زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست مقاله

ارسال: #۳۸۲۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ ق.ظ
RE: درخواست مقاله
خواهش می‌کنم Smile
پاد مخفف پایگاه اشتراک دانش است. یه شبکه اجتماعی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه فردوسی مشهد. این شبکه خیلی قابلیت‌ها داره، که یکی از اون‌ها، تامین مقالات و منابع مورد نیاز اعضا است. اعضا برای دریافت مقاله‌ی موردنظرشون باید شماره DOI اون مقاله رو به پاد بدن تا پاد براشون دانلودش کنه. البته مقالات سیویلیکا از این قاعده مستثنی هستند و تنها با لینک مقاله قابل دانلود هستند. هر فرد در هر روز ۱۰ سهمیه درخواست مقاله، ۱۰ سهمیه درخواست منبع و در هر ماه ۱۰ سهمیه از سیویلیکا داره. که البته این سهمیه‌ها برای اعضای ممتاز (اعضای با امتیازهای بالا) بیشتره Smile

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  ممنون.این پاد چیه؟

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy
ارسال: #۳۸۲۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۵ ب.ظ
درخواست مقاله
سلام دوستان مانشتی

لطف میکنید این مقاله رو واسم دانلود کنین.

عنوان : کشف سرقت ادبی در متون فارسی به کمک الگوریتمهای اثرانگشت

یه دنیا ممنون

اینم لینکش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۳۸۲۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ ب.ظ
درخواست مقاله
الهام جان یه چند دقیقه اگه صبر کنی من براتون ایشالا می‌فرستم، اخه سهمیه سیویلیکای خودم تموم شده یه دوستی رو پیدا می‌کنم که براتون دانلود کنه Smile

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219
ارسال: #۳۸۲۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ، توسط elham_sh219.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  الهام جان یه چند دقیقه اگه صبر کنی من براتون ایشالا می‌فرستم، اخه سهمیه سیویلیکای خودم تموم شده یه دوستی رو پیدا می‌کنم که براتون دانلود کنه Smile

تشکر از لطفتون!
چشم، شما دستور بفرمایید، من حالا حالاها صبر میکنم... Smile

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۳۸۳۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ب.ظ
درخواست مقاله
اوا الهام جان من شرمنده تون شدم Sad نمی‌دونم چرا درخواستش با شکست مواجه شد!! راستش گاهی پیش میاد درخواست‌های مقالات با شکست مواج می‌شن و نمی‌دونم باید چیکار کرد Sad

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۱
۰
ارسال: #۳۸۳۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط morweb.)
با سلام خدمت دوستان عزیز

دانلود رایگان مقاله
++++++++++

مقاله دانلود رایگان

freepapers.irمقاله دانلود رایگان

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است
ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم
چون فرد مهمی شده نفس دغل ما
اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
(مردم این جور نباشید)

عزم من بشکافد اقیانوس را
تنبلی دزد آرزوهاست...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , elham_sh219 , banafshe
ارسال: #۳۸۳۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ب.ظ

سلام دوستان گرامی لطف میکنید مقاله با عنوان A classification diagram for fold orientation, Geological Magazine را برایم بگیرید دوتا لینک مربوط به یک مقاله میشه .Angel

گل ها امضای خدا در زمین هستند ، بدون شک تو زیباترین امضای خدایی .
آرزویم این است که در این قلمروی ممکن پا در بیرون آن نهم تا توانم مرزهای ممکن را بیابم .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , morweb
ارسال: #۳۸۳۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ ب.ظ
سلام Smile
بفرمایید خدمت شما:
فقط اون یکی مقاله‌تون فرحناز جان شماره دی او آی اش رو پیدا نکردم، اگه پیدا کردین، بفرست برام تا اون یکی رو هم براتون دانلود کنم Smile
A classification diagram for fold orientations.pdf
اندازه فایل: ۲۱۰/۵۴ KB

(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)farahnaz نوشته شده توسط:  

سلام دوستان گرامی لطف میکنید مقاله با عنوان A classification diagram for fold orientation, Geological Magazine را برایم بگیرید دوتا لینک مربوط به یک مقاله میشه .Angel

