زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خطا هنگام اجرای پروژه در متلب

ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
سلام دوستان عزیز
من چند روز پیش پروزه ای توی نرم افزار متلب انجام دادم.الان که میخام فایلهای اجرایی پروژه راباز کنم خطا میده!!!!خواهشا اگر کسی دلیل این خطا را میدونه کمک کنه...چند روز دیگر تحویل پروزه دارم..البته حجم تصویر زیاده..کمی طول میکشه لود بشه...ببخشید دیگه
UndecidedUndecidedSadSad

[تصویر:  109399_1_1379091241.png]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ق.ظ
اسم فولدرش فارسی نیست؟
۰
۰
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ
RE: خطا هنگام اجرای پروژه در متلب
(۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اسم فولدرش فارسی نیست؟

نه ..اسم فایلهای اجرایی انگلیسی سیو کردم....ولی موقع اجرا این خطا رامیده
وقتی متلب را بازمیکنم از قسمت file--> open فایل را که میزنم تا باز بشه این پیغام میادSadSad
۰
۰
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ق.ظ
من وقتی دایرکتوری جاری رو روی bin میگذارم درست کار نمیکنه، فکر کنم بهتر باشه m-file ها رو یک جای دیگه کپی کنید و بعد دایرکتوری جدید current folder رو به اون آدرس تغییر بدین.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط The BesT.)
البته این هم بگم که فایلهای پیاده سازی پروژه را روی یک درایو دیگه سیو کردم.ممکنه به خاطر اون باشه؟یعنی باید برای بازشدن فایلها ،همون قسمت که نرم افزار متلب هست فایلها را کپی کنم؟

(۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من وقتی دایرکتوری جاری رو روی bin میگذارم درست کار نمیکنه، فکر کنم بهتر باشه m-file ها رو یک جای دیگه کپی کنید و بعد دایرکتوری جدید current folder رو به اون آدرس تغییر بدین.
ممنون بابت پاسختون.ولی میشه یکمی واضح تر توضیح بدید...من اصلام توجه نشدم باید چکارکنم...ShyRolleyes
یکمی گویاتر توضیح بدید ممنون ConfusedConfused
۰
۰
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط ف.ش.)
همه m فایلها و ... باید توی current folder باشه که آدرسش رو اون بالا زده. حالا مهم نیست این فولدر کجا باشه اما توی bin خود مطلب نباشه بهتره.

فعلا همه فایلها رو بیارید توی فولدر جاری ولی اگه با جابه جایی مشکل حل نشد این رو نگاه کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ق.ظ
RE: خطا هنگام اجرای پروژه در متلب
(۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  همه m فایلها و ... باید توی current folder باشه که آدرسش رو اون بالا زده. حالا مهم نیست این فولدر کجا باشه اما توی bin خود مطلب نباشه بهتره.

فعلا همه فایلها رو بیارید توی فولدر جاری ولی اگه با جابه جایی مشکل حل نشد این رو نگاه کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرسی و ممنون.
همین الان طبق روالی که گفتید انجام دادم ...درست شد....خیلی خیلی ممنونHeart
یک در دنیا و صد در اخرت خیر ببیند ایشاللهBig GrinBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ق.ظ
خوب خدا رو شکر که حل شد ، این رو هم پیدا کرده بودم : (پست یکی مانده به آخر)

(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۸۶۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۹ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۸۱۸ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۲۶۲ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شبکه عصبی مک کلاچ برای یک مورد کاربردی با متلب Sanazzzz.mi ۰ ۲,۰۲۹ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzzz.mi
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۰۲ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  مجموعه آموزشی رایگان برنامه نویسی متلب net work ۰ ۱,۹۵۲ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: net work
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۸۲۵ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com
  نیاز به دیتاست برای شبکه عصبی مصنوعی در متلب MATLAB ghasemkh ۰ ۲,۶۵۳ ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ghasemkh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close