زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال ۵۵ کنکور ۸۹

ارسال:

neilabak پرسیده:

سوال ۵۵ کنکور ۸۹

چرا این سوالو سازمان سنجش زده ۲؟؟

rad که تاکید داره رو استفاده مجدد
مگه نباید بشه ۱؟

۰
ارسال:

rad.bahar پاسخ داده:

RE: سوال ۵۵ کنکور ۸۹

(۰۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  چرا این سوالو سازمان سنجش زده ۲؟؟

rad که تاکید داره رو استفاده مجدد
مگه نباید بشه ۱؟

کتاب تستی که دارم گفته ۴ چون نمونه اولیه قابلیت استفاده را نئدارد ساخته می شود تا بعضی از نیازمندیهای نرم افزار واضحتر شود و بعد هم دور انداخته می شود
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

Mohammad-A پاسخ داده:

سوال ۵۵ کنکور ۸۹

من هم فکر میکنم ۴ درست باشه... البته کلیدهای سنجش بعضاً ممکنه درست نباشه یا با توجه به دفترچه٬ جابه‌جا باشه.

۰
ارسال:

shahabal پاسخ داده:

RE: سوال ۵۵ کنکور ۸۹

من فکر میکنم همون گزینه دو درست باشه
گزینه ۱ توی مدل افزایشی با استفاده از یه چرخه ی ثابت هر دفعه یه امکانی به سیستم اضافه میشه و این باعث تکراری بودن چرخه میشه
گزینه ۳ هم که مثل مدل افزایشی برای اضافه کردن هر کامپوننت باید به صورت گردشی نوشته بشه و البته یک چرخه ی بزرگتر‌هم برای اضافه کردن و سازگار گردن و ملحق کردن کامپوننت به سیستم اصلی لازمه صورت بگیره
توی گزینه ۴ درسته نمونه اولیه استفاده نمیشه یا بهتر بگم ممکنه استفاده نشه اما بعد از ساختن نمونه به صورت دوره ای و تکراری نمونه تکمیل میشه و دارای یه چرخه ی تکراری هست

اما چیزی که توی گزینه ۲ به نظرم میرسه اینه که چون روش RAD برای سیستم‌هایی مناسب هست که قابل تفکیک هستند و در واقع میتونیم بخش‌های سیستم رو کاملا مجزا کنیم با اینکه برای هر بخش یه سری مراحل رو به کار میبریم ولی این بخش‌ها به صورت موازی هستند و تکراری صورت نمیگره

۰
ارسال:

egm1176 پاسخ داده:

سوال ۵۵ کنکور ۸۹

اتفاقا برعکس!!
چون RAD باید سریع پیش بره ، اگه جایی بتونه از کامپوننت های از قبل نوشته شده استفاده کنه ، این کار رو می کنه.
جواب گزینه ۴ هستش.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۲۹۹ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  ۱۸۰ معماری، ۷۷۹ هوش، ۵۸۹ نرم افزار، ۸۹۳ الگوریتم uzarcf ۲ ۳,۴۵۱ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: f.amirdadi
  سوال ۵۵ کنکور آیتی ۹۳ سوال TCP zaree ۲ ۲,۴۳۷ ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Saman
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۷,۸۷۸ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  ۸۹۴ آی تی /تجارت: مهندسی آی تی/ دانشکاه صنعتی امیر کبیر/مجازی rcsoccer ۲ ۱,۷۸۶ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: rcsoccer
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۸۷۳ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  رتبه کنکور مهم تره یا مصاحبه کنکور؟ shahryar711 ۲ ۳,۵۱۷ ۳۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: AmiriManesh
Smile نتایج نهایی کنکور ارشد آی تی مانشتی های کنکور ۹۱ در یک فایل PDF javad94 ۱۰ ۱۱,۰۹۴ ۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  استفاده از جزوات موسسات کنکور برای کنکور دکتری؟ کدام موسسه بهتر است؟ sahar20 ۳ ۸,۲۰۹ ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: zahra_davoody

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close