زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اتصال مانشت به درگاه بانک ملت

ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ ب.ظ
Question اتصال مانشت به درگاه بانک ملت
با سلام خدمت همه کاربران مانشت
امروز بالاخره مانشت به درگاه یکی از بانک‌های کشورمون متصل شد. از این به بعد می‌تونید از طریق درگاه بانک ملت هدایای خودتون رو ارسال کنید! ( لازم به ذکره که: مدتیه کسی هدیه‌ای نداده!Big Grin )
البته هدف اصلی این پایانه مربوط به ثبت‌نام کنکورهای آزمایشی مانشت هست که ان شا الله از اول خرداد ماه شروع خواهد شد.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Manix , walker , fatima1537 , hamidkhl , alirrrrrr , noyasystem , piroozparvaz
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ب.ظ
RE: اتصال مانشت به درگاه بانک ملت
تبریک . راستی آقای دکتر درگاه ملت رو به شخص میدن یا فقط به شرکت ؟ سفته هم میخواد ؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ
هم به شخص می‌دن و هم شرکت و سفته هم کلاً دیگه هیچ بانکی نمی‌خواد.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baziramzi.ir
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۵۵ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  هم به شخص می‌دن و هم شرکت و سفته هم کلاً دیگه هیچ بانکی نمی‌خواد.

قبلا که سفته یا ضمانت نامه می خواست؟
میشه شرایطش رو واسه شخص حقیقی بگید

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: myself
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه کاربران مانشت
امروز بالاخره مانشت به درگاه یکی از بانک‌های کشورمون متصل شد. از این به بعد می‌تونید از طریق درگاه بانک ملت هدایای خودتون رو ارسال کنید! ( لازم به ذکره که: مدتیه کسی هدیه‌ای نداده!Big Grin )
البته هدف اصلی این پایانه مربوط به ثبت‌نام کنکورهای آزمایشی مانشت هست که ان شا الله از اول خرداد ماه شروع خواهد شد.

آقای دکتر یه سوال داشتم .اگه بخوایم از یه درگاه پرداخت الکترونیکی تو سایتمون استفاده کنیم ، مثلا سایتمون یه فروشگاه اینترنتیه ، آیا لازمه مه برای سایتمون مجوزی چیزی از یه سازمانی بگیریم تا بانک باهامون قرارداد ببنده ؟ یا اینکه فقط یه سایت داشته باشیم که UP باشه ولی هیچ مجوز خاصی نداشته باشه کافیه؟بانکا به هر سایتی این خدماتو میدن؟

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)walker نوشته شده توسط:  آقای دکتر یه سوال داشتم .اگه بخوایم از یه درگاه پرداخت الکترونیکی تو سایتمون استفاده کنیم ، مثلا سایتمون یه فروشگاه اینترنتیه ، آیا لازمه مه برای سایتمون مجوزی چیزی از یه سازمانی بگیریم تا بانک باهامون قرارداد ببنده ؟ یا اینکه فقط یه سایت داشته باشیم که UP باشه ولی هیچ مجوز خاصی نداشته باشه کافیه؟بانکا به هر سایتی این خدماتو میدن؟
یه سری مجوزها می‌خواد. البته برخی بانک‌ها خودشون بررسی می‌کنن و نیازی به مجوز ندارند.
بانک ملت یه تیم داره که خودش صلاحیت سایت رو بررسی می‌کنه ولی بقیه نیاز به جواز کسب یا یه همچین چیزی دارند.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: walker
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)walker نوشته شده توسط:  آقای دکتر یه سوال داشتم .اگه بخوایم از یه درگاه پرداخت الکترونیکی تو سایتمون استفاده کنیم ، مثلا سایتمون یه فروشگاه اینترنتیه ، آیا لازمه مه برای سایتمون مجوزی چیزی از یه سازمانی بگیریم تا بانک باهامون قرارداد ببنده ؟ یا اینکه فقط یه سایت داشته باشیم که UP باشه ولی هیچ مجوز خاصی نداشته باشه کافیه؟بانکا به هر سایتی این خدماتو میدن؟
یه سری مجوزها می‌خواد. البته برخی بانک‌ها خودشون بررسی می‌کنن و نیازی به مجوز ندارند.
بانک ملت یه تیم داره که خودش صلاحیت سایت رو بررسی می‌کنه ولی بقیه نیاز به جواز کسب یا یه همچین چیزی دارند.

فقط بانک ملت مجوز نمیخواد؟ امکاناتشم کمتر از بانکای دیگست ؟ در واقع من تو فکر طراحی یه فروشگاه اینترنتیم .میخوام بدونم اگه این سایتو طراحی کنم و آپلودش کنم ، همین کافیه که بتونم از امکان پرداخت الکترونیکی استفاده کنم ؟ سازمانی ، ارگانی جلوی فعالیتمو نمیگیره ؟ باید یه شرکت داشته باشم برای این کارم ؟ شما خودتون چیکار کردین برای مانشت در این مورد ؟ ببخشید اینقد سوال کردم !

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ ب.ظ
هزینش چطوریه دکتر جان؟ یه هزینه اولیه داره یا روی هر تراکنش یه مبلغی میگیرن؟

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  هزینش چطوریه دکتر جان؟ یه هزینه اولیه داره یا روی هر تراکنش یه مبلغی میگیرن؟
کاملاً رایگان هست. نه روی تراکنش چیزی می‌گیرند و نه برای اعطای درگاه.

(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ)walker نوشته شده توسط:  فقط بانک ملت مجوز نمیخواد؟ امکاناتشم کمتر از بانکای دیگست ؟ در واقع من تو فکر طراحی یه فروشگاه اینترنتیم .میخوام بدونم اگه این سایتو طراحی کنم و آپلودش کنم ، همین کافیه که بتونم از امکان پرداخت الکترونیکی استفاده کنم ؟ سازمانی ، ارگانی جلوی فعالیتمو نمیگیره ؟ باید یه شرکت داشته باشم برای این کارم ؟ شما خودتون چیکار کردین برای مانشت در این مورد ؟ ببخشید اینقد سوال کردم !
سیستمش از بانک‌های دیگه بهتره، چون واریز آنی به حسابی که معرفی می‌کنید رو داره که بقیه ندارند. همون طور که گفتم ثبت شرکت نمی‌خواد. تو سایت بهسازان ملت به طور کامل توضیح داده که مراحلش چیه.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: walker , Amir V
ارسال: #۱۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ق.ظ، توسط Amir V.)
دُکی جان Donate قطعه یه چکش بکن لطفن.

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ق.ظ
Fatal error: Class 'soapclient' not found in /root/Dropbox/manesht_usa/forum/donateMelat.php on line 65
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ب.ظ
در حال تغییر IP ترمینال مانشت هستیم. فعلا قطعه سرویس

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۰۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۴,۰۰۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۰۸ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۰,۲۶۷ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۵۳۶ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close