تالار گفتمان مانشت
فعال کردن بخش هایی از فروم - نسخه‌ی قابل چاپ

فعال کردن بخش هایی از فروم - Raman - 01 آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۲۹ ب.ظ

سلام.
می خواستم به دکتر پیام بدم. دیدم اینجا بنویسم بهتره.
خواهشا قسمت "آخرین ارسال ها" رو تو فروم فعال کنید. من به شخصا هر روز که میام به مانشت سر می زنم از بین تایپیک‌ها دنبال آخرین ارسالی‌ها می گردم که این خیلی وقت گیره. شما اگه زحمت بکشید لیست آخرین ارسالی‌ها رو به آخر صفحه اصلی فروم اضافه کنید خیلی به دوستان از جمله خودم کمک می کنه که آخرین ارسالی‌ها رو ببینیم.
شما همچنین جدای از این "آخرین ارسالی ها" می تونید "برترین ارسال کننده ها" رو نیز فعال کنید. یا "پر بیننده ترین مطالب" و ....

دکتر جان زحمتشو بکش داداشShy

ممنون

RE: فعال کردن بخش هایی از فروم - hamidkhl - 01 آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۵۸ ب.ظ

(۰۱ آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۲۹ ب.ظ)Raman نوشته شده توسط:  سلام.
می خواستم به دکتر پیام بدم. دیدم اینجا بنویسم بهتره.
خواهشا قسمت "آخرین ارسال ها" رو تو فروم فعال کنید. من به شخصا هر روز که میام به مانشت سر می زنم از بین تایپیک‌ها دنبال آخرین ارسالی‌ها می گردم که این خیلی وقت گیره. شما اگه زحمت بکشید لیست آخرین ارسالی‌ها رو به آخر صفحه اصلی فروم اضافه کنید خیلی به دوستان از جمله خودم کمک می کنه که آخرین ارسالی‌ها رو ببینیم.
شما همچنین جدای از این "آخرین ارسالی ها" می تونید "برترین ارسال کننده ها" رو نیز فعال کنید. یا "پر بیننده ترین مطالب" و ....

دکتر جان زحمتشو بکش داداشShy

ممنون
شما می تونید از "نمایش ارسالهای جدید" استفاده کنید، پنل بالای صفحه زیر عبارت خوش آمدید

فعال کردن بخش هایی از فروم - ف.ش - ۰۱ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۱۲ ب.ظ

آخه بعضی انجمن‌ها یه قسمت داره که ارسالهای جدید رو توی صفحه اول به صورت گردشی نشون میده خوبه اما یکم صفحه شلوغ و نازیبا میشه.

RE: فعال کردن بخش هایی از فروم - Raman - 01 آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۲۳ ب.ظ

ممنون حمید جان.
اونو دیدم . ولی به قول آفاق اینی که من می گم گردشیه. درسته یکم سایت رو شلوغ می کنه ولی خوب چون ته سایت قرار داره زیاد جلوه‌ی سایت رو زشت نمی کنه ولی خوب به مهمان‌ها یا کسایی به تازه می یان تو سایت خیلی کمک می کنه.

فعال کردن بخش هایی از فروم - admin - 01 آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۵۶ ب.ظ

فعلاً برنامه ای واسه این کار نداریم. ما توی سایت دسته بندی کردیم مباحث رو و دوستان می تونن استفاده کنند. از دکمه های تعبیه شده هم می شه واسه خوندن مطالب تازه استفاده کرد. نیازی به افزودن این امکان نیست( در حال حاضر)
تنها در صورتی می شه اضافه کرد که نمای سایت رو زشت نکنه. به شخصه فعلاً اعتقادی به وجودش ندارم و فکر می کنم امکانات سایت در حال حاضر پاسخ گوی نیازها باشه.

فعال کردن بخش هایی از فروم - ف.ش - ۰۱ آبان ۱۳۸۹ ۱۰:۵۹ ب.ظ

به نظر من قالب سایت خیلی خوبه من وقتی وارد بعضی انجمن‌ها میشم اونقدر قالب زشتی داره که سریع پنجره رو میبندم .
مخصوصا وقتی با اندازه بزرگ نوشته فقط کاربران قادر به دیدن لینکها می باشند.