زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اضافه کردن فیلد نام به پروفایل ها

ارسال: #۳۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  فکر کردم منم چی بنویسم واسه اسمم، فکر کردم بد نیست بنویسم ابجی اینشتینBig Grin Smile نظرات دوستان رو پذیرا هستیمBig Grin

نمیدونم ولی فکر میکنم اگه همه اسامی خودمون هم مشخص باشه، کمی وجهه مانشت رسمی تر میشه و بعضی اوقات زیاد از حد رومون نمیشه توی تاپیکهای سرگرمی بچرخیم و یا هر حرفی رو بزنیم
البته منظورم شما نبودید، به صورت کلی گفتم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خب من می تونم برای تقویت زبان انگلیسی دوستان اسمم رو به انگلیسی بنویسم Big Grin
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  فکر کردم منم چی بنویسم واسه اسمم، فکر کردم بد نیست بنویسم ابجی اینشتینBig Grin Smile نظرات دوستان رو پذیرا هستیمBig Grin

نمیدونم ولی فکر میکنم اگه همه اسامی خودمون هم مشخص باشه، کمی وجهه مانشت رسمی تر میشه و بعضی اوقات زیاد از حد رومون نمیشه توی تاپیکهای سرگرمی بچرخیم و یا هر حرفی رو بزنیم
البته منظورم شما نبودید، به صورت کلی گفتم
ای بابا اقای موج دیگه گفتن خیلی تو بخش های سرگرمی ولو هستمBig GrinTongue کمی باید خودم رو جمع و جور کنم Tongue متاسفانه امکانش نیستBig Grin من اگه اسمم رو بنویسم و توی بخش های سرگرمی نباشم که بایدجل و پلاسم رو جمع کنم و رخت سفر ببندمBig Grin

اقای blackhalo که اصرار داشتن اسمشون رو بنویسن چرا نمی نویسن الان؟!!!! واسم سوال پیش اومده فقط همین Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ
RE: اضافه کردن فیلد نام به پروفایل ها
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  اقای blackhalo که اصرار داشتن اسمشون رو بنویسن چرا نمی نویسن الان؟!!!! واسم سوال پیش اومده فقط همین Big Grin
دقیقا به همون دلیلی که شما نمی نویسید.Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  اقای blackhalo که اصرار داشتن اسمشون رو بنویسن چرا نمی نویسن الان؟!!!! واسم سوال پیش اومده فقط همین Big Grin
دقیقا به همون دلیلی که شما نمی نویسید.Big Grin

مثل اینکه جناب Black فقط کنجکاو هستند اسم بقیه ی کاربر ها رو بدونن و به همین دلیل این تاپیک رو ایجاد کردنBig Grin

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۵
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ
آقای موج کاش اسمتون رو نمی نوشتید ببینیم بعد از فتح اورست چی توی کادر براتون مینویسه؟Smile فکر کنم تنها کسی بودید که به این رتبه رسیدید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۳۶
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ق.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  آقای موج کاش اسمتون رو نمی نوشتید ببینیم بعد از فتح اورست چی توی کادر براتون مینویسه؟Smile فکر کنم تنها کسی بودید که به این رتبه رسیدید
خب از دکتر بپرسید.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  آقای موج کاش اسمتون رو نمی نوشتید ببینیم بعد از فتح اورست چی توی کادر براتون مینویسه؟Smile فکر کنم تنها کسی بودید که به این رتبه رسیدید
ناسا میخواست دعوتم کنه و دیدم خیلی زندگی سخت میشه اون شکلی Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , انرژی مثبت , Bache Mosbat , mosaferkuchulu , white bird
ارسال: #۳۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۱۰ ق.ظ
مسافر کوچولو و پشتکار هم هستن.
معیارش چیه این اسامی؟
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۲۰ ق.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مسافر کوچولو و پشتکار هم هستن.
معیارش چیه این اسامی؟

درسته از قسمت اعضا اگر بر اساس تعداد ارسال به صورت نزولی افراد رو سورت کنید خانوم مسافر کوچولو تو اعضای غیر مدیر از من بیشتر ارسال دارند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خدا رو شکر یکی هست از من خرابتر باشه اعتیادش Smile
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ق.ظ، توسط luna.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  آقای موج کاش اسمتون رو نمی نوشتید ببینیم بعد از فتح اورست چی توی کادر براتون مینویسه؟Smile فکر کنم تنها کسی بودید که به این رتبه رسیدید
مسافر کوچولو و پشتکار هم هستن.
معیارش چیه این اسامی؟

یه ترکیبی از تعداد پست و موضوع و نقل قول و طول پست و اینا! اسمارم که سازنده فروم انتخاب کرده دیگه!

(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  بعضی اوقات زیاد از حد رومون نمیشه توی تاپیکهای سرگرمی بچرخیم

حالا مگه چه اشکالی داره؟! یعنی من الان باید خجالت بکشم!!! مخصوصا که جدیدا هم بهم انتقاد زیاد میشه!Big GrinBig Grin

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۴۵ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مسافر کوچولو و پشتکار هم هستن.
معیارش چیه این اسامی؟

درسته از قسمت اعضا اگر بر اساس تعداد ارسال به صورت نزولی افراد رو سورت کنید خانوم مسافر کوچولو تو اعضای غیر مدیر از من بیشتر ارسال دارند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خدا رو شکر یکی هست از من خرابتر باشه اعتیادش Smile

البته ما هنوز دماوند و فتح نکردیم!یکی از مدیران بسیار بسیار بسیار عزیز اون قدیما فرمودند که پست های من بیشتر اسپم هست!الان که می بینم من با این تعداد پست هنوز رو دماوندم و شما رو اورست می بینم انگار حق داشتند!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(نتیجه ی فنی فتح قله ها بستگی داره به تعداد ارسال + تعداد مثبت ها و تشکر ها)

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۶۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۶۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۵۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۸۷ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۸۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۱۴ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۵۶۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۹۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close