تالار گفتمان مانشت
سوال ۵۵ کنکور ۸۹ - نسخه‌ی قابل چاپ

سوال ۵۵ کنکور ۸۹ - neilabak - 02 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ ب.ظ

چرا این سوالو سازمان سنجش زده ۲؟؟

[attachment=2500]

rad که تاکید داره رو استفاده مجدد
مگه نباید بشه ۱؟

RE: سوال ۵۵ کنکور ۸۹ - rad.bahar - 09 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ ق.ظ

(۰۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  چرا این سوالو سازمان سنجش زده ۲؟؟

rad که تاکید داره رو استفاده مجدد
مگه نباید بشه ۱؟

کتاب تستی که دارم گفته ۴ چون نمونه اولیه قابلیت استفاده را نئدارد ساخته می شود تا بعضی از نیازمندیهای نرم افزار واضحتر شود و بعد هم دور انداخته می شود

سوال ۵۵ کنکور ۸۹ - Mohammad-A - 09 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ

من هم فکر میکنم ۴ درست باشه... البته کلیدهای سنجش بعضاً ممکنه درست نباشه یا با توجه به دفترچه٬ جابه‌جا باشه.

RE: سوال ۵۵ کنکور ۸۹ - shahabal - 03 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ ب.ظ

من فکر میکنم همون گزینه دو درست باشه
گزینه ۱ توی مدل افزایشی با استفاده از یه چرخه ی ثابت هر دفعه یه امکانی به سیستم اضافه میشه و این باعث تکراری بودن چرخه میشه
گزینه ۳ هم که مثل مدل افزایشی برای اضافه کردن هر کامپوننت باید به صورت گردشی نوشته بشه و البته یک چرخه ی بزرگتر‌هم برای اضافه کردن و سازگار گردن و ملحق کردن کامپوننت به سیستم اصلی لازمه صورت بگیره
توی گزینه ۴ درسته نمونه اولیه استفاده نمیشه یا بهتر بگم ممکنه استفاده نشه اما بعد از ساختن نمونه به صورت دوره ای و تکراری نمونه تکمیل میشه و دارای یه چرخه ی تکراری هست

اما چیزی که توی گزینه ۲ به نظرم میرسه اینه که چون روش RAD برای سیستم‌هایی مناسب هست که قابل تفکیک هستند و در واقع میتونیم بخش‌های سیستم رو کاملا مجزا کنیم با اینکه برای هر بخش یه سری مراحل رو به کار میبریم ولی این بخش‌ها به صورت موازی هستند و تکراری صورت نمیگره

سوال ۵۵ کنکور ۸۹ - egm1176 - 06 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ

اتفاقا برعکس!!
چون RAD باید سریع پیش بره ، اگه جایی بتونه از کامپوننت های از قبل نوشته شده استفاده کنه ، این کار رو می کنه.
جواب گزینه ۴ هستش.