زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟

ارسال: #۴۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ ب.ظ
آیا دانشجوی انصرافی دانشگاه روزانه سراسری میتونه سال بعد در آزمون شرکت کنه ؟
بچه ها از بابت سوالی که توی این تاپیک ازتون پرسیدم و شاید منطقی نبود و به قول آقا فرداد اصرار بیهوده کردم از همگی معذرت میخوام و از همه شماها که با حوصله منو قانع کردید ممنون ....
Fardad-A، در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

منتظریم که بیایید و از موفقیتها بگید.Heart

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۴۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ب.ظ
RE: آیا دانشجوی انصرافی دانشگاه روزانه سراسری میتونه سال بعد در آزمون شرکت کنه ؟
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۸ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه ها از بابت سوالی که توی این تاپیک ازتون پرسیدم و شاید منطقی نبود و به قول آقا فرداد اصرار بیهوده کردم از همگی معذرت میخوام و از همه شماها که با حوصله منو قانع کردید ممنون ....

بالاخره چیکار کردید دوست عزیز؟میخواید دوباره کنکور بدید؟
ارسال: #۴۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۹ ب.ظ
سراسری انصراف دادم احتما لاتوی گرایش معماری تو علوم تحقیقات ثبت نام میکنم اگه خدا بخواد برای سال دیگه تو هوش یکبار دیگه برای رتبه ۲ رقمی میخونم ....دیونه شدم نه ....؟!

ارسال: #۴۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخه مگر روزانه نبودید؟خوب چون انصراف دادید کنکور ۹۲ رو نمیتونید شرکت کنید چه هوش چه معماری...اگه اشتباه میکنم بگید..همون علوم تحقیقات برید خودتونو اذیت نکنید اینقدر بیخودی.
ارسال: #۵۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ق.ظ
کنکور ۹۲ نمیدم ان شالله ۹۳ من که علوم تحقیقات رو میرم تا کنکور مجدد فارغ التحصیل میشم بعد مجدد سراسری مگه بده ؟....

ارسال: #۵۱
۱۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ ب.ظ
اگه یک نفر به دلیل خاصی مجبور به انصراف از تحصیل بشه میتونه توی کمیسیون موارد خاص سازمان سنجش مطرح کنه ، اگه اونجا دلیلش منطقی باشه فکر میکنم محروم نشه.
و فکر میکنم برای ارشد یک سال محروم میشه نه دو سال.

فکر میکنم توی تکمیل ظرفیت هم بتونن شرکت کنند. (میتونه انصراف نده و توی تکمیل ظرفیت جای بهتری قبول میشه میره اونجا ، مطمئن نیستم )

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۵۲
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ
من که آزاد تهران علوم تحقیقات ثبت نام کردم خدا کنه پشیمون نشم /

ارسال: #۵۳
۰۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ق.ظ
RE: شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟
با سلام به همه
قبل از آزمون بایستی انصراف داد از دانشگاه یا بعد از قبولی در آزمون هم می شه مثلا من امسال آزاد سمنان قبول شم یه ترم مرخصی بگیرم برا سال بعد بخونم باید قبل از ثبت نام انصراف بدم یا می تونم شرکت کنم بعد از اینکه قبولی ها اعلام شد انصراف بدم ؟ باتشکرAngelHuh[/code]
ارسال: #۵۴
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط ghostdog001.)
RE: شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟
سلام.من امسال ارشد شبانه سراسری قبول شدم.ترمی دو میلیون به بالا شهریه ام میشه.با این مسئله خیلی مشکل دارم.دارم میخونم برای ارشد بعد(تو اردیبهشت ۹۵) الان تو دفترچه سنجش دیدم که نوشته برای ثبت نام ارشد باید انصراف بدم.ریسکش بالاست.دوستان لطفا راهنمایی کنید.ایا سیستمی تو سنجش یا وزارت علوم هست که هنگام ثبت نام ارشد تشخیص بده من دانشجو ام.و نذاره ثبت نام کنم؟
ایا این امکان وجود داره که من ثبت نام کنم.بعد از جوابهای اولیه اگر مجاز شدم.و امکان قبولی روزانه رو داشتم اونوقت انصراف بدم.(مدرکم دست خودمه.).تو رو خدا راهنمایی کنید.ConfusedBlush(مشکل نظام وظیفه هم ندارم)(تمام مدارکم هم دست خودمه)(فقط کپیش دست دانشگاه است)
ارسال: #۵۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۱۳ ب.ظ
شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟
با سلام
من میخواستم بدونم اگر فارغ تحصیل دوره ارشد دانشگاه آزاد باشی آیا میشه دوباره ارشد اما اینبار برای دانشگاه دولتی (همان رشته) شرکت کرد؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۸۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۹۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۶۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۷۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۷۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۱۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  بررسی مجدد نمره siiib70 ۵ ۴,۷۳۱ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close