زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟

ارسال: #۳۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ ب.ظ
آیا دانشجوی انصرافی دانشگاه روزانه سراسری میتونه سال بعد در آزمون شرکت کنه ؟
راستش من اگه وزیر علوم بودم به عشق خودتون قانون رو بر میداشتم اصلا...
اما تا اونجایی که من میدونم...نه

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: y_amin , aryaeei
ارسال: #۳۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ
RE: آیا دانشجوی انصرافی دانشگاه روزانه سراسری میتونه سال بعد در آزمون شرکت کنه ؟
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ)y_amin نوشته شده توسط:  یعنی هیچ راهی نداره؟

پس شما هم مشکل منو دارید اما وزارت بهداشت میدونم که اجازه داده که بچه ها اگه از رشتشون انصراف دادن دوباره رزیدنتی بدن ما هم داریم انصراف میدیم اینها هم ضرر نمیکنن خوب یه اشتباهی کردیم مگه زوره بچه ها اگه اطلاع دارید مشاوره بدید ....

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
ارسال: #۳۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ ب.ظ
یعنی ما تکمیل ظرفیت هم نمیتونیم شرکت کنیم درسته؟Sad
ارسال: #۳۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۱۰ ب.ظ
فکر نکنم...تو که خوب جایی قبول شدی...اینقد ناراضی نباش

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: y_amin
ارسال: #۳۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ ب.ظ
به نظر منم نمیشه دوباره کنکور شرکت کرد اصلأ از قوانین کنکور هست که روزانه قبول شدی جه ثبت نام کنی و جه نکنی ۱ سال محرومی از شرکت در کنکور ::::::::
۱سال از عمرتون رو با این وضع حروم میکنین از کجا میدونین سال دیکه بهتر از این میارین؟

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
ارسال: #۳۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ب.ظ
بچه ها من فردا میرم سازمان سنجش از نزدیک بپرسم .دعا کنید

ارسال: #۳۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ
من این سوالو از سنجش پرسیدم.
به هیچ وجه قبولی روزانه سال جاری ، حق شرکت در سال بعد رو نداره.
چه انصراف بده و چه نده.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ، توسط aryaeei.)
ببخشید آقای اسی دلیلشو نپرسیدید وقتی انصراف بدیم میشیم دانشجوی انصرافی فکر کنم شرایط فرق بکنه ؟
برای ثبت نام بچه های کارشناسی اطلاعیه سنجش برای ثبت نام رو ببینید

تبصره‌- دانشجویان‌ اخراجی‌ آموزشی‌ موضوع‌ ماده‌ ۲۹ آیین‌نامه‌ آموزشی‌ و همچنین‌ دانشجویان‌ دوره‌ کارشناسی‌ که‌ مدرک‌ معادل‌ کاردانی‌ (اعم از کاردانی ‌عمومی‌ و یا کاردانی‌) را اخذ نموده‌اند نیز مانند مقررات‌ مربوط به‌ دانشجویان‌ انصرافی‌ پس‌ از تسویه‌ حساب‌کامل‌ با مؤسسه‌ ذیربط و همچنین‌ اداره‌ کل ‌امور دانشجویان‌ داخل‌ و صندوق‌ رفاه‌ دانشجویان‌ وزارت‌ ذیربط و در صورت‌ نداشتن‌ مشکل‌ نظام‌ وظیفه‌ (برای‌ برادران‌) حق‌ ثبت‌نام‌ در رشته قبولی اعلام شده را دارا میباشندو منحصراً می‌توانند در رشته‌ای‌ غیر از رشته‌ قبلی‌ خود پذیرفته‌ شوند. بدیهی‌ است‌ این دسته‌ از داوطلبان‌ می‌توانند کلیه‌ تعهدات‌ مربوط را پس‌ از اتمام‌ تحصیلات‌ خود به‌ صورت‌ یکجا به‌ انجام‌ برسانند.

و همچنین مدارک لازم برای ثبت نامشون :
-اصل فرم انصراف قطعی از تحصیل برای دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی که به تایید موسسه آموزش عالی محل تحصیل قبلی و اداره کل امور دانشجویان داخل ذیربط رسیده باشد.

ارسال: #۳۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ ب.ظ
تا اونجا که من می دونم انصرافی ربطی به روزانه و شبانه نداره، یعنی انصرافی صرفا برای نظام وظیفه تعریف میشه، یعنی انصرافی یک تعریف جدا داره و نباید به روزانه و شبانه نسبت داد. فرض کنید شما روزانه جایی قبول شدید ، چه انصراف بدید و چه دانشگاه نرید روزانه محسوب شده و نمی تونید سال بعد شرکت کنید.
اگه انصراف بدید حالا نظام وظیفه میاد وسط، اگه کارت دارید که تمام و مشکلی ندارید و میتونید واسه ۲ سال بعد برنامه ریزی کنید ، اگه مشمول هستید ۱ سال وقت دارید تا دفترچه پست کنید و چون روزانه بودید پس حتما قبل دانشگاه باید برید سربازی(چون سال بعد نمی تونید برید دانشگاه و تا اون موقع هم فرصت معافیت تحصیلیتون تموم میشه).
امیدوارم سوالتون حل شده باشه، ولی باز از خود سنجش و اطرافیانتون بپرس .

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: aryaeei
ارسال: #۴۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ب.ظ
بچه ها به این لینک سر بزنید پیدا کردم من وامثال من در صورتی که دانشجوی انصرافی هستیم در آزمون میتونیم شرکت کنیم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تبصره۲- دانشجوی منصرف یا اخراج از تحصیل می‌تواند درصورت تسویه حساب کامل با مؤسسه مجدداً درآزمون شرکت نماید.

ارسال: #۴۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ب.ظ
ولی توی ان تبصره نگفته سال بعد! دو سال بعدش که حتما می تونه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۴۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ
وقتی من همه مدارک رو بگیرم و تسویه حساب کنم چه دلیلی داره که نتونم شرکت کنم وقتی گفته مجددا حرفی از محرومیت نیومده

ارسال: #۴۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ
مرسی من از سنجش میپرسم وضمنا شما یه بار گفتید که انتقالی اصلا در دوره ارشد امکان پذیر نیست اما من پرسیدم وسنجش جواب داد در حیطه وظیفه ما نیست و با موافقت دانشگاه مبدا و مقصد میشود ...

ارسال: #۴۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
RE: آیا دانشجوی انصرافی دانشگاه روزانه سراسری میتونه سال بعد در آزمون شرکت کنه ؟
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  فکر نکنم...تو که خوب جایی قبول شدی...اینقد ناراضی نباش

خیلی ممنون که امیدواری میدین!Shy ولی آدم از بعضی کارهایی که بعضی بچه ها برای دور زدن این قوانین انجام میدن واقعا ناراحت میشه..ای کاش...Sad
ارسال: #۴۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  مرسی من از سنجش میپرسم وضمنا شما یه بار گفتید که انتقالی اصلا در دوره ارشد امکان پذیر نیست اما من پرسیدم وسنجش جواب داد در حیطه وظیفه ما نیست و با موافقت دانشگاه مبدا و مقصد میشود ...
این لینک خبر رو بخونید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و اخرش نوشته :توکلی تأکید کرد که انتقال، تغییر رشته و مهمان شدن دانشجو در هر سه شیوه آموزشی مقطع کارشناسی ارشد ممنوع است.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۲ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۸۲ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۶۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۶۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۰۹ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  بررسی مجدد نمره siiib70 ۵ ۴,۷۲۷ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close