زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دعوت به همکاری در زمینه وبلاگ آی‌تی

ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۶ ق.ظ
Question دعوت به همکاری در زمینه وبلاگ آی‌تی
با سلام خدمت همه دوستان و کاربران عزیز سایت:
مانشت قصد داره بعد از یک سال تعطیلی قسمت وبلاگ سایت این قسمت رو احیا کنه. با توجه به روند سایت و رشدی که داشته قصد داریم یه وبلاگ در زمینه مباحث روز آی‌تی در دنیاهای متفاوت داشته باشیم. مطالب زیر مد نظر سایت هست و از دوستانی که کنکوری نیستند و وقت و حوصله کافی رو دارند دعوت به همکاری می‌کنیم:
۱. مباحث روز دنیای نرم‌افزار مانند سیستم‌های عامل، توزیع‌های نرم‌افزاری و ...
۲. مباحث مربوط به گجت‌ها( مانند موبایل، تبلت، لپ تاپ و ...) با تمرکز بر تکنولوژی و نه برند.
۳. مباحث آکادمیک رشته مهندسی نرم‌افزار که جنبه عمومی و قابل فهم برای بقیه دوستان داره!!

به افرادی که داوطلب باشند یه اکانت توی مانشت داده می‌شه که می‌تونن مطالب خودشون رو از طریق اون ارسال، ویرایش و ... کنند.
فکر می‌کنم نبود چنین بخشی توی سایت خیلی محسوس هست. برای مطالب ارسالی اصالت خیلی اهمیت داره. در بدترین حالت مطالب ترجمه هستند و در حالت ایده‌آل هم نوشته نویسندگان خودمون. توجه کنید که قصد ما کپی کردن مطالب سایر سایت‌های مشابه و سرقت معنوی نیستSmile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamed_k2 , marziyeh , good-wishes , alice , Amoojan , hseforum
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۵ ب.ظ
خب اقای دکتر ایده‌ی خوبیه.....ولی خب به نظرم میشه خبرهای روز تکنولوژی رو که تو سایت های ایرانی هستش رو یه جمع بندی خوب کرد و نتیجه مقایسات رو تو وبلاگ گذاشت یا فقط باید منبع خارجی باشه یا طرف خودش بنویسه؟
مثلا تو قسمت تبلت و تکنولوژی موبایل سیستم عامل و اینجور بحثها میشه رفت از بررسی سایتهای دیگری که انجام دادن یه جمع بندی کرد و اون رو به عنوان وبلاگ گذاشت؟

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
۰
۰
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ب.ظ
فکر می‌کنم به صورت وبلاگ منتشر کنیم کارایی بیشتری داشته باشه.

(۲۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۵ ب.ظ)hamed_k2 نوشته شده توسط:  مثلا تو قسمت تبلت و تکنولوژی موبایل سیستم عامل و اینجور بحثها میشه رفت از بررسی سایتهای دیگری که انجام دادن یه جمع بندی کرد و اون رو به عنوان وبلاگ گذاشت؟
قرار نیست دنباله‌رو بقیه وبلاگ‌ها باشیم. می‌تونیم خودمون پیشرو این زمینه باشیم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۱,۹۶۹ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۲۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۱,۹۰۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۷۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۱ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۲۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۸۶۵ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close