیگه هم پیدا می شد
سوالای آی تی رو دانلود می کرد می گذاشت برای بچه ها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۷۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ ب.ظ)silver نوشته شده توسط:  با سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز
ریتم سوالات هوش شبیه ۹۰ بود تاحدودی
من فقط ۳تازدم..
۱) هرس آلفابتا:گزینه x<3 , y>7
۲) بیزین (همون روبات): ۱/۶۶%
۳) جستجوی اول سطح: ۳> >2

کسی هوش زده؟

منم ۱/۶۶ زدم اون سوالو.یکی هم فکر کنم زدم اون گزینه ای که نوشته بود اگه هیچ پیش شرط بازی نباشه و محدودیت نباشه یک راه حل است.
۰
۰
ارسال: #۱۸۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ق.ظ
اینکه تو دفترچه A هم گزینه چهار زده گزینه یک و دو. یعنی تو همه دفترچه‌ها غلط بوده؟

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۹ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خسته تر از خسته ام brave96 ۳ ۱۲۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۶۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  موضوع داغ برای پایان نامه ارشد شبکه raakhshan ۳ ۴,۲۴۷ ۰۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۸,۰۰۰ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  خسته شدم ، من میخوام عوض بشم! dokhtare kh00b ۱۶ ۱۱,۳۰۱ ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrline
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۹۱۶ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟ sunsmile ۴ ۲,۳۸۶ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۷۸ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close