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb , farahnaz
ارسال: #۳۸۳۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  اوا الهام جان من شرمنده تون شدم Sad نمی‌دونم چرا درخواستش با شکست مواجه شد!! راستش گاهی پیش میاد درخواست‌های مقالات با شکست مواج می‌شن و نمی‌دونم باید چیکار کرد Sad

ای بابا! شانس ما رو میبینی.... یعنی به هیچ عنوان اجازه دانلود این مقاله نیست؟؟؟؟ Huh

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , morweb
ارسال: #۳۸۳۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ
نمی‌دونم، حتما هست ولی پاد برای من دانلودش نکرد.
(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ)elham_sh219 نوشته شده توسط:  ای بابا! شانس ما رو میبینی.... یعنی به هیچ عنوان اجازه دانلود این مقاله نیست؟؟؟؟ Huh

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , morweb
ارسال: #۳۸۳۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ
درخواست مقاله
سلام لطفا این مقالات
Long-term memory and levels-of-processing in autism‏
M Toichi, Y Kamio - Neuropsychologia, 2002‏ Elsevier‏

Emotional empathy as related to mimicry reactions at different levels of information processing‏
M Sonnby-Borgström, P Jönsson… - Journal of Nonverbal …, ۲۰۰۳

Executive function abilities in autism and Tourette syndrome: An information processing approach‏
S Ozonoff, DL Strayer, WM McMahon… - Journal of child …, ۱۹۹۴‏ - Wiley Online Library‏
۰
۰
ارسال: #۳۸۳۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ق.ظ
درخواست مقاله
سلام
مثل همیشه دوستان خوبم این ۲تا مقاله رو لطف کنید دانلود کنید
سپاس ویژه

DOI:
۱۰/۱۰۸۰/۱۳۵۲۷۲۶۰۶۰۰۸۱۱۷۸۷

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
ارسال: #۳۸۳۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ
درخواست مقاله
سلام مجدد
یک پایان نامه برای دانشگاه مالک اشتر هست من نیاز به پرسشنامه اش دارم الان فقط مقاله اش رو دارم به نظرتون چطوری می تونم پایان نامه اش رو گیر بیارم؟
عنوان مقاله اش اینه:
بهینه سازی کاربرد فناوری اطلاعات در مدیریت زنجیره تامین
و بازاریابی محصولات هوایی به روش AHP

سید اکبر نیلی پور طباطبائی* ۱، بیژن خیامباشی ۱، مهدی کرباسیان ۲، مهندس محمد شریعتی ۳
-۱ استادیار دانشگاه صنعتی مالک اشتر
-۲ دانشیار دانشگاه صنعتی مالک اشتر
-۳ کارشناس ارشد مهندسی صتایع

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
ارسال: #۳۸۳۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ب.ظ، توسط happy07.)
سلام
خدمت شما بنفشه جان Smile
Culture_ The Software of e‐Customer Relationship Management.pdf
اندازه فایل: ۲۹۴/۰۳ KB

(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  سلام
مثل همیشه دوستان خوبم این ۲تا مقاله رو لطف کنید دانلود کنید
سپاس ویژه

DOI:
۱۰/۱۰۸۰/۱۳۵۲۷۲۶۰۶۰۰۸۱۱۷۸۷

توی لینک مقلاتتون یه نگاهی بندارید و شماره DOI مقالات رو بدین.(حداقل لینکش رو که اینجا می ذاشتین!!!)

(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ب.ظ)nini naz نوشته شده توسط:  سلام لطفا این مقالات
Long-term memory and levels-of-processing in autism‏
M Toichi, Y Kamio - Neuropsychologia, 2002‏ Elsevier‏

Emotional empathy as related to mimicry reactions at different levels of information processing‏
M Sonnby-Borgström, P Jönsson… - Journal of Nonverbal …, ۲۰۰۳

Executive function abilities in autism and Tourette syndrome: An information processing approach‏
S Ozonoff, DL Strayer, WM McMahon… - Journal of child …, ۱۹۹۴‏ - Wiley Online Library‏

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe
ارسال: #۳۸۴۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ
درخواست مقاله

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۷۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۲۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۵۵ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۳۲ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۴۲۳ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۸۶ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۴۲۱ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تفاوت مقاله جورنالی و مقاله کنفرانسی در چیست؟ Br2012 ۴۴ ۷۷,۰۱۳ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: TexteRasmi.info
  درخواست مقاله ss311 ۰ ۱,۸۷۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close