زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فعال کردن بخش هایی از فروم

ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط Raman.)
سلام.
می خواستم به دکتر پیام بدم. دیدم اینجا بنویسم بهتره.
خواهشا قسمت "آخرین ارسال ها" رو تو فروم فعال کنید. من به شخصا هر روز که میام به مانشت سر می زنم از بین تایپیک‌ها دنبال آخرین ارسالی‌ها می گردم که این خیلی وقت گیره. شما اگه زحمت بکشید لیست آخرین ارسالی‌ها رو به آخر صفحه اصلی فروم اضافه کنید خیلی به دوستان از جمله خودم کمک می کنه که آخرین ارسالی‌ها رو ببینیم.
شما همچنین جدای از این "آخرین ارسالی ها" می تونید "برترین ارسال کننده ها" رو نیز فعال کنید. یا "پر بیننده ترین مطالب" و ....

دکتر جان زحمتشو بکش داداشShy

ممنون

افکار جاری شما زندگی آینده تان را می سازند.
وقتی به چیزی فکر می کنید افکار شبیه آنرا به ذهنتان راه می دهید.
پس بیایید به مثبت ها بیاندیشیم...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۵۸ ب.ظ
RE: فعال کردن بخش هایی از فروم
(۰۱ آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۲۹ ب.ظ)Raman نوشته شده توسط:  سلام.
می خواستم به دکتر پیام بدم. دیدم اینجا بنویسم بهتره.
خواهشا قسمت "آخرین ارسال ها" رو تو فروم فعال کنید. من به شخصا هر روز که میام به مانشت سر می زنم از بین تایپیک‌ها دنبال آخرین ارسالی‌ها می گردم که این خیلی وقت گیره. شما اگه زحمت بکشید لیست آخرین ارسالی‌ها رو به آخر صفحه اصلی فروم اضافه کنید خیلی به دوستان از جمله خودم کمک می کنه که آخرین ارسالی‌ها رو ببینیم.
شما همچنین جدای از این "آخرین ارسالی ها" می تونید "برترین ارسال کننده ها" رو نیز فعال کنید. یا "پر بیننده ترین مطالب" و ....

دکتر جان زحمتشو بکش داداشShy

ممنون
شما می تونید از "نمایش ارسالهای جدید" استفاده کنید، پنل بالای صفحه زیر عبارت خوش آمدید

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخه بعضی انجمن‌ها یه قسمت داره که ارسالهای جدید رو توی صفحه اول به صورت گردشی نشون میده خوبه اما یکم صفحه شلوغ و نازیبا میشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۲۳ ب.ظ
RE: فعال کردن بخش هایی از فروم
ممنون حمید جان.
اونو دیدم . ولی به قول آفاق اینی که من می گم گردشیه. درسته یکم سایت رو شلوغ می کنه ولی خوب چون ته سایت قرار داره زیاد جلوه‌ی سایت رو زشت نمی کنه ولی خوب به مهمان‌ها یا کسایی به تازه می یان تو سایت خیلی کمک می کنه.

افکار جاری شما زندگی آینده تان را می سازند.
وقتی به چیزی فکر می کنید افکار شبیه آنرا به ذهنتان راه می دهید.
پس بیایید به مثبت ها بیاندیشیم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۵۶ ب.ظ
فعلاً برنامه ای واسه این کار نداریم. ما توی سایت دسته بندی کردیم مباحث رو و دوستان می تونن استفاده کنند. از دکمه های تعبیه شده هم می شه واسه خوندن مطالب تازه استفاده کرد. نیازی به افزودن این امکان نیست( در حال حاضر)
تنها در صورتی می شه اضافه کرد که نمای سایت رو زشت نکنه. به شخصه فعلاً اعتقادی به وجودش ندارم و فکر می کنم امکانات سایت در حال حاضر پاسخ گوی نیازها باشه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۵۹ ب.ظ
به نظر من قالب سایت خیلی خوبه من وقتی وارد بعضی انجمن‌ها میشم اونقدر قالب زشتی داره که سریع پنجره رو میبندم .
مخصوصا وقتی با اندازه بزرگ نوشته فقط کاربران قادر به دیدن لینکها می باشند.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۰,۰۵۹ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۸۶ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۲ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۸۱ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۰۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  مصاحبه دکتری- بخش تدریس wskf ۱ ۲,۴۲۱ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۲۴ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۵۹۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۰۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۲۳۹ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close